FANCY INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001050432 NIP 5512661368 REGON 525987824

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
772 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
213 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-89 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
136 tys.
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
WADOWICE
Adres
UL. WOJSKA POLSKIEGO, 64
Kod pocztowy
34-100
Rejestracja
2023-08-01
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fancy Invest osiągnęła 213 173 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 212 272 zł. Pozostałe przychody to 902 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 302 143 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 88 970 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 330 267 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 213 173 zł w 2025 roku.
• 543 440 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 74 965 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -88 970 zł w 2025 roku.
• -14 005 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Fancy Invest wynosi 136 100 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 219 927 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 136 100 zł w 2025 roku.
• 356 027 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Fancy Invest.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia dotyczące organizacji Fancy Invest.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 2 lipca 2025 (MSiG nr 126/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 607588. FANCY INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001050432. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.08.2023. [RDF/735729/25/958]
    MSiG 126/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/735729/25/958 Nr ogłoszenia: 607588
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 18.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.08.2023 DO 31.12.2024 K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
  2. Poz. 607587. FANCY INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001050432. SYSTEM, wpis do rejestru: 01.08.2023. [RDF/735729/25/557]
    MSiG 126/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/735729/25/557 Nr ogłoszenia: 607587
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 18.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 18.06.2025 okres OD 01.08.2023 DO 31.12.2024
  3. Poz. 1107376. FANCY INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001050432. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 01.08.2023. [KR.XII NS-REJ.KRS/15137/23/244]
    MSiG 173/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/15137/23/244 Nr ogłoszenia: 1107376
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 01.08.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. FANCY INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adre podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat WADOWICKI gmina WADOWICE miejscowość WADOWICE 2. miejscowość WADOWICE ulica UL. WOJSKA POLSKIEGO nr domu 64 kod pocztowy 34-100 poczta WADOWICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 01.08.2023 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. OLEKSY 2. JAKUB ARTUR 3. [ukryto] 5. 51 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 550,00 ZŁ 6. NIE 2 1. OLEKSY 2. SONIA SARA 3. [ukryto] 5. 49 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 450,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. OLEKSY 2. JAKUB ARTUR 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. OLEKSY 2. SONIA SARA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 1 2. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 2 2. 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 3 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUs CHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 4 2. 68 31 Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 5 2. 68 32 Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE 6 2. 77 11 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 7 2. 77 32 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Fancy Invest nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fancy Invest wynosi 1,02%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,380% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,02% w 2025 roku.
• 0,41% w 2024 roku.
• 0,26% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Fancy Invest charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Fancy Invest wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 5 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 8 tys. zł w 2025 roku.
• 22 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Fancy Invest wyniosła 772 168 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 772 168 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 772 168 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -97 976 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 870 144 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 53 618 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 88 970 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 772 168 zł sumy bilansowej i -97 976 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 718 551 zł sumy bilansowej i -9005 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -11,52%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -4,59%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -41,74%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 10 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 65 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 39 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Fancy Invest wyniosły 870 144 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 772 168 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 112,7%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 142 588 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 870 144 zł w 2025 roku
• 727 556 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 12 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 113% w 2025 roku
• 101% w 2024 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Fancy Invest wynoszą 772 168 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 1294 dni. Tak skrajna wartość to zwykle efekt zapasu utrzymywanego przy sprzedaży bliskiej zeru - cecha wyliczenia (zapasy ÷ przychody × długość okresu), nie błąd danych. Wskaźnik za ten okres jest liczony od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje przychodów ze sprzedaży - wartość wychodzi zaniżona i nie jest wprost porównywalna z wartościami liczonymi od przychodów ze sprzedaży.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 1294 dni w 2025 roku
• 552 dni w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Oś wykresu jest przycięta do 600 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem:
• rotacja zapasów: 1294 dni w 2025 roku
Tak skrajne wartości to zwykle efekt zapasów albo rozrachunków utrzymywanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru - cecha wyliczenia, nie błąd danych.

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Fancy Invest wynoszą 222 025 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 117 379 zł, czyli 53% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 104 646 zł, czyli 47% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 222 tys. zł w 2025 roku
• 557 tys. zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty (druk mikro), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fancy Invest wykazała przychody na poziomie 213 173 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fancy Invest wykazała zysk netto większy niż 19% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 49% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 38% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 84% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 30% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 39% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 15% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 85% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 19% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 49% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 38% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 84% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 9 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 212 271,64
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 209 271,64
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 222 025,17
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 104 646,37
IV. Pozostałe koszty 117 378,80
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 901,50
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 80 118,16
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) -88 970,19

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Fancy Invest składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 14 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 1 dzień przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−1 dzień
2024
−27 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Oleksy Jakub posiada 51 udziałów, które stanowią 51% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Oleksy Sonia posiada 49 udziałów, które stanowią 49% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 01.08.2023 jest Oleksy Jakub kontrolujący 51% udziałów.

Reprezentacja