SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
KAŻDY WSPÓLNIK MA PRAWO SAMODZIELNIE REPREZENTOWAĆ SPÓŁKĘ. UMOWY ORAZ OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU SPÓŁKI, JEŻELI WARTOŚĆ PRAWA Z NIMI ZWIĄZANEGO PRZEKRACZA 100.000 ZŁ (STO TYSIĘCY ZŁOTYCH) WYMAGAJĄ DZIAŁANIA DWÓCH WSPÓLNIKÓW. UMOWY ORAZ OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU SPÓŁKI, JEŻELI WARTOŚĆ PRAWA Z NIMI ZWIĄZANEGO PRZEKRACZA 500.000 ZŁ (PIĘĆSET TYSIĘCY ZŁOTYCH) WYMAGAJĄ DZIAŁANIA WSZYSTKICH WSPÓLNIKÓW
Organizacja Resicon Antolak osiągnęła 15 055 390 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 15 048 980 zł. Pozostałe przychody to 6410 zł.
Całkowite koszty wyniosły 12 484 622 zł.
Zysk netto wyniósł 2 564 358 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 150 770 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 15 055 390 zł w 2025 roku. • 14 817 129 zł w 2024 roku. • 13 466 681 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 366 337 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 564 358 zł w 2025 roku. • 2 387 017 zł w 2024 roku. • 2 416 291 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Resicon Antolak wynosi 27 540 899 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
7 246 541 zł a 38 648 219 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 268 805 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 27 540 899 zł w 2025 roku. • 25 892 859 zł w 2024 roku. • 24 143 859 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Resicon Antolak wynosi 2,56 mln zł.
EBITDA Resicon Antolak wynosi 2,91 mln zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Resicon Antolak.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Resicon Antolak wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,213% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2025 roku. • 2,86% w 2024 roku. • 2,86% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Resicon Antolak wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Resicon Antolak charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Resicon Antolak wynosi 905 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 384 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,93 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 384 tys. zł a 1,93 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
80 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 905 tys. zł w 2025 roku. • 820 tys. zł w 2024 roku. • 773 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 384 tys. zł w 2025 roku. • 358 tys. zł w 2024 roku. • 362 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,93 mln zł w 2025 roku. • 1,72 mln zł w 2024 roku. • 1,47 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
4 148 067
zł.
Koszty operacyjne Resicon Antolak wyniosły
12 486 413
zł.
Wynagrodzenia stanowią
33%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
592 581 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 4 148 067 zł w 2025 roku • 3 724 003 zł w 2024 roku • 2 738 184 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
33% w 2025 roku •
30% w 2024 roku •
25% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Resicon Antolak wyniosła 11 337 355 zł.
a
ktywa obrotowe to 6 099 295 zł.
a
ktywa trwałe to 5 238 060 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 11 337 355 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 675 300 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 9 662 055 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 723 411 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 11 337 355 zł w 2025 roku. • 9 427 086 zł w 2024 roku. • 9 423 792 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 23%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 27%.
Marża operacyjna wyniosła 17%.
Marża netto wyniosła 17%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Resicon Antolak wyniosły 1 675 300 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 11 337 355 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 15%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 230 597 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 675 300 zł w 2025 roku • 804 812 zł w 2024 roku • 2 089 250 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 15% w 2025 roku • 9% w 2024 roku • 22% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Resicon Antolak wykazała przychody na poziomie 15 055 390 zł.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku