SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO UPOWAŻNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Cineo Studio osiągnęła 531 682 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 531 472 zł. Pozostałe przychody to 210 zł.
Całkowite koszty wyniosły 397 141 zł.
Zysk netto wyniósł 134 332 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 36 445 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 531 682 zł w 2025 roku. • 405 325 zł w 2024 roku. • 1 040 850 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 10 578 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 134 332 zł w 2025 roku. • 57 258 zł w 2024 roku. • 196 199 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Cineo Studio wynosi 1 329 241 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
437 460 zł a 2 333 119 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 100 525 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 329 241 zł w 2025 roku. • 835 959 zł w 2024 roku. • 1 748 840 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Cineo Studio wynosi 148 tys. zł.
EBITDA Cineo Studio wynosi 151 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
11 347 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 148 454 zł w
2025 roku. • 56 871 zł w
2024 roku. • 196 029 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
11 168 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 150 597 zł w
2025 roku. • 60 675 zł w
2024 roku. • 199 984 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Cineo Studio mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Cineo Studio wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Cineo Studio wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Cineo Studio charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Cineo Studio wynosi 68 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 16 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 203 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 16 tys. zł a 203 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 68 tys. zł w 2025 roku. • 49 tys. zł w 2024 roku. • 56 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 16 tys. zł w 2025 roku. • 9 tys. zł w 2024 roku. • 29 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 203 tys. zł w 2025 roku. • 156 tys. zł w 2024 roku. • 123 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
18 515
zł.
Koszty operacyjne Cineo Studio wyniosły
383 018
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-3325 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 18 515 zł w 2025 roku • 3500 zł w 2024 roku • 119 450 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
2.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2025 roku •
1% w 2024 roku •
14% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Cineo Studio wyniosła 621 586 zł.
a
ktywa obrotowe to 619 622 zł.
a
ktywa trwałe to 1964 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 621 586 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 38 306 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 583 280 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 48 230 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 621 586 zł w 2025 roku. • 462 680 zł w 2024 roku. • 374 619 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 22%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23%.
Marża operacyjna wyniosła 28%.
Marża netto wyniosła 25%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Cineo Studio wyniosły 38 306 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 621 586 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3008 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 38 306 zł w 2025 roku • 13 732 zł w 2024 roku • 14 429 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 6% w 2025 roku • 3% w 2024 roku • 4% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Cineo Studio wykazała przychody na poziomie 531 682 zł.
Organizacja zarobiła 148 607 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 14 275 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 134 332 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 693 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 14 275 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Cineo Studio wykazała zysk netto większy niż 85% organizacji z branży "Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 68% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 85% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 68% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 80% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 27% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 58 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 95 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-58
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 5 dni11-04-2026
2024
−3 mies. 20 dni27-03-2025
2023
−1 mies. 18 dni28-05-2024
2022
−4 mies. 1 dni16-03-2023
2021
−4 mies. 3 dni14-06-2022
2020
−2 dni13-10-2021
2019
−1 dni14-10-2020
2018
−3 dni12-07-2019
2017
−18 dni27-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Przełęcki Kamil posiada 99
udziałów,
które stanowią
99.0% firmy.