SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU, A W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja Dodger TSL osiągnęła 152 624 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 142 801 zł. Pozostałe przychody to 9823 zł.
Całkowite koszty wyniosły 7448 zł.
Zysk netto wyniósł 135 353 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 18 453 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 152 624 zł w 2025 roku. • 155 292 zł w 2024 roku. • 155 421 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 16 865 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 135 353 zł w 2025 roku. • 120 057 zł w 2024 roku. • 38 312 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Dodger TSL wynosi 748 424 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
105 264 zł a 1 894 936 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 92 379 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 748 424 zł w 2025 roku. • 677 549 zł w 2024 roku. • 289 347 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Dodger TSL wynosi 138 tys. zł.
EBITDA Dodger TSL wynosi 138 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
17 561 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 137 945 zł w
2025 roku. • 117 225 zł w
2024 roku. • 17 970 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
17 561 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 137 945 zł w
2025 roku. • 117 225 zł w
2024 roku. • 17 970 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Dodger TSL mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Dodger TSL wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Dodger TSL wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Dodger TSL charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Dodger TSL wynosi 23 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 49 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 49 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 23 tys. zł w 2025 roku. • 20 tys. zł w 2024 roku. • 7 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku. • 5 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 49 tys. zł w 2025 roku. • 44 tys. zł w 2024 roku. • 15 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Dodger TSL wyniosły
4856
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 19 800 zł w 2024 roku • 110 100 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
77% w 2024 roku •
96% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Dodger TSL wyniosła 144 086 zł.
a
ktywa obrotowe to 143 586 zł.
a
ktywa trwałe to 500 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 144 086 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3733 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 140 353 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 17 209 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 144 086 zł w 2025 roku. • 129 007 zł w 2024 roku. • 58 320 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 94%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 96%.
Marża operacyjna wyniosła 97%.
Marża netto wyniosła 89%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9104 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Dodger TSL wyniosły 3733 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 144 086 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 383 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3733 zł w 2025 roku • 3949 zł w 2024 roku • 15 007 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 3% w 2025 roku • 3% w 2024 roku • 26% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Dodger TSL wykazała przychody na poziomie 152 624 zł.
Organizacja zarobiła 147 768 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 12 415 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 135 353 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 8% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1300 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 12 415 zł w 2025 roku • 9659 zł w 2024 roku • 1878 zł w 2023 roku
Organizacja Dodger TSL wykazała zysk netto większy niż 80% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 76% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 52% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 55% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 29% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 48 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 99 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-48
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 9 dni07-04-2026
2024
−2 mies. 23 dni23-04-2025
2023
−1 mies. 25 dni21-05-2024
2022
−1 mies. 1 dni14-06-2023
2021
−29 dni16-09-2022
2020
−2 dni13-10-2021
2019
−3 mies. 1 dni16-07-2020
2018
−1 mies. 25 dni21-05-2019
2017
+17 dni01-08-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Maćkowiak Jacek posiada 55
udziałów,
które stanowią
55.0% firmy.
Maćkowiak Beata posiada 45
udziałów,
które stanowią
45.0% firmy.
Największym udziałowcem od 19.04.2024 jest Maćkowiak Jacek kontrolujący 55% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 09.04.2015 do 19.04.2024
był Maćkowiak Jacek kontrolując 95% udziałów.
W okresie od 25.03.2013 do 09.04.2015 najwięcej udziałów posiadał Maćkowiak Jacek. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.