SĄD REJONOWY W CZĘSTOCHOWIE, XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO - DLA WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ SKŁADANYCH W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓLNE DZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB CZŁONKA ZARZĄDU Z PROKURENTEM.
Organizacja Apteka Tormedia osiągnęła 9 007 722 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 8 897 801 zł. Pozostałe przychody to 109 921 zł.
Całkowite koszty wyniosły 8 352 715 zł.
Zysk netto wyniósł 545 085 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 639 331 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 9 007 722 zł w 2025 roku. • 7 974 435 zł w 2024 roku. • 7 414 942 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 54 705 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 545 085 zł w 2025 roku. • 469 478 zł w 2024 roku. • 419 401 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Apteka Tormedia wynosi 9 159 767 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
974 278 zł a 22 519 305 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 709 287 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 9 159 767 zł w 2025 roku. • 8 111 776 zł w 2024 roku. • 7 500 914 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Apteka Tormedia wynosi 604 tys. zł.
EBITDA Apteka Tormedia wynosi 608 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
60 887 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 603 931 zł w
2025 roku. • 442 133 zł w
2024 roku. • 328 584 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
59 663 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 608 387 zł w
2025 roku. • 453 974 zł w
2024 roku. • 376 354 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Apteka Tormedia wynosi 8 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 8 os. w 2025 roku. • 9 os. w 2024 roku. • 10 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Apteka Tormedia wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Apteka Tormedia wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Apteka Tormedia charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Apteka Tormedia wynosi 255 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 91 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 445 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 91 tys. zł a 445 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
21 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 255 tys. zł w 2025 roku. • 229 tys. zł w 2024 roku. • 213 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 91 tys. zł w 2025 roku. • 66 tys. zł w 2024 roku. • 49 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 445 tys. zł w 2025 roku. • 416 tys. zł w 2024 roku. • 396 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
893 793
zł.
Koszty operacyjne Apteka Tormedia wyniosły
8 293 870
zł.
Wynagrodzenia stanowią
11%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
52 245 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 893 793 zł w 2025 roku • 771 937 zł w 2024 roku • 720 986 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
11% w 2025 roku •
10% w 2024 roku •
10% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Apteka Tormedia wyniosła 3 068 433 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 039 532 zł.
a
ktywa trwałe to 28 901 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 068 433 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 769 396 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 299 038 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 168 512 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 068 433 zł w 2025 roku. • 2 813 366 zł w 2024 roku. • 2 521 464 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 18%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 42%.
Marża operacyjna wyniosła 7%.
Marża netto wyniosła 6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Apteka Tormedia wyniosły 1 769 396 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 068 433 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 58%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 82 849 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 769 396 zł w 2025 roku • 1 589 936 zł w 2024 roku • 1 348 111 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 58% w 2025 roku • 57% w 2024 roku • 53% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Apteka Tormedia wykazała przychody na poziomie 9 007 722 zł.
Organizacja zarobiła 696 276 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 151 191 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 545 085 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 22% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 14 580 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 151 191 zł w 2025 roku • 86 098 zł w 2024 roku • 19 481 zł w 2023 roku
Organizacja Apteka Tormedia wykazała zysk netto większy niż 69% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 87% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.4%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 69% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 55% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 67% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 47% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.4%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 75 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 83 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-75
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 23 dni23-04-2026
2024
−1 mies. 24 dni22-05-2025
2023
−2 mies. 3 dni13-05-2024
2022
−1 mies. 16 dni30-05-2023
2021
−2 mies. 28 dni19-07-2022
2020
−4 mies. 17 dni31-05-2021
2019
−3 mies. 16 dni01-07-2020
2018
−2 mies. 20 dni26-04-2019
2017
−17 dni28-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Doz posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 15.09.2017 jest Doz kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 12.05.2014 do 15.09.2017
był Dar Farm kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 12.12.2013 do 12.05.2014 najwięcej udziałów posiadała Molla Dara. Jej udziały w tym czasie wynosiły 100%.