SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI W PRZYPADKU USTANOWIENIA ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO - DO SKŁADNIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE LUB DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Przychody operacyjne wyniosły 390 276 zł. Pozostałe przychody to 20 883 zł.
Całkowite koszty wyniosły 530 174 zł.
Strata netto wyniosła 139 898 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 49 455 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 411 159 zł w 2025 roku. • 777 389 zł w 2024 roku. • 168 096 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 3256 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -139 898 zł w 2025 roku. • -179 014 zł w 2024 roku. • -33 954 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Rafa wynosi 274 106 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 027 897 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 32 970 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 274 106 zł w 2025 roku. • 518 259 zł w 2024 roku. • 112 064 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Rafa wynosi -145 tys. zł.
EBITDA Rafa wynosi 26 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
3279 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -145 306 zł w
2025 roku. • -188 821 zł w
2024 roku. • -55 522 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Rafa.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Rafa wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Rafa wynosi 2,28%. To oznacza, że firma ma szansę 2,28% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,169% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,28% w 2025 roku. • 2,03% w 2024 roku. • 3,31% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Rafa charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Rafa wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 16 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 16 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 16 tys. zł w 2025 roku. • 31 tys. zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Rafa wyniosły
535 582
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-14 131 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
11.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Rafa wyniosła 1 267 868 zł.
a
ktywa obrotowe to 228 231 zł.
a
ktywa trwałe to 1 039 637 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 267 868 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 510 012 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -1 242 144 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 156 730 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 267 868 zł w 2025 roku. • 1 655 465 zł w 2024 roku. • 1 425 881 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -11%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 11%.
Marża operacyjna wyniosła -37%.
Marża netto wyniosła -34%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 146.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 129.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Rafa wyniosły 2 510 012 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 267 868 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 198%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 277 929 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 510 012 zł w 2025 roku • 2 757 711 zł w 2024 roku • 2 349 114 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 230.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 198% w 2025 roku • 167% w 2024 roku • 165% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Rafa wykazała przychody na poziomie 411 159 zł.
Organizacja zarobiła -139 898 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -139 898 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -7590 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku