STARFALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001090284 NIP 6793292287 REGON 527900738

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
1,4 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
531 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
333 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1,9 mln
zł
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
KRAKÓW
Adres
UL. KALWARYJSKA, 69
Kod pocztowy
30-504
Rejestracja
2024-02-27
Kapitał zakładowy
10000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Starfall osiągnęła 530 872 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 530 872 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 197 707 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 333 164 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 530 872 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 333 164 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Starfall wynosi 1 877 841 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 248 621 zł a 4 505 691 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 877 841 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Starfall wynosi 371 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Starfall wynosi 371 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 370 843 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 370 843 zł w 2024 roku.

Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia dotyczące organizacji Starfall.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 23 września 2024 (MSiG nr 185/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1278261. STARFALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001090284. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.02.2024. [KR.XI NS-REJ.KRS/27269/24/262]
    Rzuć okiem MSiG 185/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XI NS-REJ.KRS/27269/24/262 Nr ogłoszenia: 1278261
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. WOŚ 2. ALEKSANDRA 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 9500 ZŁ wpisać: 5. 47 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4700 ZŁ wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. NIE 2 1. BILA 2. OLENA 3. [ukryto] 5. 48 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4800 ZŁ 6. NIE
  2. Poz. 191211. STARFALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001090284. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.02.2024. [KR.XI NS-REJ.KRS/6945/24/638]
    Rzuć okiem MSiG 60/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XI NS-REJ.KRS/6945/24/638 Nr ogłoszenia: 191211
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. STARTFALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. STARFALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 01.03.2024 - ZMIENIONO: § 2, PRZYJĘTO TEKST JEDNOLITY
  3. Poz. 138950. STARTFALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001090284. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.02.2024. [KR.XI NS-REJ.KRS/5966/24/610]
    MSiG 48/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KR.XI NS-REJ.KRS/5966/24/610 Nr ogłoszenia: 138950
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. STARTFALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat KRAKÓW gmina KRAKÓW miejscowość KRAKÓW 2. miejscowość KRAKÓW ulica UL. KALWARYJSKA nr domu 69 nr lokalu 9 kod pocztowy 30-504 poczta KRAKÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 19.02.2024 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. WOŚ 2. ALEKSANDRA 3. [ukryto] 5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 9500 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 10000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. WOŚ 2. ALEKSANDRA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 1 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 2 2. 62 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM r- 3 2. 47 71 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 4 2. 58 21 Z DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE GIER KOMPUTEROWYCH 5 2. 63 12 Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH 6 2. 62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI 7 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 8 2. 82 99 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Starfall nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Starfall wynosi 0,81%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,610% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,81% w 2024 roku.
• 0,20% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Starfall charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon custom:bullet-chevron
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Starfall wynosi 58 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 16 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 120 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 16 tys. zł a 120 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 58 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 16 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 120 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 34 931 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Starfall wyniosły 160 028 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 21,8% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 34 931 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 21,8% w 2024 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Starfall wyniosła 1 367 923 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 1221 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 1 366 702 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 367 923 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 343 164 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 024 759 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 1 367 923 zł sumy bilansowej i 343 164 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 24,36%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 97,09%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 69,86%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 62,76%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Starfall wyniosły 1 024 759 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 367 923 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 74,9%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1 024 759 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 75% w 2024 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Starfall ma 1 024 759 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom: 861 416 zł (84%).
icon custom:bullet-chevron
Poza tym: dostawcom 129 557 zł (13%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 33 786 zł (3%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Z całości 861 416 zł (84%) ma termin spłaty ponad rok.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Starfall wynosi 8,37 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 5,76 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 3,92 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 41,74 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (1 366 702 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (163 343 zł) o 1 203 360 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 8,37 w 2024 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Kredyty i pożyczki organizacji Starfall od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 861 416 zł. Gotówka (tylko kasa i rachunki): 640 842 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 1149 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 322,9 raza - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Starfall wynosi 131 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 257 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -126 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 254 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 218 796 zł, z czego 218 796 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 131 dni w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Starfall wynoszą 160 027 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 89 234 zł, czyli 56% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 34 931 zł, czyli 22% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 33 338 zł, czyli 21% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 160 tys. zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Starfall wykazała przychody na poziomie 530 872 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 369 579 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 36 415 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 333 164 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,9% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 36 415 zł w 2024 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Starfall wykazała zysk netto większy niż 90% organizacji z branży "Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 68% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 82% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 72% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 93% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 94% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 73% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 89% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 90% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 28 z 35 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 530 870,49
I. Przychody netto ze sprzedaży 530 870,49
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 160 027,11
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 89 233,99
III. Usługi obce 33 338,02
IV. Wynagrodzenia 34 931,18
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1) 2 523,92
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 370 843,38
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 1,14
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 1,27
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
F. Przychody finansowe, w tym: 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
G. Koszty finansowe, w tym: 1 263,89
I. Odsetki, w tym: (+1) 1 148,56
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) 369 579,36
I. Podatek dochodowy 36 415,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) 333 164,36

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Starfall składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 232 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 232 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+7 mies. 22 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Domotskyy Roman posiada 48 udziałów, które stanowią 48% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Woś Aleksandra posiada 47 udziałów, które stanowią 47% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pozostałe 5% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 30.03.2026 jest Domotskyy Roman kontrolujący 48% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 10.09.2024 do 30.03.2026 najwięcej udziałów posiadała Bila Olena (48%).
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 27.02.2024 do 10.09.2024 najwięcej udziałów posiadała Woś Aleksandra (95%).

Reprezentacja