SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU, A W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Centrum Edukacji Medycznej Cemed osiągnęła 2 312 896 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 120 392 zł. Pozostałe przychody to 1 192 504 zł.
Całkowite koszty wyniosły 21 491 zł.
Zysk netto wyniósł 1 098 900 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 250 693 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 312 896 zł w 2018 roku. • 1 062 203 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 942 762 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 098 900 zł w 2018 roku. • 156 138 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Centrum Edukacji Medycznej Cemed wynosi 5 941 496 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3964 zł a 15 384 604 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 608 808 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 941 496 zł w 2018 roku. • 1 332 688 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Centrum Edukacji Medycznej Cemed wynosi -36 tys. zł.
EBITDA Centrum Edukacji Medycznej Cemed wynosi -143 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
219 774 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -36 030 zł w
2018 roku. • 183 745 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
267 230 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -142 541 zł w
2018 roku. • 124 689 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Centrum Edukacji Medycznej Cemed wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2018 roku. • 2,90% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Centrum Edukacji Medycznej Cemed wynosi 0,37%. To oznacza, że firma ma szansę 0,37% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,430% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,37% w 2018 roku. • 0,80% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Centrum Edukacji Medycznej Cemed charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Centrum Edukacji Medycznej Cemed wynosi 55 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 220 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 220 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 55 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 55 tys. zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 220 tys. zł w 2018 roku. • 42 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
-161 320
zł.
Koszty operacyjne Centrum Edukacji Medycznej Cemed wyniosły
-1 156 421
zł.
Wynagrodzenia stanowią
14%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
154 181 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • -161 320 zł w 2018 roku • -315 501 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
22.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
14% w 2018 roku •
36% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Centrum Edukacji Medycznej Cemed wyniosła 8977 zł.
a
ktywa obrotowe to 8977 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 8977 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3691 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5285 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -807 627 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 8977 zł w 2018 roku. • 816 603 zł w 2017 roku.
Organizacja Centrum Edukacji Medycznej Cemed wykazała zysk netto większy niż 99% organizacji z branży "Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 92% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 100% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 100% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 92% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 31% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był wyższy niż 54% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 100% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2018 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 45 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 78 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-45
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−2 mies. 18 dni19-03-2019
2017
−12 dni03-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Sport Medica posiada 385
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 15.09.2015 jest Sport Medica kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 09.07.2013 do 15.09.2015
była Sport Medica kontrolująca 88% udziałów.
W okresie od 17.05.2007 do 09.07.2013 najwięcej udziałów posiadała Sport Medica. Jej udziały w tym czasie wynosiły 55%.