SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU JEST UPRAWNIONY DO PROWADZENIA SPRAW SPÓŁKI I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI, Z ZASTRZEŻENIEM OPISANYM PONIŻEJ. ROZPORZĄDZANIE PRAWEM LUB ZACIĄGNIĘCIE ZOBOWIĄZANIA PRZEZ SPÓŁKĘ O WARTOŚCI PRZEKRACZAJĄCEJ 10.000,00 ZŁ (SŁOWNIE: DZIESIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH) WYMAGA WSPÓŁDZIAŁANIA DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB CZŁONKA ZARZĄDU Z PROKURENTEM.
Sklep internetowy z artykułami elektrycznymi i oświetleniowymi|Oferuje ponad 9000 produktów, w tym lampy, żarówki i wentylatory|Realizacja zamówień w ciągu 48 godzin|30-dniowy okres zwrotu towaru|Promocje i wyprzedaże dostępne dla klientów
INTERBLUE to sklep internetowy oferujący obszerny asortyment artykułów elektrycznych oraz nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych. Głównym celem działalności jest dostarczanie klientom produktów, które poprawiają komfort życia w przestrzeni domowej oraz w ogrodzie. W ofercie znajdują się różnorodne kategorie produktów, w tym tradycyjne żarówki, lampy LED, kinkiety ogrodowe, naświetlacze oraz innowacyjne akcesoria do taśm LED. INTERBLUE wyróżnia się nie tylko szerokim wyborem produktów, ale również dbałością o jakość obsługi klienta, co przekłada się na wysoką pozytywną opinię wśród użytkowników. Asortyment sklepu obejmuje ponad 9000 artykułów, a większość zamówień realizowana jest w przeciągu 48 godzin. Nawet do 30 dni klienci mogą zwracać zakupione produkty, co świadczy o proklienckim podejściu firmy. INTERBLUE proponuje również promocje oraz okazje, co czyni zakupy bardziej atrakcyjnymi.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Interblue osiągnęła 3 536 041 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 536 041 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 594 937 zł.
Strata netto wyniosła 58 896 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 505 149 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 536 041 zł w 2024 roku. • 4 707 051 zł w 2023 roku. • 4 838 319 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -8414 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -58 896 zł w 2024 roku. • -56 418 zł w 2023 roku. • 53 025 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Interblue wynosi 2 357 360 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 8 840 102 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 336 766 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 357 360 zł w 2024 roku. • 3 138 034 zł w 2023 roku. • 3 443 109 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Interblue wynosi -59 tys. zł.
EBITDA Interblue wynosi -59 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Interblue mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Interblue wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,207% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku. • 2,90% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Interblue wynosi 0,31%. To oznacza, że firma ma szansę 0,31% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,036% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,31% w 2024 roku. • 0,11% w 2023 roku. • 0,04% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Interblue charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Interblue wynosi 28 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 141 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 141 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 28 tys. zł w 2024 roku. • 47 tys. zł w 2023 roku. • 60 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 141 tys. zł w 2024 roku. • 188 tys. zł w 2023 roku. • 194 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
305 410
zł.
Koszty operacyjne Interblue wyniosły
3 594 937
zł.
Wynagrodzenia stanowią
8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
43 630 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 305 410 zł w 2024 roku • 373 796 zł w 2023 roku • 249 751 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
8% w 2024 roku •
8% w 2023 roku •
5% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Interblue wyniosła 321 234 zł.
a
ktywa obrotowe to 321 234 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 321 234 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 429 265 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -108 031 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 45 891 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 321 234 zł w 2024 roku. • 107 988 zł w 2023 roku. • 104 757 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -18%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 55%.
Marża operacyjna wyniosła -2%.
Marża netto wyniosła -2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Interblue wyniosły 429 265 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 321 234 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 134%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 61 324 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 429 265 zł w 2024 roku • 157 123 zł w 2023 roku • 97 475 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 134% w 2024 roku • 146% w 2023 roku • 93% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Interblue wykazała przychody na poziomie 3 536 041 zł.
Organizacja zarobiła -58 896 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -58 896 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Interblue wykazała zysk netto większy niż 10% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 84% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 10% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 84% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 67% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 80% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio dokładnie w ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone w terminie.
średnie opóźnienie
0
dni względem terminu
4
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
w terminie15-07-2025
2023
+1 dni16-07-2024
2022
+3 dni18-07-2023
2021
−3 dni12-10-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
+2 dni17-10-2020
2018
−4 dni11-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Ozimek Krzysztof posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Ozimek Roman posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Ozimek Krzysztof (50% udziałów) • Ozimek Roman (50% udziałów)
Największym udziałowcem w okresie od 08.08.2025 do 20.03.2026
była Kwaśnik Wiktoria kontrolująca 34% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 22.11.2024 do 08.08.2025: • Ozimek Krzysztof (50% udziałów) • Ozimek Roman (50% udziałów)