WŁASNOŚĆ MIESZANA MIĘDZY SEKTORAMI Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI SEKTORA PRYWATNEGO, W TYM Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW - TAK MAJĄTKOWYCH, JAK I NIEMAJĄTKOWYCH SPÓŁKI ORAZ PODPISYWANIA W JEJ IMIENIU DOKUMENTÓW, A TAKŻE ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ I UMARZANIA NALEŻNOŚCI UPOWAŻNIONY JEST ZARÓWNO KOMPLEMENTARIUSZ, JAK I PROKURENT, O ILE ZOSTANIE USTANOWIONY - SAMODZIELNIE I JEDNOOSOBOWO. KOMPLEMENTARIUSZ REPREZENTOWANY JEST PRZEZ ZARZĄD W NASTĘPUJACY SPOSÓB: DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI NA ZEWNĄTRZ, SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE.
Organizacja Dresler Studio osiągnęła 1 500 888 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 498 965 zł. Pozostałe przychody to 1923 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 252 630 zł.
Zysk netto wyniósł 246 336 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 51 089 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 500 888 zł w 2025 roku. • 1 972 493 zł w 2024 roku. • 1 295 603 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -46 734 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 246 336 zł w 2025 roku. • 942 091 zł w 2024 roku. • 254 803 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Dresler Studio wynosi 3 527 746 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 541 812 zł a 8 222 996 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 24 995 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 527 746 zł w 2025 roku. • 6 440 419 zł w 2024 roku. • 2 533 438 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Dresler Studio mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Dresler Studio wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Dresler Studio wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Dresler Studio charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Dresler Studio wynosi 221 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 40 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 720 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 40 tys. zł a 720 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
14 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 221 tys. zł w 2025 roku. • 246 tys. zł w 2024 roku. • 110 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 40 tys. zł w 2025 roku. • 59 tys. zł w 2024 roku. • 39 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 720 tys. zł w 2025 roku. • 633 tys. zł w 2024 roku. • 304 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
373 479
zł.
Koszty operacyjne Dresler Studio wyniosły
1 229 658
zł.
Wynagrodzenia stanowią
30%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
36 472 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 373 479 zł w 2025 roku • 414 476 zł w 2024 roku • 327 338 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
30% w 2025 roku •
44% w 2024 roku •
32% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Dresler Studio wyniosła 2 213 271 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 213 271 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 213 271 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 055 749 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 157 522 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 171 532 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 213 271 zł w 2025 roku. • 2 100 804 zł w 2024 roku. • 907 266 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 11%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 12%.
Marża operacyjna wyniosła 18%.
Marża netto wyniosła 16%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Dresler Studio wyniosły 157 522 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 213 271 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 7%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1025 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 157 522 zł w 2025 roku • 291 390 zł w 2024 roku • 39 943 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 7% w 2025 roku • 14% w 2024 roku • 4% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Dresler Studio wykazała przychody na poziomie 1 500 888 zł.
Organizacja zarobiła 271 024 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 24 688 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 246 336 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3086 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 24 688 zł w 2025 roku • 93 444 zł w 2024 roku • 28 024 zł w 2023 roku