Organizacja Growing ECO Pyrzanowska osiągnęła 64 790 798 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 64 790 798 zł.
Całkowite koszty wyniosły 60 972 808 zł.
Zysk netto wyniósł 3 817 990 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
276 899 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 64 790 798 zł w 2024 roku. • 67 563 465 zł w 2023 roku. • 64 237 000 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
124 017 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 3 817 990 zł w 2024 roku. • 1 765 799 zł w 2023 roku. • 4 066 025 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Growing ECO Pyrzanowska wynosi 68 052 436 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
9 586 609 zł a 161 976 996 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
350 706 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 68 052 436 zł w
2024 roku. • 60 642 757 zł w
2023 roku. • 67 351 024 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Growing ECO Pyrzanowska wynosi 4,91 mln zł.
EBITDA Growing ECO Pyrzanowska wynosi 6,61 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
17 247 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 4 913 928 zł w
2024 roku. • 2 923 264 zł w
2023 roku. • 4 879 435 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
2050 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 6 611 520 zł w
2024 roku. • 4 610 891 zł w
2023 roku. • 6 607 421 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Growing ECO Pyrzanowska.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 8 os. w 2022 roku.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji Growing ECO Pyrzanowska.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 1 września 2025 (MSiG nr 168/2025).
W dniu 15.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
W dniu 17.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.01.2025 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 40806. GROWING ECO PYRZANOWSKA
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000962549. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 01.04.2022.
[PO.IX NS-REJ.KRS/28102/23/496]
Rzuć okiemMSiG 16/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 11.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 3 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 28.11.2023 R., REP. A NUMER 5613/2023, NOTA
RIUSZ MAGDALENA MORAWSKA-KENTZER, KANCELARIA NOTARIALNA W GNIEŹNIE - ZMIENIONO
§ 4 UMOWY, A NASTĘPNIE UCHYLONO CAŁĄ
TREŚĆ UMOWY SPÓŁKI ORAZ PRZYJĘTO NOWY
TEKST UMOWY SPÓŁKI.
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 2. 71 20 B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE wpisać: 2 2. 45 19 Z SPRZEDAŻ HURTOWA
I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
Poz. 1164365. GROWING ECO PYRZANOWSKA
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000962549. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 01.04.2022.
[PO.IX NS-REJ.KRS/16037/23/214]
MSiG 177/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.08.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 2 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 13.07.2023 okres
OD 01.01.2022 DO 31.12.2022 1 3. OD 01.01.2022 DO
31.12.2022
Poz. 188452. GROWING ECO PYRZANOWSKA
SPÓŁKA KOMANDYTOWA. KRS 0000962549. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
01.04.2022.
[PO.IX NS-REJ.KRS/6295/22/530]
MSiG 71/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
WW dniu 01.04.2022 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2. REGON 520716747 NIP 7842529207
3. GROWING ECO PYRZANOWSKA SPÓŁKA
KOMANDYTOWA 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
WIELKOPOLSKIE powiat GNIEŹNIEŃSKI gmina
NIECHANOWO miejscowość KARSEWO 2. miejscowość KARSEWO nr domu 17A kod pocztowy 62-220
poczta NIECHANOWO kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. AKT NOTARIALNY Z DNIA
15.03.2022R., NOTARIUSZ MAGDALENA MORAWSKA-KENTZER, KANCELARIA NOTARIALNA
W GNIEŹNIE, REP. A NR 1694/2022 Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY Rub. 6. Sposób powstania
spółki 1. PRZEKSZTAŁCENIE SPÓŁKI CYWILNEJ
W SPÓŁKĘ HANDLOWĄ 2. 15.03.2022R., UCHWAŁA
WSPÓLNIKÓW SPÓŁKI GROWING ECO M. PYRZANOWSKA, Ł. PYRZANOWSKI SPÓŁKA CYWILNA
O PRZEKSZTAŁCENIU W SPÓŁKĘ KOMANDYTOWĄ, KTÓRA BĘDZIE PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚĆ
POD FIRMĄ: GROWING ECO PYRZANOWSKA
SPÓŁKA KOMANDYTOWA - AKT NOTARIALNY
Z DNIA 15.03.2022R. REP. A NR 1694/2022, NOTARIUSZ MAGDALENA MORAWSKA-KENTZER, KANCELARIA NOTARIALNA W GNIEŹNIE, WSPÓLNICY
SPÓŁKI CYWILNEJ: MALWINA PYRZANOWSKA
PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
POD FIRMĄ: GROWING ECO MALWINA PYRZANOWSKA (NIP: 7842342360) ORAZ ŁUKASZ JAN
PYRZANOWSKI PROWADZĄCY DZIAŁALNOŚĆ
GOSPODARCZĄ POD FIRMĄ: SPIDER ŁUKASZ
PYRZANOWSKI (NIP: 7841911531) PRub. Podmiot,
z którego powstała spółka 1 1. GROWING ECO
M. PYRZANOWSKA, Ł. PYRZANOWSKI SPÓŁKA
CYWILNA, 2. POLSKA, CENTRALNA EWIDENCJA
I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
5. 520716747 6. 7842529207 Rub. 7. Dane wspólniS ków 1 1. PYRZANOWSKA 2. MALWINA ELŻBIETA
3. [ukryto] 5. TAK 6. TAK 7. TAK 8. NIE 9. NIE
2 1. PYRZANOWSKI 2. ŁUKASZ JAN 3. [ukryto]
5. TAK 6. TAK 7. TAK 8. NIE 9. TAK 10. 1.000,00 ZŁ
11. 481.000,00 ZŁ 12. NIE PRub. 1 1. 481.000,00 ZŁ
2. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Uprawnieni do reprezentowania
spółki 1 1. WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
2. UPRAWNIONYM DO SAMODZIELNEGO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI JEST KAŻDY KOMPLEMENTARIUSZ PRub. Dane wspólników reprezentujących
spółkę 1 1. PYRZANOWSKA 2. MALWINA ELŻBIETA
3. [ukryto]
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 49 41
Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 1 2. 45 11
Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 2 2. 47
71 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
3 2. 52 21 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT LĄDOWY 4 2. 52 29 A DZIAŁALNOŚĆ MORSKICH AGENCJI TRANSPORTOWYCH 5 2. 52 29 C DZIAŁALNOŚĆ POZOSTAŁYCH
AGENCJI TRANSPORTOWYCH 6 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁA-
0 SNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 7 2. 71 20 B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE 8 2. 77 11
Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 9 2. 77 12 Z WYNAJEM
I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Growing ECO Pyrzanowska nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Growing ECO Pyrzanowska wynosi 0,90%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,245% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,90% w 2024 roku. • 0,52% w 2023 roku. • 0,41% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Growing ECO Pyrzanowska charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Growing ECO Pyrzanowska wynosi 1,35 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,59 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2,59 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
68 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,35 mln zł w 2024 roku. • 1,48 mln zł w 2023 roku. • 1,48 mln zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 353 tys. zł w 2023 roku. • 659 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,59 mln zł w 2024 roku. • 2,7 mln zł w 2023 roku. • 2,57 mln zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
65 325
zł.
Koszty operacyjne Growing ECO Pyrzanowska wyniosły
59 876 871
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0,1%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
482 122 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 65 325 zł w 2024 roku • 1 353 934 zł w 2023 roku • 1 029 569 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0,8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0,1% w 2024 roku •
2,1% w 2023 roku •
1,7% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Growing ECO Pyrzanowska wyniosła 25 764 298 zł.
a
ktywa trwałe to 14 214 104 zł.
a
ktywa obrotowe to 11 550 193 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 25 764 298 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 12 782 145 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 12 982 153 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 269 097 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 882 900 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 25 764 298 zł sumy bilansowej i 12 782 145 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 21 531 043 zł sumy bilansowej i 11 382 999 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 19 226 104 zł sumy bilansowej i 11 016 346 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 29,87%.
Marża operacyjna wyniosła 7,58%.
Marża netto wyniosła 5,89%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
3,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Growing ECO Pyrzanowska wyniosły 12 982 153 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 25 764 298 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 50,4%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 386 197 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 12 982 153 zł w 2024 roku • 10 148 044 zł w 2023 roku • 8 209 759 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
3,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 50% w 2024 roku • 47% w 2023 roku • 43% w 2022 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Growing ECO Pyrzanowska wynosi 0,89 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,88 - najbardziej płynne aktywa niemal w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,17, czyli same środki pieniężne pokrywają 17% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (11 550 193 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (12 975 341 zł) o 1 425 148 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
11,6 mln zł
13 mln zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 2,3 mln zł należności i inne: 9,1 mln zł zapasy do sprzedania: 178 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,89 zł, z czego 0,17 zł w gotówce.
0,89
płynność bieżąca
0,88
płynność szybka
0,17
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,17 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,89 w 2024 roku • 1,3 w 2023 roku • 1,23 w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Growing ECO Pyrzanowska wykazała przychody na poziomie 64 790 798 zł.
Organizacja zarobiła 4 537 346 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 719 356 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 3 817 990 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 15,9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
11 292 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 719 356 zł w 2024 roku • 522 366 zł w 2023 roku • 696 773 zł w 2022 roku
Organizacja Growing ECO Pyrzanowska wykazała zysk netto większy niż 99% organizacji z branży "Transport drogowy towarów".
Organizacja wykazała przychód większy niż 97% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 99% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,05%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 97% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 97% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 44% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0,05%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:64 269 482,85
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów64 269 482,85
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej59 874 291,76
I. Amortyzacja1 697 592,51
II. Zużycie materiałów i energii235 425,55
III. Usługi obce56 581 213,72
IV. Podatki i opłaty, w tym:351 389,60
V. Wynagrodzenia52 320,09
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym:13 004,73
VII. Pozostałe koszty rodzajowe943 345,56
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)4 395 191,09
D. Pozostałe przychody operacyjne521 315,48
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych46 205,00
IV. Inne przychody operacyjne475 110,48
E. Pozostałe koszty operacyjne2 578,77
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
III. Inne koszty operacyjne2 578,77
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)4 913 927,80
G. Przychody finansowe0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe376 581,45
I. Odsetki, w tym:318 244,84
IV. inne58 336,61
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)4 537 346,35
J. Podatek dochodowy719 356,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)3 817 990,35
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Growing ECO Pyrzanowska składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 77 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone w terminie.
średnie opóźnienie
+77
dni względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
w terminie15-07-2025
2023
+6 mies. 6 dni17-01-2025
2022
+1 mies. 15 dni29-08-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie