Organizacja Reitcom Hala 2 osiągnęła 2 752 308 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 751 982 zł. Pozostałe przychody to 326 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 625 278 zł.
Zysk netto wyniósł 126 704 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 393 186 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 752 308 zł w 2024 roku. • 1 673 351 zł w 2023 roku. • 1 072 686 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 22 649 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 126 704 zł w 2024 roku. • -54 188 zł w 2023 roku. • -346 531 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Reitcom Hala 2 wynosi 2 860 761 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
519 072 zł a 6 880 769 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 408 654 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 860 761 zł w 2024 roku. • 1 539 611 zł w 2023 roku. • 1 179 809 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Reitcom Hala 2 wynosi 394 tys. zł.
EBITDA Reitcom Hala 2 wynosi 700 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
60 799 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 393 750 zł w
2024 roku. • 277 936 zł w
2023 roku. • -56 367 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
104 536 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 699 912 zł w
2024 roku. • 584 098 zł w
2023 roku. • 249 295 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Reitcom Hala 2 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Reitcom Hala 2 wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku. • 2,90% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Reitcom Hala 2 wynosi 0,21%. To oznacza, że firma ma szansę 0,21% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,016% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,21% w 2024 roku. • 0,27% w 2023 roku. • 0,55% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Reitcom Hala 2 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Reitcom Hala 2 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 138 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 138 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 138 tys. zł w 2024 roku. • 113 tys. zł w 2023 roku. • 124 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Reitcom Hala 2 wyniosły
2 358 232
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Reitcom Hala 2 wyniosła 4 297 429 zł.
a
ktywa obrotowe to 193 284 zł.
a
ktywa trwałe to 4 104 145 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 297 429 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 605 333 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 692 096 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 611 759 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4 297 429 zł w 2024 roku. • 4 560 657 zł w 2023 roku. • 4 828 438 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 18%.
Marża operacyjna wyniosła 14%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 30.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1883.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 243242.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 173607.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Reitcom Hala 2 wyniosły 3 605 333 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 297 429 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 84%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 512 923 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 605 333 zł w 2024 roku • 3 995 265 zł w 2023 roku • 4 208 858 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 84% w 2024 roku • 88% w 2023 roku • 87% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Reitcom Hala 2 wykazała przychody na poziomie 2 752 308 zł.
Organizacja zarobiła 155 124 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 28 420 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 126 704 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 18% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 4060 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 28 420 zł w 2024 roku • 10 684 zł w 2023 roku • 26 869 zł w 2022 roku
Organizacja Reitcom Hala 2 wykazała zysk netto większy niż 82% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 87% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 82% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 88% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 89% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 73% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 43 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone w terminie.
średnie opóźnienie
-43
dni względem terminu
7
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
w terminie15-07-2025
2023
+9 dni24-07-2024
2022
−24 dni21-06-2023
2021
−18 dni27-09-2022
2020
−4 mies. 8 dni09-06-2021
2019
−3 mies. 21 dni26-06-2020
2018
−1 mies. 18 dni28-05-2019
2017
−24 dni21-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Wisecom posiada 1600
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Blue Sky Capital posiada 1600
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Blue Sky Capital (50% udziałów) • Wisecom (50% udziałów)
Największym udziałowcem w okresie od 25.05.2021 do 21.01.2022
był Giovanni Fundusz Inwestycyjny Zamknięty kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 17.03.2021 do 25.05.2021 najwięcej udziałów posiadał Giovanni Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.