SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY DLA WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ WOLI PODPISYWANYCH PRZEZ SPÓŁKĘ NIEZBĘDNY JEST PODPIS DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU I PROKURENTA ALBO DWÓCH PROKURENTÓW.
Wynajem rusztowań budowlanych i elewacyjnych|Montaż i demontaż rusztowań|Projekty wnętrz oraz elewacji|Działalność na rynku od 1999 roku|Bezpieczeństwo i zgodność z normami BHP
Bud-Rem-Print to firma z siedzibą w Poznaniu specjalizująca się w wynajmie oraz montażu rusztowań budowlanych i elewacyjnych. Działająca na rynku od 1999 roku, firma zyskała reputację dzięki rzetelności oraz zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Jako przedsiębiorstwo rodzinne Bud-Rem-Print oferuje usługi zarówno dla firm budowlanych, jak i osób prywatnych, zapewniając elastyczność i dostosowanie ofert do indywidualnych potrzeb klientów. Główne usługi firmy obejmują wynajem rusztowań, ich montaż oraz demontaż, przy czym wszystkie działania prowadzone są zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa BHP. Wykorzystując popularne rusztowania fasadowe PLETTAC, które charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa i wydajności, Bud-Rem-Print zapewnia solidne wsparcie dla różnorodnych projektów budowlanych. Niedawno oferta została poszerzona o usługi projektowania wnętrz, co czyni firmę bardziej kompleksowym partnerem w branży budowlanej. Szeroki zakres realizacji, obejmujący zarówno projekty komercyjne, jak i prywatne, podkreśla zdolność firmy do dostosowania się do różnorodnych wymagań rynku.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Bud-Rem-Print osiągnęła 545 711 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 545 295 zł. Pozostałe przychody to 416 zł.
Całkowite koszty wyniosły 322 192 zł.
Zysk netto wyniósł 223 103 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -37 448 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 545 711 zł w 2025 roku. • 552 986 zł w 2024 roku. • 593 280 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 14 528 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 223 103 zł w 2025 roku. • -76 961 zł w 2024 roku. • -121 395 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Bud-Rem-Print wynosi 1 852 756 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
596 536 zł a 3 181 524 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 38 295 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 852 756 zł w 2025 roku. • 797 866 zł w 2024 roku. • 882 449 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Bud-Rem-Print wynosi 223 tys. zł.
EBITDA Bud-Rem-Print wynosi 238 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
11 580 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 223 150 zł w
2025 roku. • -100 388 zł w
2024 roku. • -144 482 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
10 610 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 238 338 zł w
2025 roku. • -85 200 zł w
2024 roku. • -128 994 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Bud-Rem-Print.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 6 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Bud-Rem-Print wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Bud-Rem-Print wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,08% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Bud-Rem-Print charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Bud-Rem-Print wynosi 89 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 16 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 258 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 16 tys. zł a 258 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 89 tys. zł w 2025 roku. • 49 tys. zł w 2024 roku. • 54 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 16 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 258 tys. zł w 2025 roku. • 175 tys. zł w 2024 roku. • 197 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
177 888
zł.
Koszty operacyjne Bud-Rem-Print wyniosły
322 145
zł.
Wynagrodzenia stanowią
55%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-36 627 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 177 888 zł w 2025 roku • 423 895 zł w 2024 roku • 517 080 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
55% w 2025 roku •
67% w 2024 roku •
72% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Bud-Rem-Print wyniosła 804 629 zł.
a
ktywa obrotowe to 747 119 zł.
a
ktywa trwałe to 57 509 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 804 629 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9248 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 795 381 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2576 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 804 629 zł w 2025 roku. • 593 650 zł w 2024 roku. • 685 484 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 28%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 28%.
Marża operacyjna wyniosła 41%.
Marża netto wyniosła 41%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Bud-Rem-Print wyniosły 9248 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 804 629 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -4289 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 9248 zł w 2025 roku • 21 372 zł w 2024 roku • 36 245 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2025 roku • 4% w 2024 roku • 5% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Bud-Rem-Print wykazała przychody na poziomie 545 711 zł.
Organizacja zarobiła 223 103 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 223 103 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -2954 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Bud-Rem-Print wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 49% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 10% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 49% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 59% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 10% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 126 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 76 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-126
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 16 dni30-04-2026
2024
−3 mies. 16 dni31-03-2025
2023
−4 mies. 4 dni13-03-2024
2022
−3 mies. 19 dni28-03-2023
2021
−6 mies. 7 dni11-04-2022
2020
−7 mies. 11 dni08-03-2021
2019
−7 mies. 13 dni06-03-2020
2018
−2 mies. 7 dni09-05-2019
2017
−17 dni28-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Mielcarek Paweł posiada b.d.
udziałów,
które stanowią
NaN% firmy.