SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONYCH JEST 2 CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji MTM 2 Invest wynosi 122 341 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
41 792 zł a 262 268 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
17 977 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 122 341 zł w
2021 roku. • 103 376 zł w
2020 roku. • 86 387 zł w
2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MTM 2 Invest wynosi 19 tys. zł.
EBITDA MTM 2 Invest wynosi 25 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
530 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 18 857 zł w
2021 roku. • 18 329 zł w
2020 roku. • 17 797 zł w
2019 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
530 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 24 821 zł w
2021 roku. • 24 293 zł w
2020 roku. • 23 760 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie MTM 2 Invest mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 17 obwieszczeń
dotyczących organizacji MTM 2 Invest. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 17 maja 2023.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 17 maja 2023 (MSiG nr 94/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
17
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 352184. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000640992. SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RZ.XII NS-REJ.KRS/8997/23/184]
UWAGAMSiG 94/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.05.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Pozostałe obwieszczenia (16) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 374812. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000640992. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/387344/22/425]
MSiG 118/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 374811. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000640992. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/387344/22/24]
MSiG 118/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 374810. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000640992. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/387344/22/623]
MSiG 118/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 08.06.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 530362. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000640992. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/310192/21/604]
MSiG 135/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 03.07.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 530361. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000640992. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/310192/21/203]
MSiG 135/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.07.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 530360. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000640992. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/310192/21/802]
MSiG 135/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.07.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.07.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 447726. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000640992. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/216268/20/231]
MSiG 164/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
D
Poz. 447725. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000640992. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/216268/20/830]
MSiG 164/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 447724. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000640992. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/216267/20/118]
MSiG 164/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 01.07.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
D
Poz. 479551. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000640992. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/127178/19/65]
MSiG 124/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 479550. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000640992. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/127178/19/664]
MSiG 124/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 479549. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000640992. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/127178/19/263]
MSiG 124/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 23.06.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 331506. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000640992.
SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/180570/18/903]
MSiG 164/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 331505. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000640992.
SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/180569/18/191]
MSiG 164/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 331504. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000640992.
SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2016.
[RDF/180568/18/790]
MSiG 164/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 24.06.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 335036. MTM 2 INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000640992. SĄD
REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 07.10.2016.
[RZ.XII NS-REJ.KRS/19874/16/324]
MSiG 201/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 07.10.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MTM 2 INVEST
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. k
POLSKA województwo PODKARPACKIE powiat
RZESZÓW gmina RZESZÓW miejscowość RZESZÓW 2. miejscowość RZESZÓW ulica AL. TADEUSZA REJTANA nr domu 53 kod pocztowy 35-326
poczta RZESZÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje
o umowie 1 1. 05.10.2016R., REP. A NR 2974/2016,
NOTARIUSZ AGNIESZKA MORAWIEC, KANCELARIA NOTARIALNA W RZESZOWIE Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. BARGIEL 2. ZDZISŁAWA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 ZŁ 6. NIE 2 1. GRZYWA
2. WITOLD BOGUSŁAW 3. [ukryto] 5. 25
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1250 ZŁ 6. NIE
3 1. GRZYWA 2. PIOTR ANDRZEJ 3. [ukryto]
5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1250 ZŁ
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA
SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU
DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU
ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONYCH JEST 2 CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. BARGIEL 2. ZDZISŁAWA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK
ZARZĄDU 6. NIE 2 1. GRZYWA 2. WITOLD BOGUSŁAW 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 70 10 Z D
ŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES)
I HOLDINGÓW, Z WYŁĄCZENIEM HOLDINGÓW
FINANSOWYCH 1 ——- 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB
DZIERŻAWIONYMI 2 ——- 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
3 ——- 68 31 Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 4 ——- 68 32 Z ZARZĄDZANIE
NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE 5 ——- 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW
BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM
BUDYNKÓW 6 ——- 41 20 Z ROBOTY BUDOWO K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
LANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 7 ——- 43 12
Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ 8 ——77 11 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW
OSOBOWYCH I FURGONETEK 9 ——- 82 11 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
MTM 2 Invest nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MTM 2 Invest wynosi 0,29%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,060% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,29% w 2021 roku. • 0,32% w 2020 roku. • 0,41% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
MTM 2 Invest charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MTM 2 Invest wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 13 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 13 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 2 tys. zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 13 tys. zł w 2021 roku. • 11 tys. zł w 2020 roku. • 8 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne MTM 2 Invest wyniosły
9348 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów MTM 2 Invest wyniosła 210 656 zł.
Aktywa trwałe to 198 851 zł.
Aktywa obrotowe to 11 805 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 210 656 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 66 376 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 144 280 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 262 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 12 778 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 210 656 zł sumy bilansowej i 66 376 zł kapitału własnego w 2021 roku. • 210 138 zł sumy bilansowej i 52 578 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 211 179 zł sumy bilansowej i 40 819 zł kapitału własnego w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6,56%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 20,82%.
Marża operacyjna wyniosła 66,86%.
Marża netto wyniosła 48,99%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
1 punkt procentowy rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
1,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
6 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MTM 2 Invest wyniosły 144 280 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 210 656 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 68,5%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 13 040 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 144 280 zł w 2021 roku • 157 560 zł w 2020 roku • 170 360 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
6,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 68% w 2021 roku • 75% w 2020 roku • 81% w 2019 roku
Wierzyciele
Organizacja MTM 2 Invest ma 144 280 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 144 280 zł (100%).
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
Nie jest winna nic (0 zł): dostawcom, państwu, pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Z całości 144 280 zł (100%) ma termin spłaty ponad rok.
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
144 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
100%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
144 tys. zł
100%
W roku 2021 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 100%.
W roku 2021 sprawozdanie liczy kredyty i pożyczki tylko spoza grupy kapitałowej, w latach 2018-2020 od wszystkich pożyczkodawców - to zmiana zakresu sprawozdania, nie spłata, dlatego wykres rysuje je osobno.
W roku 2017 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,17 miesiąca.
Aktywa obrotowe (11 805 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (0 zł) o 11 805 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
12 tys. zł
0 zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 131 zł należności i inne: 12 tys. zł
Firma nie wykazała żadnych zobowiązań krótkoterminowych - nie ma bieżących rachunków do pokrycia.
Obsługa długu
Dług organizacji MTM 2 Invest wobec banków i pożyczkodawców: 144 280 zł, gotówka: 131 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 144 149 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Spłata długu netto z EBITDA (zysku operacyjnego przed amortyzacją) zajęłaby ok. 5,8 roku - długo.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 144 280 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 144 tys. zł
0 zł144 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców144 tys. zł
gotówka131 zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Spłata długu netto z EBITDA: ok. 5,8 roku - długo.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2021: 144 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2021: bez kosztów odsetek • 2020: bez kosztów odsetek • 2019: bez kosztów odsetek
W latach 2017-2020 gotówka obejmuje tylko kasę i rachunki, w pozostałych także np. lokaty - skok między tymi latami może wynikać ze zmiany sposobu wykazania.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji MTM 2 Invest wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł należności handlowych - to nie jest termin zapłaty od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł zobowiązań wobec dostawców albo kwotę znikomą wobec kosztów - to nie jest termin płatności.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 0 dni, bo obie strony są zerowe - nie opisuje ona terminów płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza0 dni
obie strony zerowe - luka nie opisuje tu terminów płatności
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
rotacja zobowiązań (DPO): 0 dni - brak zobowiązań wobec dostawców albo kwota znikoma wobec kosztów
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): 0 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2021 roku • 0 dni w 2020 roku • 0 dni w 2019 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji MTM 2 Invest wynoszą 9348 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to amortyzacja: 5964 zł, czyli 64% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 2039 zł, czyli 22% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 1181 zł, czyli 13% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej9 tys. zł
Amortyzacja6 tys. zł · 64%
Podatki i opłaty2 tys. zł · 22%
Usługi obce1 tys. zł · 13%
Pozostałe koszty rodzajowe165 zł · 2%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 9 tys. zł w 2021 roku • 9 tys. zł w 2020 roku • 9 tys. zł w 2019 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2021 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: amortyzacja, podatki i opłaty, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja MTM 2 Invest wykazała przychody na poziomie 28 205 zł.
Organizacja zarobiła 15 183 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1367 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 13 816 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
197 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1367 zł w 2021 roku • 1163 zł w 2020 roku • 974 zł w 2019 roku
Organizacja MTM 2 Invest wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 78% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 61% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 69% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 64% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:28 187,19
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów28 187,19
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej9 347,79
I. Amortyzacja5 963,75
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce1 180,60
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)2 038,94
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe164,50
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)18 839,40
D. Pozostałe przychody operacyjne17,71
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)18 857,11
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe3 673,70
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)15 183,41
J. Podatek dochodowy1 367,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)13 816,41
Pełne sprawozdania finansowe organizacji MTM 2 Invest składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 76 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 129 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-76
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
−4 mies. 9 dni08-06-2022
2020
−3 mies. 14 dni03-07-2021
2019
−3 mies. 16 dni01-07-2020
2018
−22 dni23-06-2019
2017
−21 dni24-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Ostatni stan rejestru przed wykreśleniem spółki z KRS (08.05.2023):