Organizacja Malwa Serwis osiągnęła 22 416 503 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 22 416 503 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 22 138 373 zł.
Zysk netto wyniósł 278 129 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 500 847 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 22 416 503 zł w 2025 roku. • 22 828 110 zł w 2024 roku. • 22 948 833 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 10 035 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 278 129 zł w 2025 roku. • 897 310 zł w 2024 roku. • 448 780 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Malwa Serwis wynosi 16 323 988 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
267 135 zł a 56 041 257 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 381 564 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 16 323 988 zł w 2025 roku. • 19 434 139 zł w 2024 roku. • 17 489 463 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Malwa Serwis wynosi 354 tys. zł.
EBITDA Malwa Serwis wynosi 422 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
16 885 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 354 157 zł w
2025 roku. • 1 116 569 zł w
2024 roku. • 600 044 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Malwa Serwis wynosi 11 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 11 os. w 2025 roku. • 11 os. w 2024 roku. • 14 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Malwa Serwis wynosi 2,83%. To oznacza, że firma ma szansę 2,83% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,83% w 2025 roku. • 2,83% w 2024 roku. • 2,83% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Malwa Serwis wynosi 0,22%. To oznacza, że firma ma szansę 0,22% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,22% w 2025 roku. • 0,19% w 2024 roku. • 0,20% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Malwa Serwis charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Malwa Serwis wynosi 307 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 53 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 897 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 53 tys. zł a 897 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
7 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 307 tys. zł w 2025 roku. • 391 tys. zł w 2024 roku. • 332 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 53 tys. zł w 2025 roku. • 167 tys. zł w 2024 roku. • 90 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 897 tys. zł w 2025 roku. • 913 tys. zł w 2024 roku. • 918 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 109 095
zł.
Koszty operacyjne Malwa Serwis wyniosły
22 062 345
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1174 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 109 095 zł w 2025 roku • 1 017 701 zł w 2024 roku • 1 038 926 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2025 roku •
5% w 2024 roku •
5% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Malwa Serwis wyniosła 4 997 003 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 900 636 zł.
a
ktywa trwałe to 96 367 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 997 003 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4 640 823 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 356 180 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 31 821 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4 997 003 zł w 2025 roku. • 4 449 789 zł w 2024 roku. • 4 124 135 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 78%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Malwa Serwis wyniosły 4 640 823 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 997 003 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 93%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 21 786 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 4 640 823 zł w 2025 roku • 3 614 911 zł w 2024 roku • 3 597 304 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 93% w 2025 roku • 81% w 2024 roku • 87% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Malwa Serwis wykazała przychody na poziomie 22 416 503 zł.
Organizacja zarobiła 354 157 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 76 028 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 278 129 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 21% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3233 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 76 028 zł w 2025 roku • 219 247 zł w 2024 roku • 140 483 zł w 2023 roku
Organizacja Malwa Serwis wykazała zysk netto większy niż 75% organizacji z branży "Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 93% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 75% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 8%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 93% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 82% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 81% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 8%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 117 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 91 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-117
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 1 dni15-04-2026
2024
−1 mies. 4 dni11-06-2025
2023
−3 mies. 25 dni22-03-2024
2022
−3 mies. 20 dni27-03-2023
2021
−4 mies. 9 dni08-06-2022
2020
−6 mies. 27 dni22-03-2021
2019
−6 mies. 22 dni27-03-2020
2018
−3 mies. 20 dni27-03-2019
2017
−1 mies. 23 dni23-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie