Organizacja P.A. Business Investments osiągnęła 51 578 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 51 578 zł.
Całkowite koszty wyniosły -8 zł.
Zysk netto wyniósł 8 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -32 919 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 51 578 zł w 2021 roku. • 28 036 zł w 2020 roku. • 3537 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -1428 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 8 zł w 2021 roku. • -196 zł w 2020 roku. • 23 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji P.A. Business Investments wynosi 281 259 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
85 zł a 1 316 482 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 22 086 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 281 259 zł w 2021 roku. • 265 524 zł w 2020 roku. • 249 430 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie P.A. Business Investments mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji P.A. Business Investments wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji P.A. Business Investments wynosi 0,19%. To oznacza, że firma ma szansę 0,19% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,042% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,19% w 2021 roku. • 0,19% w 2020 roku. • 0,27% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
P.A. Business Investments charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla P.A. Business Investments wynosi 30 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 115 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 115 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 30 tys. zł w 2021 roku. • 30 tys. zł w 2020 roku. • 30 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 115 tys. zł w 2021 roku. • 115 tys. zł w 2020 roku. • 115 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów P.A. Business Investments wyniosła 764 567 zł.
a
ktywa obrotowe to 764 567 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 764 567 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 435 446 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 329 120 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 171 608 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 764 567 zł w 2021 roku. • 765 759 zł w 2020 roku. • 738 164 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
Marża netto wyniosła 0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania P.A. Business Investments wyniosły 435 446 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 764 567 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 57%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 105 281 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 435 446 zł w 2021 roku • 436 647 zł w 2020 roku • 408 856 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 9.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 57% w 2021 roku • 57% w 2020 roku • 55% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja P.A. Business Investments wykazała przychody na poziomie 51 578 zł.
Organizacja zarobiła 8 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 8 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -507 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Organizacja P.A. Business Investments wykazała zysk netto większy niż 63% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 67% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 63% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 67% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 78% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był wyższy niż 61% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 815 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 127 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+815
dni względem terminu
1
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
−4 mies. 7 dni10-06-2022
2020
+6 mies. 9 dni22-04-2022
2019
+18 mies. 14 dni22-04-2022
2018
+33 mies. 22 dni22-04-2022
2017
+48 mies.24-06-2022
2016
+60 mies. 23 dni12-07-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Attal Philippe Olivier posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.