Organizacja MS Construction osiągnęła 38 915 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 38 915 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 29 564 zł.
Zysk netto wyniósł 9352 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 4864 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 38 915 zł w 2023 roku. • 59 236 zł w 2022 roku. • 6 418 951 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1169 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 9352 zł w 2023 roku. • -93 944 zł w 2022 roku. • 894 173 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MS Construction wynosi 742 577 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
58 373 zł a 3 622 546 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 92 822 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 742 577 zł w 2023 roku. • 711 705 zł w 2022 roku. • 8 598 662 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MS Construction wynosi 10 tys. zł.
EBITDA MS Construction wynosi 10 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie MS Construction mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MS Construction wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,364% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku. • 2,89% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MS Construction wynosi 0,25%. To oznacza, że firma ma szansę 0,25% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,031% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,25% w 2023 roku. • 0,57% w 2022 roku. • 0,08% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
MS Construction charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MS Construction wynosi 84 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 317 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 317 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
11 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 84 tys. zł w 2023 roku. • 77 tys. zł w 2022 roku. • 240 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 179 tys. zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 317 tys. zł w 2023 roku. • 314 tys. zł w 2022 roku. • 343 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne MS Construction wyniosły
29 390
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2023 roku • 10 000 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2023 roku •
7% w 2022 roku •
0% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MS Construction wyniosła 1 631 513 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 631 513 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 631 513 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 725 876 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 905 637 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 203 939 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 631 513 zł w 2023 roku. • 1 663 769 zł w 2022 roku. • 2 599 209 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1%.
Marża operacyjna wyniosła 24%.
Marża netto wyniosła 24%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MS Construction wyniosły 725 876 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 631 513 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 44%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 90 735 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 725 876 zł w 2023 roku • 767 485 zł w 2022 roku • 1 608 980 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 44% w 2023 roku • 46% w 2022 roku • 62% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MS Construction wykazała przychody na poziomie 38 915 zł.
Organizacja zarobiła 9352 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 9352 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 88 979 zł w 2021 roku
Organizacja MS Construction wykazała zysk netto większy niż 60% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 60% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 41% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 65% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 44% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 602 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 245 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+602
dni względem terminu
3
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+8 mies. 5 dni17-03-2025
2022
−1 dni14-07-2023
2021
−2 dni13-10-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
+16 mies. 25 dni04-03-2022
2018
+33 mies. 1 dni01-04-2022
2017
+45 mies. 6 dni01-04-2022
2016
+57 mies. 11 dni01-04-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Nikliński Łukasz posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 27.10.2025 jest Nikliński Łukasz kontrolujący 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 18.01.2021 do 27.10.2025: • Nikliński Łukasz (50% udziałów) • Jagusiak Dariusz (50% udziałów)
W okresie od 01.07.2020 do 18.01.2021 najwięcej udziałów posiadał Jagusiak Dariusz. Jego udziały w tym czasie wynosiły 49%.