Organizacja Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska osiągnęła 7 301 258 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 301 258 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 164 473 zł.
Zysk netto wyniósł 2 136 785 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 108 790 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 301 258 zł w 2025 roku. • 4 251 049 zł w 2024 roku. • 7 670 519 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 213 895 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 136 785 zł w 2025 roku. • 636 884 zł w 2024 roku. • 1 558 480 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska wynosi 24 611 005 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
10 951 887 zł a 59 713 921 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 598 421 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 24 611 005 zł w 2025 roku. • 15 250 342 zł w 2024 roku. • 21 165 462 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska wynosi 2,41 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
244 000 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 412 108 zł w
2025 roku. • 770 234 zł w
2024 roku. • 1 817 339 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska wynosi 3 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 2 os. w 2024 roku. • 2 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska wynosi 1,56 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 219 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5,08 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 219 tys. zł a 5,08 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
108 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,56 mln zł w 2025 roku. • 1,27 mln zł w 2024 roku. • 1,36 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 219 tys. zł w 2025 roku. • 116 tys. zł w 2024 roku. • 230 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 5,08 mln zł w 2025 roku. • 4,45 mln zł w 2024 roku. • 4,42 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska wyniosły
4 889 150
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-10 270 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska wyniosła 15 854 952 zł.
a
ktywa obrotowe to 15 428 702 zł.
a
ktywa trwałe to 426 250 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 15 854 952 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 926 472 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 14 928 480 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 854 650 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 15 854 952 zł w 2025 roku. • 14 108 739 zł w 2024 roku. • 14 056 569 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 13%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 14%.
Marża operacyjna wyniosła 33%.
Marża netto wyniosła 29%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska wyniosły 926 472 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 15 854 952 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 6%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -39 105 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 926 472 zł w 2025 roku • 950 373 zł w 2024 roku • 966 083 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 6% w 2025 roku • 7% w 2024 roku • 7% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska wykazała przychody na poziomie 7 301 258 zł.
Organizacja zarobiła 2 363 594 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 226 809 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 136 785 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -24 852 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 226 809 zł w 2025 roku • 78 886 zł w 2024 roku • 204 060 zł w 2023 roku
Organizacja Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska wykazała zysk netto większy niż 96% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 93% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.05%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 86% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 93% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 22% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.05%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 110 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 96 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-110
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 6 dni10-04-2026
2024
−3 mies. 16 dni31-03-2025
2023
−3 mies. 6 dni10-04-2024
2022
−3 mies. 11 dni05-04-2023
2021
−5 mies. 13 dni05-05-2022
2020
−6 mies. 19 dni30-03-2021
2019
−4 mies. 28 dni20-05-2020
2018
+8 dni23-07-2019
2017
−2 mies. 27 dni19-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki