SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU DWU LUB TRZYOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓĆH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO - REPREZENTACJA JEDNOOSOBOWA.
Organizacja NEW Stock osiągnęła 240 001 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 240 001 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 280 208 zł.
Strata netto wyniosła 40 208 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 16 564 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 240 001 zł w 2025 roku. • 865 099 zł w 2024 roku. • 1 792 411 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -5390 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -40 208 zł w 2025 roku. • -585 zł w 2024 roku. • -34 293 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji NEW Stock wynosi 492 130 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 771 358 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 45 178 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 492 130 zł w 2025 roku. • 939 018 zł w 2024 roku. • 1 194 940 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT NEW Stock wynosi -35 tys. zł.
EBITDA NEW Stock wynosi -20 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
5456 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -34 912 zł w
2025 roku. • 13 206 zł w
2024 roku. • -13 844 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
6442 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -19 726 zł w
2025 roku. • 58 530 zł w
2024 roku. • 70 936 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie NEW Stock wynosi 3 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji NEW Stock wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji NEW Stock wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,13% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
NEW Stock charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla NEW Stock wynosi 20 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 89 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 89 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 20 tys. zł w 2025 roku. • 32 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 89 tys. zł w 2025 roku. • 97 tys. zł w 2024 roku. • 72 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
201 541
zł.
Koszty operacyjne NEW Stock wyniosły
274 913
zł.
Wynagrodzenia stanowią
73%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
25 193 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 201 541 zł w 2025 roku • 209 778 zł w 2024 roku • 209 851 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
9.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
73% w 2025 roku •
25% w 2024 roku •
12% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów NEW Stock wyniosła 567 460 zł.
a
ktywa obrotowe to 198 751 zł.
a
ktywa trwałe to 368 708 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 567 460 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 124 620 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 442 839 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 51 420 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 567 460 zł w 2025 roku. • 644 954 zł w 2024 roku. • 680 196 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -9%.
Marża operacyjna wyniosła -15%.
Marża netto wyniosła -17%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania NEW Stock wyniosły 124 620 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 567 460 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 22%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3963 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 124 620 zł w 2025 roku • 161 907 zł w 2024 roku • 680 563 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 22% w 2025 roku • 25% w 2024 roku • 100% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja NEW Stock wykazała przychody na poziomie 240 001 zł.
Organizacja zarobiła -40 208 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -40 208 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -177 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 6158 zł w 2024 roku • 8409 zł w 2023 roku
Organizacja NEW Stock wykazała zysk netto większy niż 14% organizacji z branży "Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność".
Organizacja wykazała przychód większy niż 57% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 14% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 57% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 72% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 46% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 100 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 98 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-100
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 8 dni08-04-2026
2024
−3 mies. 8 dni08-04-2025
2023
−3 mies. 25 dni22-03-2024
2022
−3 mies. 17 dni30-03-2023
2021
−5 mies. 22 dni26-04-2022
2020
−4 mies. 22 dni26-05-2021
2019
−4 mies. 7 dni10-06-2020
2018
−27 dni18-06-2019
2017
−12 dni03-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Syguła Marcin posiada 10500
udziałów,
które stanowią
92.8% firmy.
Syguła Adam posiada 820
udziałów,
które stanowią
7.2% firmy.
Największym udziałowcem od 18.01.2024 jest Syguła Marcin kontrolujący 93% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 31.12.2020 do 18.01.2024
był Syguła Marcin kontrolując 50% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 23.11.2012 do 31.12.2020: • Syguła Marcin (50% udziałów) • Syguła Adam (50% udziałów)