Organizacja PFS Palfilmstudio osiągnęła 554 186 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 554 186 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 416 938 zł.
Zysk netto wyniósł 137 248 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 69 273 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 554 186 zł w 2025 roku. • 381 397 zł w 2024 roku. • 44 417 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 17 156 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 137 248 zł w 2025 roku. • -51 485 zł w 2024 roku. • -15 441 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji PFS Palfilmstudio wynosi 1 032 548 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
114 100 zł a 1 921 467 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 129 068 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 032 548 zł w 2025 roku. • 265 429 zł w 2024 roku. • 79 390 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT PFS Palfilmstudio wynosi 148 tys. zł.
EBITDA PFS Palfilmstudio wynosi 153 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie PFS Palfilmstudio mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji PFS Palfilmstudio wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,180% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji PFS Palfilmstudio wynosi 0,16%. To oznacza, że firma ma szansę 0,16% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,16% w 2025 roku. • 0,37% w 2024 roku. • 0,43% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
PFS Palfilmstudio charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla PFS Palfilmstudio wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 30 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 30 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 30 tys. zł w 2025 roku. • 15 tys. zł w 2024 roku. • 13 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
155 696
zł.
Koszty operacyjne PFS Palfilmstudio wyniosły
406 462
zł.
Wynagrodzenia stanowią
38%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
19 462 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 155 696 zł w 2025 roku • 141 628 zł w 2024 roku • 18 600 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
38% w 2025 roku •
33% w 2024 roku •
31% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów PFS Palfilmstudio wyniosła 906 492 zł.
a
ktywa obrotowe to 35 164 zł.
a
ktywa trwałe to 871 329 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 906 492 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 754 359 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 152 134 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 113 312 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 906 492 zł w 2025 roku. • 975 645 zł w 2024 roku. • 893 895 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 15%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 90%.
Marża operacyjna wyniosła 27%.
Marża netto wyniosła 25%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania PFS Palfilmstudio wyniosły 754 359 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 906 492 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 83%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 94 295 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 754 359 zł w 2025 roku • 960 759 zł w 2024 roku • 827 524 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 83% w 2025 roku • 98% w 2024 roku • 93% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja PFS Palfilmstudio wykazała przychody na poziomie 554 186 zł.
Organizacja zarobiła 144 477 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 7229 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 137 248 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 5% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 904 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 7229 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja PFS Palfilmstudio wykazała zysk netto większy niż 87% organizacji z branży "Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 70% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 77% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 70% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 84% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 75% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 18 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 98 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-18
dni względem terminu
7
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 8 dni08-04-2026
2024
−2 mies. 28 dni18-04-2025
2023
−5 dni10-07-2024
2022
−3 mies. 17 dni30-03-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−1 mies. 8 dni07-09-2021
2019
+10 mies. 27 dni07-09-2021
2018
−1 mies. 12 dni03-06-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Największym udziałowcem od 30.10.2017 jest Paluszyński Andrzej kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 21.09.2017 do 30.10.2017
był Mddp Olkiewicz I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych kontrolując 100% udziałów.