Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji IN Manex Investment wynosi 277 876 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
273 427 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 277 876 zł w
2025 roku. • 4449 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT IN Manex Investment wynosi -78 tys. zł.
EBITDA IN Manex Investment wynosi -78 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
33 112 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -77 580 zł w
2025 roku. • -44 468 zł w
2024 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
37 284 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -77 580 zł w
2025 roku. • -40 296 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie IN Manex Investment wynosi 1 osobę.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji IN Manex Investment.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 25 listopada 2025 (MSiG nr 228/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 1447075. IN MANEX INVESTMENT SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001086009. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.02.2024.
[WR.IX NS-REJ.KRS/19975/25/824]
Rzuć okiemMSiG 228/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 10.06.2025 okres OD
05.02.2024 DO 31.12.2024
Poz. 87446. IN MANEX INVESTMENT SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001086009. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.02.2024.
[WR.IX NS-REJ.KRS/1143/24/673]
MSiG 30/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 05.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. IN MANEX
INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
DOLNOŚLĄSKIE powiat WROCŁAWSKI gmina
DŁUGOŁĘKA miejscowość BYKÓW 2. miejscowość BYKÓW ulica UL. WROCŁAWSKA nr domu
101 nr lokalu A kod pocztowy 55-095 poczta MIRKÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 16.01.2024 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MANIA 2. ROBERT 3. [ukryto] 5. 99
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 49.500,00 ZŁ
(CZTERDZIEŚCI DZIEWIĘĆ TYSIĘCY PIĘĆSET ZŁOTYCH) 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 50000,00 ZŁ
2. Kapitał nie został pokryty
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
S 1 1. MANIA 2. ROBERT 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 10
Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA
WŁASNY RACHUNEK 1 2. 41 10 Z REALIZACJA
- PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE
WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 41 20 Z ROBOTY
BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM
BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 3 2. 43 11 Z ROZBIÓRKA I BURZENIE
OBIEKTÓW BUDOWLANYCH 4 2. 43 12 Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ 5 2. 43 31
Z TYNKOWANIE 6 2. 43 32 Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ 7 2. 43 99 Z POZOSTAŁE
SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE
31 INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 8 2. 46 73 Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO 9 2. 77 32
i Z WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ
BUDOWLANYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
IN Manex Investment nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji IN Manex Investment wynosi 0,52%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,160% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,52% w 2025 roku. • 0,52% w 2024 roku. • 0,20% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
IN Manex Investment charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla IN Manex Investment wynosi 30 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 132 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 132 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 30 tys. zł w 2025 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 132 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
21 059 zł.
Koszty operacyjne IN Manex Investment wyniosły
78 580 zł.
Wynagrodzenia stanowią
26,8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
3899 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 21 059 zł w 2025 roku • 17 160 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
11,3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
26,8% w 2025 roku •
38,1% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów IN Manex Investment wyniosła 1 400 028 zł.
Aktywa obrotowe to 1 400 028 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 400 028 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 377 952 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 022 076 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 339 051 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 372 420 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 1 400 028 zł sumy bilansowej i 377 952 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 60 977 zł sumy bilansowej i 5532 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -20,53%.
Marża operacyjna wyniosła -7758%.
Marża netto wyniosła -7758%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
67 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
783 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
347 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
347 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania IN Manex Investment wyniosły 1 022 076 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 400 028 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 73%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 966 631 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 022 076 zł w 2025 roku • 55 445 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
18 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 73% w 2025 roku • 91% w 2024 roku
Wierzyciele
Organizacja IN Manex Investment ma 1 022 076 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom: 999 500 zł (98%).
Poza tym: dostawcom 2621 zł (poniżej 1%).
Pozostali, 19 955 zł (2%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
1 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
98%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
3 tys. zł
<1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty i pożyczki · wszyscy pożyczkodawcy
1 mln zł
98%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
20 tys. zł
2%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom: 98% (w 2024 największa część, 91%, była bez podziału na wierzycieli).
W roku 2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji IN Manex Investment wynosi 1,37 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,66 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,79 miesiąca.
gotówka (tylko kasa i rachunki): 5 tys. zł należności i inne: 665 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 730 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,37 zł, z czego 0,01 zł w gotówce.
1,37
płynność bieżąca
0,66
płynność szybka
0,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,37 w 2025 roku • 1,1 w 2024 roku
Obsługa długu
Kredyty i pożyczki organizacji IN Manex Investment od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 999 500 zł. Gotówka (tylko kasa i rachunki): 5143 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług a gotówka
kredyty i pożyczki (wszyscy pożyczkodawcy)1 mln zł
gotówka (tylko kasa i rachunki)5 tys. zł
Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków spoza grupy - długu netto nie podajemy.
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji IN Manex Investment wynosi 500 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 12 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 488 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 266 450 dni. Tak skrajna wartość nie opisuje zwykłego czasu obrotu zapasów - zwykle wynika z zapasu utrzymywanego przy sprzedaży bliskiej zeru (zapasy ÷ przychody × długość okresu), a bywa też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
Należności handlowe organizacji wynoszą 1371 zł, z czego 1371 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza488 dni
firma płaci dostawcom 488 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
500 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 500 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 12 dniach
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): 266 938 dni, orientacyjnie - wartość skrajna, wynika z nietypowej rotacji należności, zapasów albo zobowiązań i nie opisuje realnego cyklu obrotu gotówki
Rotacja zapasów266 450 dni
zapasy leżą w magazynie 266 450 dni
266 450 dni≫
pasek ucięty przy 730 dniach - pełną wartość podaje tekst obok
Należności handlowe1 tys. zł
klienci są winni firmie 1 tys. zł
do 12 miesięcy1 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 500 dni w 2025 roku • 0 dni w 2024 roku
Oś wykresu jest przycięta do 600 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem: • rotacja zapasów: 266 450 dni w 2025 roku Tak skrajne wartości nie opisują zwykłego czasu obrotu - zwykle wynikają z zapasów albo rozrachunków wykazanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru, a bywają też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji IN Manex Investment wynoszą 74 699 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 19 379 zł, czyli 26% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 17 850 zł, czyli 24% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 15 654 zł, czyli 21% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej75 tys. zł
Zużycie materiałów i energii19 tys. zł · 26%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)18 tys. zł · 24%
Usługi obce16 tys. zł · 21%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia3 tys. zł · 4%
Amortyzacja0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 75 tys. zł w 2025 roku • 45 tys. zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja IN Manex Investment wykazała przychody na poziomie 1000 zł.
Organizacja IN Manex Investment wykazała zysk netto większy niż 19% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 29% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 19% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 29% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 53% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 47% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi1 000,00
I. Przychody netto ze sprzedaży0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej74 699,36
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii19 378,61
III. Usługi obce15 653,58
IV. Wynagrodzenia17 850,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)3 208,81
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)18 608,36
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-73 699,36
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:3 880,68
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)-77 580,04
I. Podatek dochodowy0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)-77 580,04
Pełne sprawozdania finansowe organizacji IN Manex Investment składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 35 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 36 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-35
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−1 mies. 6 dni09-06-2026
2024
−1 mies. 5 dni10-06-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Mania Robert posiada 900 udziałów, które stanowią 90% firmy.
Mania Jakub posiada 100 udziałów, które stanowią 10% firmy.
Największym udziałowcem od 25.05.2026 jest Mania Robert kontrolujący
90% udziałów.
W okresie od 05.02.2024 do 25.05.2026 najwięcej udziałów posiadał
Mania Robert (99%).