Organizacja Elektromechanika Pojazdowa Autrans osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły -236 122 zł.
Zysk netto wyniósł 236 122 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 17 953 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 236 122 zł w 2025 roku. • -118 263 zł w 2024 roku. • 184 291 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Elektromechanika Pojazdowa Autrans wynosi 1 749 872 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
222 092 zł a 3 305 712 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 117 666 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 749 872 zł w 2025 roku. • 639 275 zł w 2024 roku. • 1 878 067 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Elektromechanika Pojazdowa Autrans mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Elektromechanika Pojazdowa Autrans wynosi 5,3%. To oznacza, że firma ma szansę 5,3% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Umiarkowane ryzyko zamknięcia sugeruje konieczność monitorowania sytuacji finansowej organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 5,3% w 2025 roku. • 5,3% w 2024 roku. • 5,3% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Elektromechanika Pojazdowa Autrans wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Elektromechanika Pojazdowa Autrans charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Elektromechanika Pojazdowa Autrans wynosi 69 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 47 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 101 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 47 tys. zł a 101 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 69 tys. zł w 2025 roku. • 95 tys. zł w 2024 roku. • 137 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 47 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 37 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 101 tys. zł w 2025 roku. • 194 tys. zł w 2024 roku. • 237 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Elektromechanika Pojazdowa Autrans wyniosła 328 551 zł.
a
ktywa obrotowe to 321 434 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 7117 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 328 551 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 296 122 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 32 428 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1823 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 328 551 zł w 2025 roku. • 641 908 zł w 2024 roku. • 747 795 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 72%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 80%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Elektromechanika Pojazdowa Autrans wyniosły 32 428 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 328 551 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 10%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -7020 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 32 428 zł w 2025 roku • 73 664 zł w 2024 roku • 61 288 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 10% w 2025 roku • 11% w 2024 roku • 8% w 2023 roku
Organizacja Elektromechanika Pojazdowa Autrans wykazała zysk netto większy niż 56% organizacji z branży "Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 56% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż NaN% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 25% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 17% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on NaN%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 17 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 90 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+17
dni względem terminu
6
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies.16-04-2026
2024
−3 mies. 20 dni27-03-2025
2023
+8 mies. 15 dni27-03-2025
2022
+3 mies. 17 dni30-10-2023
2021
+2 mies. 27 dni10-01-2023
2020
−18 dni27-09-2021
2019
−2 mies. 17 dni30-07-2020
2018
w terminie15-07-2019
2017
−5 dni10-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Lorkowski Marcin posiada 20
udziałów,
które stanowią
33.3% firmy.
Jacek Alicja posiada 20
udziałów,
które stanowią
33.3% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Jacek Alicja (33% udziałów) • Wysoczański Paweł (33% udziałów) • Lorkowski Marcin (33% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 09.04.2009 do 11.07.2019: • Wysoczański Paweł (33% udziałów) • Lorkowski Marcin (33% udziałów) • Jacek Wojciech (33% udziałów)