Zarządzanie ochroną danych osobowych|Przeprowadzanie audytów RODO i ISO 27001|Wdrażanie dokumentacji ochrony danych|Prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa informacji|Outsourcing usług Inspektora Ochrony Danych (IOD)
AllSafe to firma specjalizująca się w zarządzaniu ochroną danych osobowych oraz bezpieczeństwem informacji, działająca na polskim rynku od 12 lat. Przez ten czas zrealizowała ponad 500 projektów z zakresu ochrony danych, a jej doświadczenie poparte jest przeszkoleniem ponad 1000 osób oraz współpracą z ponad 300 firmami i instytucjami. W skład zespołu wchodzą eksperci z zakresu audytów, prawa i konsultacji, którzy zapewniają kompleksową obsługę od doradztwa prawnego, przez wdrożenie dokumentacji, aż po szkolenia i pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych (IOD/DPO). Firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem oraz holistycznym podejściem do kwestii bezpieczeństwa, obejmującym zarówno aspekty prawne, informatyczne, jak i środowiskowe oraz osobowe. Oferta AllSafe jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i charakterystyki każdej organizacji, co umożliwia klientom realizowanie projektów w różnych wariantach - audytorsko-wdrożeniowym, szkoleniowym czy indywidualnym. Klienci mogą skorzystać z oferty etapowo lub całościowo, zgodnie z opracowanym cyklem usługowym obejmującym audyt, wdrożenie dokumentacji, szkolenia oraz wsparcie przy obowiązkach IOD.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Allsafe osiągnęła 707 402 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 707 400 zł. Pozostałe przychody to 2 zł.
Całkowite koszty wyniosły 491 540 zł.
Zysk netto wyniósł 215 861 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 67 503 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 707 402 zł w 2025 roku. • 613 249 zł w 2024 roku. • 450 399 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 26 281 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 215 861 zł w 2025 roku. • 263 610 zł w 2024 roku. • 124 227 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Allsafe wynosi 2 337 484 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 002 439 zł a 5 346 341 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 274 814 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 337 484 zł w 2025 roku. • 2 303 816 zł w 2024 roku. • 1 163 285 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Allsafe.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Allsafe wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Allsafe wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Allsafe charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Allsafe wynosi 125 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 21 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 350 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 21 tys. zł a 350 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
15 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 125 tys. zł w 2025 roku. • 106 tys. zł w 2024 roku. • 19 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 21 tys. zł w 2025 roku. • 18 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 350 tys. zł w 2025 roku. • 273 tys. zł w 2024 roku. • 98 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Allsafe wyniosły
459 066
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-920 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Allsafe wyniosła 1 344 738 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 008 591 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 336 147 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 344 738 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 336 585 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 8153 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 165 573 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 344 738 zł w 2025 roku. • 1 213 431 zł w 2024 roku. • 736 861 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 16%.
Marża operacyjna wyniosła 35%.
Marża netto wyniosła 31%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Allsafe wyniosły 8153 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 344 738 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -675 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 8153 zł w 2025 roku • 92 706 zł w 2024 roku • 248 715 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 8.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2025 roku • 8% w 2024 roku • 34% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Allsafe wykazała przychody na poziomie 707 402 zł.
Organizacja zarobiła 239 337 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 23 476 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 215 861 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2780 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 23 476 zł w 2025 roku • 27 477 zł w 2024 roku • 12 881 zł w 2023 roku
Organizacja Allsafe wykazała zysk netto większy niż 81% organizacji z branży "Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 72% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 81% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 72% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 82% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 19% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 34 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 95 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-34
dni względem terminu
7
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 5 dni11-04-2026
2024
−3 mies. 13 dni03-04-2025
2023
−5 mies. 7 dni09-02-2024
2022
−16 dni29-06-2023
2021
−9 dni06-10-2022
2020
w terminie15-10-2021
2019
+2 dni17-10-2020
2018
w terminie15-07-2019
2017
+2 mies. 15 dni28-09-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki