Organizacja IT Majlo osiągnęła 499 143 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 499 143 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 530 351 zł.
Strata netto wyniosła 31 208 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 249 571 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 499 143 zł w 2025 roku. • 312 990 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -15 604 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -31 208 zł w 2025 roku. • 67 922 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji IT Majlo wynosi 363 168 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 247 857 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 181 584 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 363 168 zł w 2025 roku. • 538 787 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie IT Majlo mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji IT Majlo wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji IT Majlo wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
IT Majlo charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla IT Majlo wynosi 8 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 20 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 20 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 15 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 9 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 20 tys. zł w 2025 roku. • 27 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
300 978
zł.
Koszty operacyjne IT Majlo wyniosły
523 024
zł.
Wynagrodzenia stanowią
58%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
150 489 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 300 978 zł w 2025 roku • 134 603 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
28.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
58% w 2025 roku •
57% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów IT Majlo wyniosła 72 553 zł.
a
ktywa obrotowe to 72 553 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 72 553 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 40 541 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 32 012 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 36 276 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 72 553 zł w 2025 roku. • 88 573 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -43%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -77%.
Marża operacyjna wyniosła -5%.
Marża netto wyniosła -6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -21.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -38.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania IT Majlo wyniosły 32 012 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 72 553 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 44%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 16 006 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 32 012 zł w 2025 roku • 10 652 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 44% w 2025 roku • 12% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja IT Majlo wykazała przychody na poziomie 499 143 zł.
Organizacja zarobiła -31 208 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -31 208 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 6929 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku