Klub korzyści dla pracowników z unikalnymi zniżkami.|Rabaty do 35% na produkty marek takich jak Philips, NIKE.|Możliwość odbioru 50 zł zniżki przy zakupach powyżej 1000 zł.|Uczestnictwo w konkursach oraz prezenty z okazji urodzin.|Oferowanie atrakcyjnych promocji i niespodzianek dla członków.
LOYAL ME NOW to klub korzyści skierowany do pracowników, który oferuje unikalne zniżki i promocje na produkty i usługi renomowanych marek, w tym Philips, Douglas, Pandora oraz Booking.com. Organizacja powstała, aby docenić lojalność pracowników poprzez dostęp do wyjątkowych ofert, które mogą być dostępne tylko dla członków klubu. W ofercie LOYAL ME NOW znajdują się różnorodne rabaty, które końca są dostosowywane do potrzeb użytkowników, co sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Członkowie klubu mają również możliwość uczestnictwa w konkursach, otrzymywania prezentów z okazji urodzin oraz niespodzianek, co dodatnio wpływa na ich satysfakcję i zaangażowanie. LOYAL ME NOW dąży do budowania silnych relacji z pracownikami, oferując im wyjątkowe wartość, które przekładają się na lepsze samopoczucie oraz lojalność wobec pracodawców.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Loyal ME NOW osiągnęła 8 929 154 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 8 928 775 zł. Pozostałe przychody to 379 zł.
Całkowite koszty wyniosły 8 771 728 zł.
Zysk netto wyniósł 157 046 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 785 831 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8 929 154 zł w 2024 roku. • 7 400 806 zł w 2023 roku. • 4 754 377 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 31 409 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 157 046 zł w 2024 roku. • 106 276 zł w 2023 roku. • 142 160 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Loyal ME NOW wynosi 7 016 467 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
435 512 zł a 22 322 884 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 403 293 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 7 016 467 zł w 2024 roku. • 5 676 703 zł w 2023 roku. • 3 957 135 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Loyal ME NOW mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Loyal ME NOW wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,294% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku. • 2,89% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Loyal ME NOW wynosi 0,10%. To oznacza, że firma ma szansę 0,10% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,10% w 2024 roku. • 0,09% w 2023 roku. • 0,11% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Loyal ME NOW charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Loyal ME NOW wynosi 167 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 29 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 357 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 29 tys. zł a 357 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
33 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 167 tys. zł w 2024 roku. • 127 tys. zł w 2023 roku. • 88 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 29 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 25 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 357 tys. zł w 2024 roku. • 290 tys. zł w 2023 roku. • 190 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
12 000
zł.
Koszty operacyjne Loyal ME NOW wyniosły
8 735 035
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
2400 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 12 000 zł w 2024 roku • 12 000 zł w 2023 roku • 12 000 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Loyal ME NOW wyniosła 1 785 851 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 785 851 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 785 851 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 580 682 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 205 168 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 357 170 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 785 851 zł w 2024 roku. • 1 325 998 zł w 2023 roku. • 1 838 575 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 27%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Loyal ME NOW wyniosły 1 205 168 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 785 851 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 67%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 241 034 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 205 168 zł w 2024 roku • 902 362 zł w 2023 roku • 1 546 695 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 67% w 2024 roku • 68% w 2023 roku • 84% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Loyal ME NOW wykazała przychody na poziomie 8 929 154 zł.
Organizacja zarobiła 193 800 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 36 754 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 157 046 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 19% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 7351 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 36 754 zł w 2024 roku • 10 586 zł w 2023 roku • 14 137 zł w 2022 roku
Organizacja Loyal ME NOW wykazała zysk netto większy niż 84% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 89% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 94% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 82% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 67% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 89% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 269 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 273 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+269
dni względem terminu
1
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 3 dni14-04-2026
2023
+7 mies. 9 dni19-02-2025
2022
−19 dni26-06-2023
2021
+8 mies. 14 dni26-06-2023
2020
+20 mies. 19 dni26-06-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
M/s/m Digital Ltd posiada 1000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.