SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ: W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOOSOBOWEGO - JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU, W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Icts International Container & Trailer Services osiągnęła 5 464 404 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 401 806 zł. Pozostałe przychody to 62 598 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 265 070 zł.
Zysk netto wyniósł 136 736 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 255 684 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 464 404 zł w 2025 roku. • 5 590 130 zł w 2024 roku. • 5 345 427 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -2721 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 136 736 zł w 2025 roku. • 344 289 zł w 2024 roku. • 158 737 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Icts International Container & Trailer Services wynosi 4 992 908 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
803 027 zł a 13 661 010 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 224 934 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 992 908 zł w 2025 roku. • 5 804 384 zł w 2024 roku. • 4 640 827 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Icts International Container & Trailer Services wynosi 132 tys. zł.
EBITDA Icts International Container & Trailer Services wynosi 240 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Icts International Container & Trailer Services wynosi 2 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 2 os. w 2024 roku. • 2 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Icts International Container & Trailer Services wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Icts International Container & Trailer Services wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,12% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Icts International Container & Trailer Services charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Icts International Container & Trailer Services wynosi 159 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 20 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 310 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 20 tys. zł a 310 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
15 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 159 tys. zł w 2025 roku. • 153 tys. zł w 2024 roku. • 93 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 20 tys. zł w 2025 roku. • 62 tys. zł w 2024 roku. • 10 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 310 tys. zł w 2025 roku. • 223 tys. zł w 2024 roku. • 213 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
492 307
zł.
Koszty operacyjne Icts International Container & Trailer Services wyniosły
5 270 205
zł.
Wynagrodzenia stanowią
9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
57 966 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 492 307 zł w 2025 roku • 410 214 zł w 2024 roku • 403 111 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
9% w 2025 roku •
8% w 2024 roku •
8% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Icts International Container & Trailer Services wyniosła 2 070 833 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 887 054 zł.
a
ktywa trwałe to 183 779 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 070 833 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 000 130 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 070 703 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 103 845 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 070 833 zł w 2025 roku. • 1 853 138 zł w 2024 roku. • 1 752 814 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 13%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Icts International Container & Trailer Services wyniosły 1 000 130 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 070 833 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 48%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 16 695 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 000 130 zł w 2025 roku • 919 171 zł w 2024 roku • 1 163 136 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 48% w 2025 roku • 50% w 2024 roku • 66% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Icts International Container & Trailer Services wykazała przychody na poziomie 5 464 404 zł.
Organizacja zarobiła 170 194 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 33 458 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 136 736 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 20% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -3220 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 33 458 zł w 2025 roku • 54 638 zł w 2024 roku • 4816 zł w 2023 roku
Organizacja Icts International Container & Trailer Services wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 78% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 2%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 88% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 74% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 64% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 8 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 236 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 77 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+236
dni względem terminu
1
w terminie
8
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 17 dni29-04-2026
2024
+1 mies. 22 dni05-09-2025
2023
+3 mies. 16 dni29-10-2024
2022
+8 mies. 18 dni29-03-2024
2021
+3 dni18-10-2022
2020
+13 mies. 20 dni29-11-2022
2019
+11 mies. 14 dni24-09-2021
2018
+26 mies. 22 dni24-09-2021
2017
+7 mies. 12 dni22-02-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Small & Medium Enterprises Partners Nv posiada 15640
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 25.03.2014 jest Small & Medium Enterprises Partners Nv kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 09.07.2012 do 25.03.2014
był Small & Medium Enterprises Nv kontrolując 80% udziałów.
W okresie od 25.01.2011 do 09.07.2012 najwięcej udziałów posiadał Small & Medium Enterprises Nv. Jego udziały w tym czasie wynosiły 60%.