Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Stanflex Export wynosi 803 740 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
49 635 zł a 1 988 058 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
399 068 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 803 740 zł w
2020 roku. • 90 493 zł w
2019 roku. • 5603 zł w
2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Stanflex Export wynosi 60 tys. zł.
EBITDA Stanflex Export wynosi 60 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
53 861 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 59 746 zł w
2020 roku. • 5885 zł w
2019 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
53 861 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 59 746 zł w
2020 roku. • 5885 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Stanflex Export mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 - 2 os. (szac.) w 2020 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 11 obwieszczeń
dotyczących organizacji Stanflex Export. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 7 marca 2022.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 7 marca 2022 (MSiG nr 45/2022).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
11
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 102803. STANFLEX EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA. KRS 0000705710. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO
REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.11.2017
[KR.XI NS-REJ.KRS/5217/22/693]
UWAGAMSiG 45/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.02.2022 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 13 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Pozostałe obwieszczenia (10) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 495961. STANFLEX EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA. KRS 0000705710. SYSTEM, wpis
do rejestru: 27.11.2017.
[RDF/307899/21/129]
MSiG 132/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 30.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 495960. STANFLEX EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA. KRS 0000705710. SYSTEM, wpis
do rejestru: 27.11.2017.
[RDF/307899/21/728]
MSiG 132/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 30.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 838141. STANFLEX EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA. KRS 0000705710. SYSTEM, wpis
do rejestru: 27.11.2017.
[RDF/249077/20/100]
MSiG 198/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 415712. STANFLEX EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA. KRS 0000705710. SYSTEM, wpis
do rejestru: 27.11.2017.
[RDF/213383/20/883]
MSiG 160/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 409949. STANFLEX EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA. KRS 0000705710. SYSTEM, wpis
do rejestru: 27.11.2017.
[RDF/213383/20/482]
MSiG 159/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 125000. STANFLEX EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA. KRS 0000705710. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO
REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.11.2017.
[KR.XI NS-REJ.KRS/8699/20/674]
Rzuć okiemMSiG 54/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.03.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić
2. miejscowość KRAKÓW ulica UL. LEONA PETRAŻYCKIEGO nr domu 20 nr lokalu 1 kod pocztowy
30-399 poczta KRAKÓW kraj POLSKA wpisać:
2. miejscowość KRAKÓW ulica UL. DZIEWIARZY
nr domu 9 B kod pocztowy 30-398 poczta KRAKÓW
kraj POLSKA
Poz. 516868. STANFLEX EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA. KRS 0000705710. SYSTEM, wpis
do rejestru: 27.11.2017.
[RDF/131369/19/861]
MSiG 127/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 27.11.2017 DO 31.12.2018
Poz. 516867. STANFLEX EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA. KRS 0000705710. SYSTEM, wpis
do rejestru: 27.11.2017.
[RDF/131369/19/460]
MSiG 127/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 27.11.2017 DO 31.12.2018
Poz. 516866. STANFLEX EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA. KRS 0000705710. SYSTEM, wpis
do rejestru: 27.11.2017.
[RDF/131369/19/59]
MSiG 127/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 26.06.2019 okres OD
27.11.2017 DO 31.12.2018
Poz. 438622. STANFLEX EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA. KRS 0000705710. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO
REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.11.2017.
[KR.XI NS-REJ.KRS/44109/17/44]
MSiG 236/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 27.11.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 3. STANFLEX EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA
KOMANDYTOWA 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAŁOPOLSKIE powiat KRAKÓW gmina KRAKÓW
miejscowość KRAKÓW 2. miejscowość KRAKÓW
ulica UL. LEONA PETRAŻYCKIEGO nr domu 20
nr lokalu 1 kod pocztowy 30-399 poczta KRAKÓW kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej STAN66@GMAIL.COM Rub. 4. Informacje
o umowie 1 1. 20.10.2017R., KANCELARIA NOTARIALNA AGNIESZKA KARCZ-STANKIEWICZ, REP.
A NR 2274/2017 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. BOGDAŁ 2. STANISŁAW JÓZEF 3. [ukryto] 5. NIE 8. NIE 9. TAK
10. 4.950,00 Z Ł 11. 4.950,00 Z Ł 12. NIE PRub.
1 1. 4.950,00 Z Ł 2. NIE 2 1. STANFLEX EXPORT
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 366025551 4. 0000651178 9. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Uprawnieni do reprezentowania spółki 1 1. WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY
SPÓŁKĘ 2. KOMPLEMENTARIUSZ JEST UPRAWNIONY DO SAMODZIELNEJ REPREZENTACJI
SPÓŁKI PRub. Dane wspólników reprezentujących
spółkę 1 1. STANFLEX EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 366025551
4. 0000651178
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 46 61
Z SPRZEDAŻ HURTOWA MASZYN I URZĄDZEŃ
ROLNICZYCH ORAZ DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA 1 2. 74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE
INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 2 2. 82 30 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ORGANIZACJĄ TARGÓW,
WYSTAW I KONGRESÓW 3 2. 82 99 Z POZOSTAŁA
DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE
DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANA 4 2. 71 20 B POZOSTAŁE
BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE 5 2. 01 61
Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA
Ł PRODUKCJĘ ROŚLINNĄ 6 2. 20 15 Z PRODUKCJA
NAWOZÓW I ZWIĄZKÓW AZOTOWYCH 7 2. 25 11
Z PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH
CZĘŚCI 8 2. 25 62 Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH 9 2. 25 99 Z PRODUKCJA
IE POZOSTAŁYCH GOTOWYCH WYROBÓW METALOWYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Stanflex Export nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stanflex Export wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,53% w 2020 roku. • 0,81% w 2019 roku. • 0,09% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Stanflex Export charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Stanflex Export wynosi 20 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 9 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 34 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 9 tys. zł a 34 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
9 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 20 tys. zł w 2020 roku. • 2 tys. zł w 2019 roku. • 917 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 9 tys. zł w 2020 roku. • 883 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 34 tys. zł w 2020 roku. • 4 tys. zł w 2019 roku. • 2 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
41 996 zł.
Koszty operacyjne Stanflex Export wyniosły
788 837 zł.
Wynagrodzenia stanowią
5,3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
21 081 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 41 996 zł w 2020 roku • 20 915 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
18,7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5,3% w 2020 roku •
24% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Stanflex Export wyniosła 218 394 zł.
Aktywa obrotowe to 218 394 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 218 394 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 70 621 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 147 772 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 106 697 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 32 811 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 218 394 zł sumy bilansowej i 70 621 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 65 876 zł sumy bilansowej i 10 875 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 5000 zł sumy bilansowej i 5000 zł kapitału własnego w 2018 roku.
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
148 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
94%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
139 tys. zł
94%
Państwo
podatki, cła i ZUS
8 tys. zł
5%
Pracownicy
wynagrodzenia
2 tys. zł
1%
W roku 2020 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 94% (w 2019: 74%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2019 i w 2020.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Stanflex Export wynosi 1,48 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,48 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,03 miesiąca.
gotówka od ręki: 2 tys. zł należności i inne: 216 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 85 zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,48 zł, z czego 0,01 zł w gotówce.
1,48
płynność bieżąca
1,48
płynność szybka
0,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,48 w 2020 roku • 1,2 w 2019 roku
Obsługa długu
Organizacja Stanflex Export nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 1830 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 147 772 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł2 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka2 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2019, 2020 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2020: bez długu, gotówka 2 tys. zł • 2019: bez długu, gotówka 10 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2020: bez kosztów odsetek • 2019: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Stanflex Export wynosi 9 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 64 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -55 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi <0,1 dnia - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 21 337 zł, z czego 21 337 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-55 dni
firma płaci dostawcom 55 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
9 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 9 dni
64 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 64 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 9 dni w 2020 roku • 66 dni w 2019 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Stanflex Export wynoszą 788 837 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 475 567 zł, czyli 60% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 139 612 zł, czyli 18% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 129 249 zł, czyli 16% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej789 tys. zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów476 tys. zł · 60%
Zużycie materiałów i energii140 tys. zł · 18%
Usługi obce129 tys. zł · 16%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)36 tys. zł · 5%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia6 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty1 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe1 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 789 tys. zł w 2020 roku • 87 tys. zł w 2019 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2020 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, zużycie materiałów i energii, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Stanflex Export wykazała przychody na poziomie 848 585 zł.
Organizacja Stanflex Export wykazała zysk netto większy niż 50% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia".
Organizacja wykazała przychód większy niż 35% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 50% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 35% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 28% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był wyższy niż 60% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:844 915,53
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów844 915,53
B. Koszty działalności operacyjnej788 836,58
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii139 611,70
III. Usługi obce129 248,71
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)1 390,36
V. Wynagrodzenia36 493,46
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)5 502,83
VII. Pozostałe koszty rodzajowe1 022,65
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów475 566,87
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)56 078,95
D. Pozostałe przychody operacyjne3 667,03
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje3 667,03
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)59 745,98
G. Przychody finansowe2,38
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne2,38
H. Koszty finansowe2,29
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne2,29
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)59 746,07
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)59 746,07
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Stanflex Export składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 77 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-77
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−3 mies. 17 dni30-06-2021
2019
−3 mies. 17 dni30-06-2020
2018
−18 dni27-06-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Brak danych o udziałowcach.
Reprezentacja
Podmiot wykreślony z KRS 22.02.2022. Poniżej ostatni stan rejestru przed wykreśleniem - funkcje i udziały zakończyły się w dniu wykreślenia.