SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU.
Organizacja Instalgaz osiągnęła 195 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 195 000 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 38 128 zł.
Zysk netto wyniósł 156 872 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 24 375 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 195 000 zł w 2025 roku. • 11 142 zł w 2024 roku. • 300 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 19 609 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 156 872 zł w 2025 roku. • -42 518 zł w 2024 roku. • -23 528 838 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Instalgaz wynosi 757 489 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 2 196 211 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 119 721 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 757 489 zł w 2025 roku. • 7428 zł w 2024 roku. • 200 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Instalgaz wynosi 157 tys. zł.
EBITDA Instalgaz wynosi 157 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Instalgaz mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Instalgaz wynosi 2,84%. To oznacza, że firma ma szansę 2,84% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,334% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,84% w 2025 roku. • 2,84% w 2024 roku. • 2,84% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Instalgaz wynosi 13,9%. To oznacza, że firma ma szansę 13,9% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 8,66% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 13,9% w 2025 roku. • 25,2% w 2024 roku. • 13,6% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Instalgaz charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Instalgaz wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 31 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 31 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
12 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 31 tys. zł w 2025 roku. • 0 tys. zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
13 972
zł.
Koszty operacyjne Instalgaz wyniosły
38 128
zł.
Wynagrodzenia stanowią
37%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1747 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 13 972 zł w 2025 roku • 12 000 zł w 2024 roku • 12 000 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
37% w 2025 roku •
22% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Instalgaz wyniosła 20 234 371 zł.
a
ktywa obrotowe to 20 234 371 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 20 234 371 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 42 396 514 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -22 162 142 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -3 081 929 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 20 234 371 zł w 2025 roku. • 20 138 957 zł w 2024 roku. • 20 162 515 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1%.
Marża operacyjna wyniosła 80%.
Marża netto wyniosła 80%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Instalgaz wyniosły 42 396 514 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 20 234 371 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 210%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -25 785 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 42 396 514 zł w 2025 roku • 42 457 971 zł w 2024 roku • 42 439 011 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 14.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 210% w 2025 roku • 211% w 2024 roku • 210% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Instalgaz wykazała przychody na poziomie 195 000 zł.
Organizacja zarobiła 156 872 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 156 872 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Instalgaz wykazała zysk netto większy niż 65% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 25% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 25% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 98% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 94% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 49 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-49
dni względem terminu
7
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
−2 mies. 4 dni12-05-2025
2023
−4 mies. 6 dni11-03-2024
2022
−2 mies. 8 dni08-05-2023
2021
−5 mies. 7 dni11-05-2022
2020
−2 mies. 6 dni10-08-2021
2019
−4 mies. 12 dni05-06-2020
2018
+10 mies. 26 dni05-06-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Szulc Andrzej posiada 1000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.