Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Artus Paliwa wynosi 268 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
3 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 268 zł w
2020 roku. • 267 zł w
2019 roku. • 263 zł w
2018 roku.
EBIT i EBITDA
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -4173 zł w
2017 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -4173 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Artus Paliwa mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń
dotyczących organizacji Artus Paliwa. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 22 lutego 2024.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 22 lutego 2024 (MSiG nr 38/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9
obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 108566. „ARTUS PALIWA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502827. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD
W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 20.03.2014.
[LU.VI NS-REJ.KRS/23943/23/634]
UWAGAMSiG 38/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Poz. 49532. „ARTUS PALIWA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Garbowie. KRS 0000502827. SĄD
REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ
W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO
REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 20 marca 2014 r.,
sygn. akt VI Ns-Rej. KRS 23943/23/634.
[BMSiG-49225/2023]
UWAGAMSiG 200/2023IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza o wszczęciu z urzędu postępowania w przedmiocie wykreślenia z Krajowego Rejestru Sądowego bez
przeprowadzania likwidacji „ARTUS PALIWA” Spółki
z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Garbowie,
KRS nr 0000502827, REGON 061666763, NIP 7133086760,
, adres: 21-080 Garbów, Garbów 17E.
Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes
mógłby sprzeciwiać się rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu
z Krajowego Rejestru Sądowego, do zgłoszenia okoliczności
przemawiających przeciwko takiemu rozwiązaniu i wykreśleniu w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia ogłoszenia.
W przypadku stwierdzenia, że podmiot ten nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, Sąd
Rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez
przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić
jego wykreślenie z Rejestru.
Pozostałe obwieszczenia (7) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 290860. „ARTUS PALIWA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502827. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.03.2014.
[RDF/290690/21/776]
MSiG 93/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 10.05.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 10.05.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 290859. „ARTUS PALIWA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502827. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.03.2014.
[RDF/290688/21/40]
MSiG 93/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.05.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 10.05.2021 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 319091. „ARTUS PALIWA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502827. SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD
W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 20.03.2014.
[LU.VI NS-REJ.KRS/7395/20/696]
MSiG 117/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.06.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 02.06.2020 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018 1 3. OD 01.01.2018 DO
31.12.2018 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017 1 3. O
01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2015 DO
31.12.2015 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 492012. „ARTUS PALIWA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502827. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.03.2014.
[RDF/344831/18/719]
MSiG 188/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 09.07.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 492011. „ARTUS PALIWA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502827. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.03.2014.
[RDF/342294/18/100]
MSiG 188/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 09.07.2018 okres OD
01.01.2016 DO 31.12.2016
Poz. 492010. „ARTUS PALIWA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502827. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.03.2014.
[RDF/341463/18/867]
MSiG 188/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 09.07.2018 okres OD
01.01.2015 DO 31.12.2015
Poz. 124257. „ARTUS PALIWA” SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000502827. SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD
W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 20.03.2014.
[LU.VI NS-REJ.KRS/7073/17/969]
Rzuć okiemMSiG 90/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.05.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 3 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. GUZOWSKI 2. IRENEUSZ EDWARD
3. [ukryto] 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000 ZŁOTYCH 6. TAK wpisać: 2 1. PRZYCHODZEŃ 2. TERESA 3. [ukryto] 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000 ZŁOTYCH 6. TAK
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. WACHCIŃSKI 2. TOMASZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. WACHCIŃSKA
2. MARTA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać: 1 1
30 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PALIW DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH NA STACJACH PALIW 1 ——47 19 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA
PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH
SKLEPACH 2 ——- 47 61 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA
KSIĄŻEK PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 3 ——- 47 62 Z SPRZEDAŻ
DETALICZNA GAZET I ARTYKUŁÓW PIŚMIENNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH
SKLEPACH 4 ——- 45 32 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA
CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
5 ——- 56 10 A RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 6 ——- 55 10 Z HOTELE
I PODOBNE OBIEKTY ZAKWATEROWANIA 7 ——46 71 Z SPRZEDAŻ HURTOWA PALIW I PRODUKTÓW POCHODNYCH 8 ——- 47 11 Z SPRZEDAŻ
DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI,
NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH 9 ——- 47
25 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH I BEZALKOHOLOWYCH PROWADZONA
W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH wykreślić:
10 ——- 47 30 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PALIW
DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH NA STACJACH
PALIW 11 ——- 47 19 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ
DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 12 ——- 47 61 Z SPRZEDAŻ
DETALICZNA KSIĄŻEK PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 13 ——- 47 62
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA GAZET I ARTYKUŁÓW
PIŚMIENNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 14 ——- 45 20 Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH,
Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 15 ——- 52 21
Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA
TRANSPORT LĄDOWY 16 ——- 45 32 Z SPRZEDAŻ
DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM
MOTOCYKLI 17 ——- 45 40 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA MOTOCYKLI, ICH NAPRAWA
I KONSERWACJA ORAZ SPRZEDAŻ HURTOWA
I DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO NICH 18
——- 55 10 Z HOTELE I PODOBNE OBIEKTY ZAKWATEROWANIA 19 ——- 56 10 A RESTAURACJE I INNE
STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 20 ——- 49
41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 21 ——92 00 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z GRAMI LOSOWYMI I ZAKŁADAMI WZAJEMNYMI 22 ——- 43 11
Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH 23 ——- 43 12 Z PRZYGOTOWANIE TERENU
POD BUDOWĘ 24 ——- 41 20 Z ROBOTY BUDOWU- LANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 25 ——- 46
71 Z SPRZEDAŻ HURTOWA PALIW I PRODUKTÓW
POCHODNYCH 26 ——- 47 11 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI,
NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH 27 ——- 47
25 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH I BEZALKOHOLOWYCH PROWADZONA
W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Artus Paliwa nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Artus Paliwa wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,255% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,41% w 2020 roku. • 0,52% w 2019 roku. • 0,92% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Artus Paliwa charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Artus Paliwa wynosi 33 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 127 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 127 zł.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 33 zł w 2020 roku. • 33 zł w 2019 roku. • 33 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 127 zł w 2020 roku. • 127 zł w 2019 roku. • 127 zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Brak danych o wynagrodzeniach dla organizacji Artus Paliwa za wybrany rok.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Artus Paliwa wyniosła 57 318 zł.
Aktywa obrotowe to 57 318 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 57 318 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 364 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 56 954 zł.
Organizacja utrzymuje stałą całkowitą wartość aktywów w czasie.
Równolegle organizacja utrzymuje stały kapitał własny.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 57 318 zł sumy bilansowej i 364 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 57 318 zł sumy bilansowej i 364 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 57 318 zł sumy bilansowej i 364 zł kapitału własnego w 2018 roku.
Rentowność
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Artus Paliwa wyniosły 56 954 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 57 318 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 99,4%.
Całkowite zobowiązania organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 56 954 zł w 2020 roku • 56 954 zł w 2019 roku • 56 954 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 99% w 2020 roku • 99% w 2019 roku • 99% w 2018 roku
Wierzyciele
Brak danych o tym, komu organizacja Artus Paliwa jest winna, za wybrany okres.
Brak danych o podziale zobowiązań za wybrany okres
W roku 2018 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 100% (w 2017: 100%).
Udział banków i pożyczkodawców nie zmienił się: 0% w 2017 i w 2018.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Artus Paliwa wynosi 1,01 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,27 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,1, czyli same środki pieniężne pokrywają 10% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (57 318 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (56 954 zł) o 364 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
57 tys. zł
57 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka (tylko kasa i rachunki): 6 tys. zł należności i inne: 9 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 42 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,01 zł, z czego 0,10 zł w gotówce.
1,01
płynność bieżąca
0,27
płynność szybka
0,1
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,01 w 2020 roku • 1,01 w 2019 roku • 1,01 w 2018 roku
Obsługa długu
Gotówka (tylko kasa i rachunki) organizacji Artus Paliwa: 5884 zł. Sprawozdanie nie podaje kwoty długu wobec banków i pożyczkodawców, więc dług netto jest nieznany.
Koszty odsetek: 0 zł. Kwoty długu sprawozdanie nie podaje, więc zero odsetek nie oznacza braku długu.
Dług a gotówka
gotówka (tylko kasa i rachunki)6 tys. zł
Sprawozdanie nie podaje kwoty długu, więc dług netto jest nieznany.
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł. Kwoty długu sprawozdanie nie podaje.
Cykl konwersji gotówki
Należności handlowe organizacji wynoszą 9372 zł, z czego 9372 zł ma termin do 12 miesięcy.
Należności handlowe9 tys. zł
klienci są winni firmie 9 tys. zł
do 12 miesięcy9 tys. zł · 100%
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 690 dni w 2017 roku
Oś wykresu jest przycięta do 750 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem: • rotacja zobowiązań (DPO): 2277 dni w 2017 roku • rotacja zapasów: 3098 dni w 2017 roku Tak skrajne wartości nie opisują zwykłego czasu obrotu - zwykle wynikają z zapasów albo rozrachunków wykazanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru, a bywają też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
Struktura kosztów
Organizacja Artus Paliwa wykazała zerowe koszty działalności operacyjnej za wybrany okres (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej0 zł
Amortyzacja0 zł
Zużycie materiałów i energii0 zł
Usługi obce0 zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł
W latach 2018, 2019, 2020 suma kosztów działalności operacyjnej wykazana w sprawozdaniach wynosi 0 zł.
Sprawozdania nie rozbijają kosztów na dodatnie kategorie, dlatego wykres pokazuje samą sumę kosztów działalności operacyjnej.
Organizacja Artus Paliwa wykazała zysk netto większy niż 22% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 22% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 13% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był wyższy niż 88% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2017 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2017 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej0,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce0,00
IV. Wynagrodzenia0,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)0,00
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)0,00
I. Podatek dochodowy0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)0,00
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Artus Paliwa składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 265 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 40 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+265
dni względem terminu
2
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−1 mies. 10 dni05-09-2021
2019
+6 mies. 27 dni10-05-2021
2018
+11 mies. 16 dni25-06-2020
2017
−6 dni09-07-2018
2016
+11 mies. 29 dni09-07-2018
2015
+24 mies. 4 dni09-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie