Organizacja Dezino osiągnęła 675 403 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 675 403 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 647 318 zł.
Zysk netto wyniósł 28 084 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 132 701 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 675 403 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 410 000 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 28 986 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 28 084 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • -29 887 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Dezino wynosi 562 606 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 688 506 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 144 636 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 562 606 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 273 334 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Dezino wynosi 32 tys. zł.
EBITDA Dezino wynosi 58 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Dezino mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Dezino wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 4,35% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Dezino wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2020 roku. • 0,17% w 2019 roku. • 0,08% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Dezino charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Dezino wynosi 7 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 27 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 27 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 7 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 3 tys. zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 27 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 16 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
84 000
zł.
Koszty operacyjne Dezino wyniosły
643 695
zł.
Wynagrodzenia stanowią
13%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
42 000 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 84 000 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
6.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
13% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Dezino wyniosła 329 345 zł.
a
ktywa obrotowe to 292 922 zł.
a
ktywa trwałe to 36 423 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 329 345 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 331 148 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -1803 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 164 673 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 329 345 zł w 2020 roku. • 324 590 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1,558%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -779 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Dezino wyniosły 331 148 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 329 345 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 101%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 165 574 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 331 148 zł w 2020 roku • 354 477 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 101% w 2020 roku • 109% w 2019 roku • 0% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Dezino wykazała przychody na poziomie 675 403 zł.
Organizacja zarobiła 31 663 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3579 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 28 084 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 11% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -1612 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3579 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 6802 zł w 2018 roku
Organizacja Dezino wykazała zysk netto większy niż 56% organizacji z branży "Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 62% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 56% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 51% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 45% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 85% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2020 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 36 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 98 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+36
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
+3 mies. 8 dni21-01-2022
2019
−27 dni18-09-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Saldana posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 09.05.2023 jest Saldana kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 07.06.2021 do 09.05.2023
była Adamiec Małgorzata kontrolująca 95% udziałów.
W okresie od 11.07.2019 do 07.06.2021 najwięcej udziałów posiadał Adamiec Adam. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.