Organizacja Termo-San osiągnęła 8 344 398 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 8 289 748 zł. Pozostałe przychody to 54 650 zł.
Całkowite koszty wyniosły 7 865 506 zł.
Zysk netto wyniósł 424 242 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 043 050 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8 344 398 zł w 2025 roku. • 8 121 662 zł w 2024 roku. • 8 547 509 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 53 030 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 424 242 zł w 2025 roku. • 227 756 zł w 2024 roku. • 515 377 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Termo-San wynosi 12 427 991 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 242 416 zł a 27 563 163 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 055 038 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 12 427 991 zł w 2025 roku. • 12 170 612 zł w 2024 roku. • 13 434 178 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Termo-San wynosi -19 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Termo-San.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Termo-San wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,184% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Termo-San wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,023% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2025 roku. • 0,09% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Termo-San charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Termo-San wynosi 622 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,69 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,69 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
34 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 622 tys. zł w 2025 roku. • 699 tys. zł w 2024 roku. • 697 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 34 tys. zł w 2024 roku. • 69 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,69 mln zł w 2025 roku. • 1,99 mln zł w 2024 roku. • 1,9 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Termo-San wyniosły
7 919 790
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 687 319 zł w 2024 roku • 618 555 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
9% w 2024 roku •
8% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Termo-San wyniosła 7 847 080 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 782 038 zł.
a
ktywa trwałe to 2 065 041 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7 847 080 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 956 289 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 6 890 791 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 249 714 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 7 847 080 zł w 2025 roku. • 8 387 929 zł w 2024 roku. • 8 160 037 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 6%.
Marża operacyjna wyniosła -0%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Termo-San wyniosły 956 289 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7 847 080 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 12%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 52 979 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 956 289 zł w 2025 roku • 594 400 zł w 2024 roku • 594 264 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 12% w 2025 roku • 7% w 2024 roku • 7% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Termo-San wykazała przychody na poziomie 8 344 398 zł.
Organizacja zarobiła 424 242 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 424 242 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Termo-San wykazała zysk netto większy niż 60% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 60% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 52% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 66% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 27% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 135 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 84 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-135
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 24 dni22-04-2026
2024
−4 mies. 3 dni14-03-2025
2023
−3 mies. 25 dni22-03-2024
2022
−3 mies. 23 dni24-03-2023
2021
−5 mies. 17 dni01-05-2022
2020
−5 mies. 28 dni20-04-2021
2019
−6 mies. 24 dni25-03-2020
2018
−3 mies. 27 dni20-03-2019
2017
−3 mies. 24 dni23-03-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki