Organizacja Waldi Zakłady Mięsne osiągnęła 69 576 549 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 69 532 629 zł. Pozostałe przychody to 43 920 zł.
Całkowite koszty wyniosły 65 806 546 zł.
Zysk netto wyniósł 3 726 083 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 555 380 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 69 576 549 zł w 2025 roku. • 65 952 155 zł w 2024 roku. • 67 513 510 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 186 538 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 3 726 083 zł w 2025 roku. • 1 402 009 zł w 2024 roku. • 1 263 220 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Waldi Zakłady Mięsne wynosi 71 018 005 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
9 729 308 zł a 173 941 371 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 954 597 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 71 018 005 zł w 2025 roku. • 57 710 884 zł w 2024 roku. • 57 145 124 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Waldi Zakłady Mięsne wynosi 5,06 mln zł.
EBITDA Waldi Zakłady Mięsne wynosi 6,96 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
342 580 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 5 060 775 zł w
2025 roku. • 2 330 242 zł w
2024 roku. • 2 266 649 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
510 635 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 6 964 893 zł w
2025 roku. • 4 264 613 zł w
2024 roku. • 4 272 264 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Waldi Zakłady Mięsne wynosi 140 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 140 os. w 2025 roku. • 135 os. w 2024 roku. • 130 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Waldi Zakłady Mięsne wynosi 2,67%. To oznacza, że firma ma szansę 2,67% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,012% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,67% w 2025 roku. • 2,68% w 2024 roku. • 2,67% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Waldi Zakłady Mięsne wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,13% w 2024 roku. • 0,24% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Waldi Zakłady Mięsne charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Waldi Zakłady Mięsne wynosi 1,11 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,78 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2,78 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
53 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,11 mln zł w 2025 roku. • 738 tys. zł w 2024 roku. • 528 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,78 mln zł w 2025 roku. • 2,64 mln zł w 2024 roku. • 2,7 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Waldi Zakłady Mięsne wyniosły
64 471 854
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Waldi Zakłady Mięsne wyniosła 29 581 150 zł.
a
ktywa obrotowe to 9 970 566 zł.
a
ktywa trwałe to 19 610 584 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 29 581 150 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 16 608 740 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 12 972 410 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 579 396 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 29 581 150 zł w 2025 roku. • 28 624 055 zł w 2024 roku. • 29 266 989 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 13%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 29%.
Marża operacyjna wyniosła 7%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Waldi Zakłady Mięsne wyniosły 16 608 740 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 29 581 150 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 56%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 461 805 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 16 608 740 zł w 2025 roku • 17 777 728 zł w 2024 roku • 19 822 671 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 56% w 2025 roku • 62% w 2024 roku • 68% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Waldi Zakłady Mięsne wykazała przychody na poziomie 69 576 549 zł.
Organizacja zarobiła 4 602 486 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 876 403 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 3 726 083 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 19% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 109 550 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 876 403 zł w 2025 roku • 331 371 zł w 2024 roku • 250 853 zł w 2023 roku
Organizacja Waldi Zakłady Mięsne wykazała zysk netto większy niż 92% organizacji z branży "Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu".
Organizacja wykazała przychód większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 95% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 92% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 88% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 63% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 49 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 83 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-49
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 23 dni23-04-2026
2024
−5 dni10-07-2025
2023
−1 mies. 2 dni13-06-2024
2022
−2 mies. 22 dni24-04-2023
2021
−26 dni19-09-2022
2020
−3 mies. 12 dni05-07-2021
2019
−1 mies. 15 dni31-08-2020
2018
−1 mies. 17 dni29-05-2019
2017
−17 dni28-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki