Organizacja E.F. Progress XI osiągnęła 7 930 196 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 157 352 zł. Pozostałe przychody to 772 844 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 973 908 zł.
Zysk netto wyniósł 183 445 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 41 006 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 930 196 zł w 2025 roku. • 8 559 357 zł w 2024 roku. • 10 750 343 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -267 712 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 183 445 zł w 2025 roku. • 681 732 zł w 2024 roku. • 3 075 105 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji E.F. Progress XI wynosi 9 256 351 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 834 445 zł a 19 825 490 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 639 040 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 9 256 351 zł w 2025 roku. • 11 531 359 zł w 2024 roku. • 22 054 209 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT E.F. Progress XI wynosi 1,19 mln zł.
EBITDA E.F. Progress XI wynosi 2,12 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
34 550 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1 192 919 zł w
2025 roku. • 1 667 700 zł w
2024 roku. • 2 143 422 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
149 842 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 116 976 zł w
2025 roku. • 2 662 991 zł w
2024 roku. • 3 146 506 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie E.F. Progress XI wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji E.F. Progress XI wynosi 2,82%. To oznacza, że firma ma szansę 2,82% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,82% w 2025 roku. • 2,82% w 2024 roku. • 2,81% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji E.F. Progress XI wynosi 0,32%. To oznacza, że firma ma szansę 0,32% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,050% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,32% w 2025 roku. • 0,26% w 2024 roku. • 0,19% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
E.F. Progress XI charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla E.F. Progress XI wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 863 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 863 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
8 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 149 tys. zł w 2024 roku. • 219 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 863 tys. zł w 2025 roku. • 826 tys. zł w 2024 roku. • 690 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
436 231
zł.
Koszty operacyjne E.F. Progress XI wyniosły
5 964 434
zł.
Wynagrodzenia stanowią
7%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
39 408 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 436 231 zł w 2025 roku • 431 510 zł w 2024 roku • 381 710 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
7% w 2025 roku •
7% w 2024 roku •
7% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów E.F. Progress XI wyniosła 45 033 954 zł.
a
ktywa obrotowe to 34 642 757 zł.
a
ktywa trwałe to 10 391 197 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 45 033 954 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 40 719 586 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 4 314 367 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 392 321 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 45 033 954 zł w 2025 roku. • 42 238 778 zł w 2024 roku. • 42 784 489 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
Marża operacyjna wyniosła 17%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 39.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania E.F. Progress XI wyniosły 40 719 586 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 45 033 954 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 90%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -240 719 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 40 719 586 zł w 2025 roku • 38 107 855 zł w 2024 roku • 39 335 298 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 90% w 2025 roku • 90% w 2024 roku • 92% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja E.F. Progress XI wykazała przychody na poziomie 7 930 196 zł.
Organizacja zarobiła 256 215 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 72 770 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 183 445 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 28% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 460 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 72 770 zł w 2025 roku • 114 331 zł w 2024 roku • 174 137 zł w 2023 roku
Organizacja E.F. Progress XI wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 92% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 46% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 84% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.09%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 92% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 94% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 80% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.09%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 105 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 92 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-105
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 2 dni14-04-2026
2024
−3 mies. 20 dni27-03-2025
2023
−3 mies. 11 dni05-04-2024
2022
−3 mies. 16 dni31-03-2023
2021
−4 mies. 22 dni26-05-2022
2020
−4 mies. 28 dni20-05-2021
2019
−4 mies. 19 dni29-05-2020
2018
−1 mies. 17 dni29-05-2019
2017
−2 mies. 1 dni15-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Rank Progress posiada 300
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 26.09.2012 jest Rank Progress kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 17.05.2012 do 26.09.2012
był Rank Progress kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 24.04.2012 do 17.05.2012 najwięcej udziałów posiadał Colin Holdings Limited. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.