Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Madura Deweloper wynosiła 3 109 763 zł.
Wartość organizacji powiększała się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosił
1 530 631 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 109 763 zł w
2024 roku. • 14 847 409 zł w
2023 roku. • 48 502 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Madura Deweloper wynosił 147 tys. zł.
EBITDA Madura Deweloper wynosiła 147 tys. zł.
EBIT powiększał się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosił
117 183 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 146 757 zł w
2024 roku. • 2 443 260 zł w
2023 roku. • -87 609 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększała się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosił
117 183 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 146 757 zł w
2024 roku. • 2 443 260 zł w
2023 roku. • -87 609 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Madura Deweloper mieściło się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 - 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń
dotyczących organizacji Madura Deweloper.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 27 sierpnia 2025 (MSiG nr 165/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
8 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1032421. MADURA DEWELOPER SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937936. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.12.2021.
[RDF/780138/25/627]
MSiG 165/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1032420. MADURA DEWELOPER SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937936. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.12.2021.
[RDF/780138/25/226]
MSiG 165/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 935616. MADURA DEWELOPER SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937936. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.12.2021.
[RDF/649691/24/421]
MSiG 151/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
X V. W P I S Y D O
Poz. 935615. MADURA DEWELOPER SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937936. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.12.2021.
[RDF/649691/24/20]
MSiG 151/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 10.07.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1048177. MADURA DEWELOPER SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937936. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.12.2021.
[RDF/550561/23/752]
MSiG 169/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 09.12.2021 DO 31.12.2022
Poz. 1048176. MADURA DEWELOPER SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937936. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.12.2021.
[RDF/550561/23/351]
MSiG 169/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 19.07.2023 okres OD
09.12.2021 DO 31.12.2022
Poz. 498681. MADURA DEWELOPER SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937936. SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 09.12.2021.
[SZ.XIII NS-REJ.KRS/10358/23/134]
Rzuć okiemMSiG 120/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. AKT
NOTARIALNY Z DNIA 18.05.2023 R., REPERTORIUM
A NR 2292/2023, NOTARIUSZ ANETA KOWALSKA,
KANCELARIA NOTARIALNA W SZCZECINIE, PRZYJĘTO NOWY TEKST UMOWY SPÓŁKI AKT NOTARIALNY Z DNIA 05.06.2023 R., REPERTORIUM A NR
2674/2023, NOTARIUSZ ANETA KOWALSKA, KANCELARIA NOTARIALNA W SZCZECINIE, PRZYJĘTO
NOWY TEKST UMOWY SPÓŁKI
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. FICEK
KOSIARSKA 2. ANETA 3. [ukryto]) wykreślić:
2. ANETA wpisać: 2. ANETA MARIA wykreślić:
5. 70 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3500 PLN
wpisać: 5. 76 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
3.800,00 ZŁ 2 (dla pozycji: 1. KOSIARSKI 2. KRZYSZTOF 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 25 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1250 PLN wpisać: 5. 26
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.300,00 ZŁ
Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 5000,00 ZŁ wpi
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
sać: 1. 5100,00 ZŁ PRub. Informacja o wniesieniu
aportu 1 1. 100,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu 1 (dla pozycji:
1. FICEK KOSIARSKA 2. ANETA 3. [ukryto])
wykreślić: 2. ANETA wpisać: 2. ANETA MARIA
wykreślić: 2 1. WARDYN 2. NIKOLA 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. WARDYN 2. NIKOLA
3. [ukryto] 4. PROKURA SAMOISTNA
Poz. 1177295. MADURA DEWELOPER SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937936. SĄD REJONOWY SZCZECIN-CENTRUM W SZCZECINIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 09.12.2021.
[SZ.XIII NS-REJ.KRS/20698/21/722]
MSiG 244/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 09.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MADURA
DEWELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE powiat SZCZECIN gmina
SZCZECIN miejscowość SZCZECIN 2. miejscowość
SZCZECIN ulica UL. MONTE CASSINO nr domu
4 kod pocztowy 70-464 poczta SZCZECIN kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 07.12.2021
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. FICEK KOSIARSKA 2. ANETA 3. [ukryto]
5. 70 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3500 PLN
6. NIE 2 1. KOSIARSKI 2. KRZYSZTOF 3. [ukryto]
5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1250 PLN
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. FICEK KOSIARSKA 2. ANETA 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. KOSIARSKI 2. KRZYSZTOF 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 3 1. WARDYN 2. NIKOLA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 10
Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
1 2. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE
ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 2 2. 43 1 ROZBIÓRKA
tu I PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ 3 2. 43
2 WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH,
WODNO-KANALIZACYJNYCH I POZOSTAŁYCH
INSTALACJI BUDOWLANYCH 4 2. 68 10 Z KUPNO
I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY
RACHUNEK 5 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE
NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 6 2. 68 31 Z POŚREDNICTWO W OBROCIE
NIERUCHOMOŚCIAMI 7 2. 68 32 Z ZARZĄDZANIE
NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE 8 2. 73 11 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH 9 2. 77 11 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Madura Deweloper w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Madura Deweloper wynosiło 0,81%. Oznaczało to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma mogła trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rosło w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosił 0,275% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,81% w 2024 roku. • 0,41% w 2023 roku. • 0,26% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Organizacja Madura Deweloper miała wysoką wiarygodność płatniczą (ocena: B).
Poziom wiarygodności organizacji zmieniał się w latach 2022-2024 między oceną A a B.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Madura Deweloper wynosił 351 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego wynosił 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki wynosił 1,32 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieścił się między 0 zł a 1,32 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki malał między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosiła 213 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 351 tys. zł w 2024 roku. • 564 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 199 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,32 mln zł w 2024 roku. • 1,38 mln zł w 2023 roku. • 18 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
21 253 zł.
Koszty operacyjne Madura Deweloper wyniosły
431 390 zł.
Wynagrodzenia stanowiły
4,9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadały w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosił
9524 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 21 253 zł w 2024 roku • 30 777 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rósł w czasie. Średni wzrost udziału wynosił
4,2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4,9% w 2024 roku •
0,7% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Madura Deweloper wyniosła 13 515 759 zł.
Aktywa obrotowe to 13 515 759 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 13 515 759 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 3 778 297 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9 737 462 zł.
Organizacja powiększała całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosił 4 047 902 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększała kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosił 1 862 953 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 13 515 759 zł sumy bilansowej i 3 778 297 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 9 194 310 zł sumy bilansowej i 3 941 268 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 5 419 956 zł sumy bilansowej i 52 392 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -4,31%.
Marża operacyjna wyniosła 25,38%.
Marża netto wyniosła -28,18%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawiała się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosiła
0,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawiała się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosiła
96 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawiała się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosiła
4393 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji poprawiała się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosiła
337 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Madura Deweloper wyniosły 9 737 462 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 13 515 759 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 72%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosły w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosił 2 184 949 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 9 737 462 zł w 2024 roku • 5 253 042 zł w 2023 roku • 5 367 564 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniżał się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosił
13,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 72% w 2024 roku • 57% w 2023 roku • 99% w 2022 roku
Wierzyciele
Organizacja Madura Deweloper miała 9 737 462 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największą część, 7 312 598 zł (75%), stanowili pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
Poza tym: bankom i pożyczkodawcom 2 424 864 zł (25%).
Zobowiązania razem
9,7 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
25%
75%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty i pożyczki · wszyscy pożyczkodawcy
2,4 mln zł
25%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
7,3 mln zł
75%
W roku 2024 75% zobowiązań stanowili „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2022: 77%).
Udział banków i pożyczkodawców wzrósł z 23% (2022) do 25% (2024).
W roku 2021 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe organizacji Madura Deweloper wynosiły 13 515 759 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywały bieżące płatności.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
13,5 mln zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, dlatego wykres pokazuje same środki firmy - bez poziomu zobowiązań do porównania.
Obsługa długu
Kredyty i pożyczki organizacji Madura Deweloper od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 2 424 864 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług a gotówka
kredyty i pożyczki (wszyscy pożyczkodawcy)2,4 mln zł
Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków spoza grupy - długu netto nie podajemy.
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja zapasów wynosiła 7754 dni. Tak skrajna wartość nie opisuje zwykłego czasu obrotu zapasów - zwykle wynika z zapasu utrzymywanego przy sprzedaży bliskiej zeru (zapasy ÷ przychody × długość okresu), a bywa też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
Rotacja zapasów7754 dni
zapasy leżały w magazynie 7754 dni
7754 dni≫
pasek ucięty przy 730 dniach - pełną wartość podaje tekst obok
Rotacja zapasów organizacji malała w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił: • 7754 dni w 2024 roku • 456 dni w 2023 roku • 1 384 374 dni w 2022 roku
Oś wykresu jest przycięta do 500 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem: • rotacja zapasów: 1 384 374 dni w 2022 roku • rotacja zapasów: 7754 dni w 2024 roku Tak skrajne wartości nie opisują zwykłego czasu obrotu - zwykle wynikają z zapasów albo rozrachunków wykazanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru, a bywają też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Madura Deweloper wynosiły 431 333 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria, wartość sprzedanych towarów i materiałów, wynosiła 269 714 zł, czyli 63% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria, usługi obce, wynosiła 113 593 zł, czyli 26% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), wynosiła 18 150 zł, czyli 4% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej431 tys. zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów270 tys. zł · 63%
Usługi obce114 tys. zł · 26%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)18 tys. zł · 4%
Podatki i opłaty14 tys. zł · 3%
Zużycie materiałów i energii13 tys. zł · 3%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia3 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosły w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 431 tys. zł w 2024 roku • 4,2 mln zł w 2023 roku • 89 tys. zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Madura Deweloper wykazała przychody na poziomie 578 266 zł.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 186 770 zł w 2023 roku
Organizacja Madura Deweloper wykazała zysk netto większy niż 13% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 62% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejszał się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 13% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększały się w czasie. W 2024 były wyższe niż 62% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększała się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 86% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejszał się w czasie. W 2024 był wyższy niż 50% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększała się w czasie. W 2024 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększała się w czasie. W 2024 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększała się w czasie. W 2024 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększała się w czasie. W 2024 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejszał się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Udział w rynku w 2024 wynosił poniżej 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:578 143,78
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów366,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów577 777,78
B. Koszty działalności operacyjnej431 333,49
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii12 770,19
III. Usługi obce113 592,60
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)14 004,40
V. Wynagrodzenia18 150,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)3 102,71
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów269 713,59
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)146 810,29
D. Pozostałe przychody operacyjne3,09
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne56,21
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)146 757,17
G. Przychody finansowe118,94
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne118,94
H. Koszty finansowe309 846,42
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-162 970,31
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-162 970,31
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Madura Deweloper były składane do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 1 dzień przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 1 dzień przed terminem.
średnie opóźnienie
-1
dzień względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−1 dzień14-07-2025
2023
−5 dni10-07-2024
2022
+4 dni19-07-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Ostatni stan rejestru przed wykreśleniem spółki z KRS (15.04.2026):