Organizacja Lakeford Investments osiągnęła 7 894 266 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 709 534 zł. Pozostałe przychody to 184 732 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 541 314 zł.
Zysk netto wyniósł 3 168 219 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 758 650 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 894 266 zł w 2025 roku. • 24 472 814 zł w 2024 roku. • 3 277 512 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2 260 216 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 3 168 219 zł w 2025 roku. • 20 267 472 zł w 2024 roku. • 2 248 484 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Lakeford Investments wynosi 70 576 969 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
11 841 398 zł a 280 753 323 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 5 619 292 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 70 576 969 zł w 2025 roku. • 153 664 645 zł w 2024 roku. • 52 266 498 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Lakeford Investments wynosi 3,62 mln zł.
EBITDA Lakeford Investments wynosi 3,62 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
2 640 274 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 3 623 738 zł w
2025 roku. • 20 526 297 zł w
2024 roku. • 2 245 114 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Lakeford Investments.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Lakeford Investments wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,83% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Lakeford Investments wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,016% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,14% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Lakeford Investments charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Lakeford Investments wynosi 2,78 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 237 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 14,04 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 237 tys. zł a 14,04 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
322 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2,78 mln zł w 2025 roku. • 4,31 mln zł w 2024 roku. • 2,25 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 237 tys. zł w 2025 roku. • 734 tys. zł w 2024 roku. • 98 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 14,04 mln zł w 2025 roku. • 15,01 mln zł w 2024 roku. • 10,96 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
154 947
zł.
Koszty operacyjne Lakeford Investments wyniosły
4 085 280
zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
16 681 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 154 947 zł w 2025 roku • 123 910 zł w 2024 roku • 40 740 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2025 roku •
3% w 2024 roku •
4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Lakeford Investments wyniosła 71 524 718 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 911 333 zł.
a
ktywa trwałe to 67 613 385 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 71 524 718 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 336 387 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 70 188 331 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 4 872 082 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 71 524 718 zł w 2025 roku. • 75 870 939 zł w 2024 roku. • 54 878 668 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 5%.
Marża operacyjna wyniosła 47%.
Marża netto wyniosła 40%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 125.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 107.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Lakeford Investments wyniosły 1 336 387 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 71 524 718 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 166 195 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 336 387 zł w 2025 roku • 831 545 zł w 2024 roku • 95 263 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 2% w 2025 roku • 1% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Lakeford Investments wykazała przychody na poziomie 7 894 266 zł.
Organizacja zarobiła 3 807 404 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 639 185 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 3 168 219 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 17% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -243 136 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 639 185 zł w 2025 roku • 393 068 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Lakeford Investments wykazała zysk netto większy niż 97% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 98% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.4%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 97% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 95% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 98% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 21% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.4%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 41 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 104 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-41
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 14 dni02-04-2026
2024
−3 mies. 9 dni07-04-2025
2023
−2 mies. 21 dni25-04-2024
2022
+2 mies.13-09-2023
2021
−17 dni28-09-2022
2020
−3 mies. 12 dni05-07-2021
2019
−10 dni05-10-2020
2018
−7 dni08-07-2019
2017
−6 dni09-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Property Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych posiada 120000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 16.02.2022 jest Property Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 02.09.2021 do 16.02.2022
był Property Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 09.09.2015 do 02.09.2021 najwięcej udziałów posiadał Property Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.