SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ: A) W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO - KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE B) W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO - SAMODZIELNIE CZŁONEK ZARZĄDU
Organizacja MSE Kraków osiągnęła 36 873 969 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 36 873 969 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 36 425 198 zł.
Zysk netto wyniósł 448 770 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 5 852 391 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 36 873 969 zł w 2025 roku. • 46 621 840 zł w 2024 roku. • 45 308 808 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 187 587 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 448 770 zł w 2025 roku. • 1 752 943 zł w 2024 roku. • 1 925 562 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MSE Kraków wynosi 30 385 107 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 007 380 zł a 92 184 922 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 780 003 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 30 385 107 zł w 2025 roku. • 41 763 800 zł w 2024 roku. • 41 265 364 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MSE Kraków wynosi 1,09 mln zł.
EBITDA MSE Kraków wynosi 1,57 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
278 575 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1 087 555 zł w
2025 roku. • 2 982 660 zł w
2024 roku. • 3 388 744 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie MSE Kraków wynosi 136 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
1 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 136 os. w 2025 roku. • 146 os. w 2024 roku. • 148 os. w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MSE Kraków wynosi 2,78%. To oznacza, że firma ma szansę 2,78% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,018% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,78% w 2025 roku. • 2,74% w 2024 roku. • 2,75% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MSE Kraków wynosi 0,24%. To oznacza, że firma ma szansę 0,24% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,262% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,24% w 2025 roku. • 0,17% w 2024 roku. • 0,14% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
MSE Kraków charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MSE Kraków wynosi 681 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 90 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,47 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 90 tys. zł a 1,47 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
114 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 681 tys. zł w 2025 roku. • 832 tys. zł w 2024 roku. • 757 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 90 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,47 mln zł w 2025 roku. • 1,86 mln zł w 2024 roku. • 1,81 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
23 196 389
zł.
Koszty operacyjne MSE Kraków wyniosły
35 786 413
zł.
Wynagrodzenia stanowią
65%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
3 866 065 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 23 196 389 zł w 2025 roku • 25 255 218 zł w 2024 roku • 24 588 556 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
10.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
65% w 2025 roku •
58% w 2024 roku •
59% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MSE Kraków wyniosła 15 475 282 zł.
a
ktywa obrotowe to 10 662 766 zł.
a
ktywa trwałe to 4 812 516 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 15 475 282 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 10 132 109 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5 343 173 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 292 157 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 15 475 282 zł w 2025 roku. • 17 110 278 zł w 2024 roku. • 16 829 874 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 8%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 17.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MSE Kraków wyniosły 10 132 109 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 15 475 282 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 65%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 519 851 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 10 132 109 zł w 2025 roku • 12 215 876 zł w 2024 roku • 12 353 549 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 65% w 2025 roku • 71% w 2024 roku • 73% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MSE Kraków wykazała przychody na poziomie 36 873 969 zł.
Organizacja zarobiła 701 673 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 252 903 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 448 770 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 36% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 42 151 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 252 903 zł w 2025 roku • 755 040 zł w 2024 roku • 733 451 zł w 2023 roku
Organizacja MSE Kraków wykazała zysk netto większy niż 80% organizacji z branży "Produkcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodą".
Organizacja wykazała przychód większy niż 70% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 86% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 20%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 70% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 70% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 40% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 86% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 20%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 71 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 90 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-71
dni względem terminu
5
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies.16-04-2026
2024
+2 mies. 19 dni02-10-2025
2023
−1 mies. 20 dni26-05-2024
2022
−2 mies. 20 dni26-04-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−6 mies. 9 dni09-04-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Żaba Katarzyna posiada 601
udziałów,
które stanowią
60.1% firmy.
Żaba Paweł posiada 399
udziałów,
które stanowią
39.9% firmy.