Organizacja Paweł I Gaweł osiągnęła 279 250 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 279 250 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 263 449 zł.
Zysk netto wyniósł 15 801 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -50 204 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 279 250 zł w 2024 roku. • 394 505 zł w 2023 roku. • 335 941 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 263 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 15 801 zł w 2024 roku. • 20 578 zł w 2023 roku. • 5307 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Paweł I Gaweł wynosi 249 369 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 698 125 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 32 418 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 249 369 zł w 2024 roku. • 345 315 zł w 2023 roku. • 245 191 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Paweł I Gaweł wynosi 17 tys. zł.
EBITDA Paweł I Gaweł wynosi 17 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
486 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 17 364 zł w
2024 roku. • 22 613 zł w
2023 roku. • 5832 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
486 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 17 364 zł w
2024 roku. • 22 613 zł w
2023 roku. • 5832 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Paweł I Gaweł wynosi 6 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 6 os. w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Paweł I Gaweł wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,77% w 2024 roku. • 2,77% w 2023 roku. • 2,77% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Paweł I Gaweł wynosi 0,21%. To oznacza, że firma ma szansę 0,21% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,21% w 2024 roku. • 0,17% w 2023 roku. • 0,14% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Paweł I Gaweł charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Paweł I Gaweł wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 11 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 11 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 11 tys. zł w 2024 roku. • 16 tys. zł w 2023 roku. • 13 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Paweł I Gaweł wyniosły
261 886
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Paweł I Gaweł wyniosła 599 913 zł.
a
ktywa obrotowe to 599 913 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 599 913 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 718 621 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -118 708 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 73 599 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 599 913 zł w 2024 roku. • 354 643 zł w 2023 roku. • 91 403 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -13%.
Marża operacyjna wyniosła 6%.
Marża netto wyniosła 6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Paweł I Gaweł wyniosły 718 621 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 599 913 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 120%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 59 370 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 718 621 zł w 2024 roku • 490 715 zł w 2023 roku • 248 053 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 34 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 120% w 2024 roku • 138% w 2023 roku • 271% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Paweł I Gaweł wykazała przychody na poziomie 279 250 zł.
Organizacja zarobiła 17 364 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1563 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 15 801 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 223 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1563 zł w 2024 roku • 2035 zł w 2023 roku • 525 zł w 2022 roku