GY TELECOM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
KRS
0000369488
NIP
5213577714
REGON
142541929

Podmiot wykreślony z KRS: 09.02.2026

Podsumowanie

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
30 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
12 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-177 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
8 tys.
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
INWAŁD
Adres
WADOWICKA, 172
Kod pocztowy
34-120
Rejestracja
2010-11-05
Rozpoczęcie działalności
2010-09-03
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ ZAGRANICZNA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTACJI SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU LUB PROKURENT SAMODZIELNIE.
Postępowanie likwidacyjne
Tak
Branże
Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytkuRozbiórka i przygotowanie terenu pod budowęDZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANADziałalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracownikówZbieranie odpadówDziałalność związana z tłumaczeniamiRoboty związane z budową rurociągów, linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznychRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnejWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnychOdzysk surowcówSprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiReklamaSprzedaż hurtowa płodów rolnych i żywych zwierzątPrzygotowywanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering) i pozostała gastronomiczna działalność usługowaPrzygotowywanie i podawanie napojówSprzedaż hurtowa realizowana na zlecenieDziałalność usługowa wspomagająca transportRestauracje i pozostałe placówki gastronomiczneNaprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytkuSprzedaż hurtowa maszyn, urządzeń i dodatkowego wyposażeniaSprzedaż detaliczna prowadzona na straganach i targowiskachDziałalność wydawnicza w zakresie oprogramowaniaBadanie rynku i opinii publicznejDziałalność związana z administracyjną obsługą biura, włączając działalność wspomagającąRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnychTransport drogowy towarów oraz działalność usługowa związana z przeprowadzkamiSprzedaż hurtowa i detaliczna pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowanaRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynkówPozostała działalność związana z udostępnianiem pracownikówSprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż hurtowa narzędzi technologii informacyjnej i komunikacyjnejPozostałe specjalistyczne roboty budowlaneWykonywanie robót budowlanych wykończeniowychPozostała działalność usługowa w zakresie informacjiSprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachMagazynowanie i przechowywanie towarówSprzedaż detaliczna narzędzi technologii informacyjnej i komunikacyjnej prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliwSprzedaż hurtowa żywności, napojów i wyrobów tytoniowychPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność; działalność portali internetowychDoradztwo związane z zarządzaniemPozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowanaKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliWynajem i dzierżawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliNaprawa i konserwacja komputerów i sprzętu komunikacyjnegoWykonywanie instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i pozostałych instalacji budowlanychSprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykliSprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepachPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaPozostała wyspecjalizowana sprzedaż hurtowaWypożyczanie i dzierżawa artykułów użytku osobistego i domowegoSprzedaż detaliczna artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachRoboty związane z budową dróg kołowych i szynowychBadania i analizy technicznePozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż hurtowa artykułów użytku domowegoDziałalność agencji pracy tymczasowejSprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nichSprzątanie obiektówPrzetwarzanie i unieszkodliwianie odpadówDziałalność związana z pakowaniemSprzedaż detaliczna wyrobów związanych z kulturą i rekreacją prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Podstawowe wyniki finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja GY Telecom Poland osiągnęła 11 956 zł przychodów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody operacyjne wyniosły 2 zł. Pozostałe przychody to 11 954 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite koszty wyniosły 176 585 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Strata netto wyniosła 176 583 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 879 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 11 956 zł w 2024 roku.
• 53 068 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -4314 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -176 583 zł w 2024 roku.
• -128 337 zł w 2023 roku.
• -177 870 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacunkowa wycena organizacji GY Telecom Poland wynosi 7971 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 0 zł a 29 891 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 586 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 7971 zł w 2024 roku.
• 35 379 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT GY Telecom Poland wynosi -177 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA GY Telecom Poland wynosi -177 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 3922 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -177 350 zł w 2024 roku.
• -161 267 zł w 2023 roku.
• -161 369 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 3922 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -177 350 zł w 2024 roku.
• -161 267 zł w 2023 roku.
• -161 369 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Szacowane zatrudnienie GY Telecom Poland mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
• 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Ryzyko zamknięcia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji GY Telecom Poland wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło:
• 2,77% w 2024 roku.
• 2,88% w 2023 roku.
• 2,77% w 2022 roku.

Ryzyko niewypłacalności

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji GY Telecom Poland wynosi 5,1%. To oznacza, że firma ma szansę 5,1% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,427% rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 5,1% w 2024 roku.
• 3,91% w 2023 roku.
• 3,91% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
GY Telecom Poland charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki dla GY Telecom Poland wynosi 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 0 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 0 zł w 2022 roku.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Maksymalny kredyt wynosił:
• 0 tys. zł w 2024 roku.
• 2 tys. zł w 2023 roku.
• 0 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 155 948 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Koszty operacyjne GY Telecom Poland wyniosły 177 353 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wynagrodzenia stanowią 88% kosztów operacyjnych.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 3042 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 155 948 zł w 2024 roku
• 145 524 zł w 2023 roku
• 144 802 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 88% w 2024 roku
• 85% w 2023 roku
• 90% w 2022 roku

Bilans

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość aktywów GY Telecom Poland wyniosła 29 596 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
a
ktywa obrotowe to 24 596 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
n
ależne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy to 5000 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowita wartość pasywów wyniosła 29 596 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 497 651 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
k
apitał (fundusz) własny to -1 468 055 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1574 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie:
• 29 596 zł w 2024 roku.
• 15 791 zł w 2023 roku.
• 21 711 zł w 2022 roku.

Rentowność

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -597%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 12%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna wyniosła -7,812,789%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto wyniosła -1,477%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 27.3 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9590596.6 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 149.4 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania GY Telecom Poland wyniosły 1 497 651 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 29 596 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 5,060%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 130 012 zł rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1 497 651 zł w 2024 roku
• 1 307 263 zł w 2023 roku
• 1 184 846 zł w 2022 roku
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 271.1 punktu procentowego rocznie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 5060% w 2024 roku
• 8278% w 2023 roku
• 5457% w 2022 roku

Podatek dochodowy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja GY Telecom Poland wykazała przychody na poziomie 11 956 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zarobiła -176 583 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -176 583 zł.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 0 zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja GY Telecom Poland wykazała zysk netto większy niż 12% organizacji z branży "Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku".
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała przychód większy niż 13% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 22% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 98% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 48% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 12% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 13% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 98% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Marża operacyjna na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.

Sprawozdania finansowe

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 5 w terminie.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Sprawozdania finansowe były składane średnio 30 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 47 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
−1 mies. 17 dni
2023
+4 dni
2022
−5 dni
2021
−1 mies. 16 dni
2020
−3 mies. 24 dni
2019
−2 mies. 17 dni
2018
+11 dni
2017
+1 mies. 7 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ng Siu Kit posiada 80 udziałów, które stanowią 80.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Ng Shing Shing Dorothy posiada 20 udziałów, które stanowią 20.0% firmy.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem od 21.11.2011 jest Ng Siu Kit kontrolujący 80% udziałów.
icon akar-icons:arrow-forward-thick-fill
Największym udziałowcem w okresie od 05.11.2010 do 21.11.2011 był Majchrzak Gerard kontrolując 100% udziałów.

Reprezentacja