Organizacja Podatki I Rachunkowość Dessoulavy osiągnęła 3 815 762 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 810 002 zł. Pozostałe przychody to 5760 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 260 645 zł.
Zysk netto wyniósł 549 357 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 953 940 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 815 762 zł w 2025 roku. • 3 370 003 zł w 2024 roku. • 3 304 001 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 137 339 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 549 357 zł w 2025 roku. • 463 120 zł w 2024 roku. • 325 890 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Podatki I Rachunkowość Dessoulavy wynosi 5 190 789 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
449 518 zł a 9 539 405 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 297 697 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 190 789 zł w 2025 roku. • 4 483 989 zł w 2024 roku. • 3 788 146 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Podatki I Rachunkowość Dessoulavy wynosi 603 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Podatki I Rachunkowość Dessoulavy wynosi 22 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 22 os. w 2025 roku. • 21 os. w 2024 roku. • 23 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Podatki I Rachunkowość Dessoulavy wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,362% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Podatki I Rachunkowość Dessoulavy wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Podatki I Rachunkowość Dessoulavy charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Podatki I Rachunkowość Dessoulavy wynosi 133 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 90 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 210 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 90 tys. zł a 210 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
33 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 133 tys. zł w 2025 roku. • 115 tys. zł w 2024 roku. • 93 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 90 tys. zł w 2025 roku. • 76 tys. zł w 2024 roku. • 53 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 210 tys. zł w 2025 roku. • 180 tys. zł w 2024 roku. • 132 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 322 111
zł.
Koszty operacyjne Podatki I Rachunkowość Dessoulavy wyniosły
3 206 788
zł.
Wynagrodzenia stanowią
72%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
580 528 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 322 111 zł w 2025 roku • 2 045 437 zł w 2024 roku • 2 269 481 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
18.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
72% w 2025 roku •
71% w 2024 roku •
77% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Podatki I Rachunkowość Dessoulavy wyniosła 1 052 878 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 052 878 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 052 878 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 453 520 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 599 357 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 263 219 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 052 878 zł w 2025 roku. • 850 694 zł w 2024 roku. • 723 464 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 52%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 92%.
Marża operacyjna wyniosła 16%.
Marża netto wyniosła 14%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 23 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Podatki I Rachunkowość Dessoulavy wyniosły 453 520 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 052 878 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 43%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 113 380 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 453 520 zł w 2025 roku • 337 574 zł w 2024 roku • 347 573 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 43% w 2025 roku • 40% w 2024 roku • 48% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Podatki I Rachunkowość Dessoulavy wykazała przychody na poziomie 3 815 762 zł.
Organizacja zarobiła 608 974 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 59 617 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 549 357 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 14 904 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 59 617 zł w 2025 roku • 45 832 zł w 2024 roku • 29 486 zł w 2023 roku
Organizacja Podatki I Rachunkowość Dessoulavy wykazała zysk netto większy niż 93% organizacji z branży "Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe".
Organizacja wykazała przychód większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 94% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.09%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 94% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 87% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 73% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 94% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.09%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 42 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 104 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-42
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 14 dni02-04-2026
2024
−16 dni29-06-2025
2023
−1 mies. 1 dni14-06-2024
2022
−16 dni29-06-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki