Sprzedaż wyposażenia łazienek i kuchni|Indywidualne projekty aranżacji wnętrz|Szeroki wybór płytek ceramicznych i mozaik|Współpraca z renomowanymi producentami|Autorski styl dostosowany do potrzeb klientów
CER-POINT jest wrocławskim salonem specjalizującym się w kompleksowym wyposażeniu łazienek oraz kuchni. Oferta firmy obejmuje bogaty asortyment produktów, od nowoczesnych wanien i umywalek, po różnorodne kabiny prysznicowe, natryski i akcesoria. Wyróżnia się na tle konkurencji dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, oferując autorskie projekty, które dostosowują zarówno estetykę, jak i funkcjonalność wnętrz do wymagań każdego użytkownika. Dodatkowo, CER-POINT zapewnia szeroki wybór płytek ceramicznych i mozaik, które idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje. Współpraca z renomowanymi producentami gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjność cenową. Misją CER-POINT jest nie tylko sprzedaż, ale także tworzenie wyjątkowych przestrzeni, w których łazienka i kuchnia stają się miejscem relaksu oraz komfortu dla każdego użytkownika.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Cer-Point osiągnęła 10 112 662 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 10 112 614 zł. Pozostałe przychody to 48 zł.
Całkowite koszty wyniosły 9 494 535 zł.
Zysk netto wyniósł 618 127 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
815 991 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 10 112 662 zł w 2025 roku. • 9 392 160 zł w 2024 roku. • 8 480 680 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
42 984 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 618 127 zł w 2025 roku. • 707 755 zł w 2024 roku. • 704 094 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Cer-Point wynosi 10 400 714 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 186 433 zł a 25 281 654 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
400 514 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 10 400 714 zł w
2025 roku. • 10 302 796 zł w
2024 roku. • 9 599 685 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Cer-Point wynosi 803 tys. zł.
EBITDA Cer-Point wynosi 807 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
51 877 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 802 724 zł w
2025 roku. • 906 506 zł w
2024 roku. • 906 478 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
59 160 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 807 296 zł w
2025 roku. • 911 078 zł w
2024 roku. • 925 615 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Cer-Point wynosi 7 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 7 os. w 2025 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 19 obwieszczeń
dotyczących organizacji Cer-Point.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 14 kwietnia 2025 (MSiG nr 72/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
19
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
19 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 262475. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/707465/25/65]
MSiG 72/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 28 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 262474. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/707465/25/664]
MSiG 72/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 27 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 01.04.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 493590. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/608960/24/520]
MSiG 117/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 26 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 493589. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/608960/24/119]
MSiG 117/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 25 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 04.06.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 108741. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/580401/24/887]
MSiG 38/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 24 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 12.02.2024 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 922798. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/537545/23/139]
MSiG 161/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 23 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
D
Poz. 927025. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/434000/22/853]
MSiG 202/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 240621. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/377837/22/765]
MSiG 86/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.04.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 25.04.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 835074. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/335511/21/330]
MSiG 195/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 172804. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/282791/21/513]
MSiG 65/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.03.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 26.03.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Ł
Poz. 851642. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/249675/20/889]
MSiG 199/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 170162. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/194547/20/371]
MSiG 74/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.03.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.03.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 538298. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/132279/19/492]
MSiG 128/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 147148. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/100721/19/956]
MSiG 64/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 25.03.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 372519. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/221159/18/565]
MSiG 176/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 372518. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/221158/18/164]
MSiG 176/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 372517. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.05.2012.
[RDF/221157/18/763]
MSiG 176/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.06.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 233675. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE
WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
23.05.2012.
[WR.VI NS-REJ.KRS/20587/17/916]
MSiG 153/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.07.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 19.06.2017 okres OD
01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO
31.12.2016 1 4. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
Poz. 204303. CER-POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000421827. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE
WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
23.05.2012.
[WR.VI NS-REJ.KRS/16196/16/848]
MSiG 141/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.07.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
wpisać: 1 1. data złożenia 23.06.2016 okres OD
01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO
31.12.2015 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Cer-Point nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Cer-Point wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,075% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2025 roku. • 0,23% w 2024 roku. • 0,41% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Cer-Point charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Cer-Point wynosi 302 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 120 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 546 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 120 tys. zł a 546 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
10 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 302 tys. zł w 2025 roku. • 301 tys. zł w 2024 roku. • 282 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 120 tys. zł w 2025 roku. • 136 tys. zł w 2024 roku. • 136 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 546 tys. zł w 2025 roku. • 550 tys. zł w 2024 roku. • 521 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
823 022
zł.
Koszty operacyjne Cer-Point wyniosły
9 309 890
zł.
Wynagrodzenia stanowią
8,8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
136 814 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 823 022 zł w 2025 roku • 604 492 zł w 2024 roku • 549 394 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0,8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
8,8% w 2025 roku •
7,1% w 2024 roku •
7,3% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Cer-Point wyniosła 2 596 495 zł.
a
ktywa trwałe to 23 283 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 573 212 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 596 495 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 581 910 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 014 585 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 53 913 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 37 941 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 2 596 495 zł sumy bilansowej i 1 581 910 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 2 853 224 zł sumy bilansowej i 1 613 784 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 2 488 670 zł sumy bilansowej i 1 506 029 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 39,07%.
Marża operacyjna wyniosła 7,94%.
Marża netto wyniosła 6,11%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
2 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
4 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
1,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
1 punkt procentowy rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Cer-Point wyniosły 1 014 585 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 596 495 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 39,1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 15 972 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 014 585 zł w 2025 roku • 1 239 440 zł w 2024 roku • 982 641 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 39% w 2025 roku • 43% w 2024 roku • 39% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Cer-Point wynosi 3,5 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,5 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,84, czyli same środki pieniężne pokrywają 84% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Organizacja Cer-Point wykazała zysk netto większy niż 86% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 77% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 89% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 1,61%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 86% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 77% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 72% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 33% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 89% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 1,61%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy42 z 52 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:10 063 974,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów42 590,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów10 021 384,00
B. Koszty działalności operacyjnej9 265 612,14
I. Amortyzacja4 572,50
II. Zużycie materiałów i energii141 230,36
III. Usługi obce888 209,52
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)56 266,64
V. Wynagrodzenia704 227,66
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)118 793,93
VII. Pozostałe koszty rodzajowe50 920,12
VIII. Wartość sprzedanych towarów7 301 391,41
VII. Podróże służbowe pozycja własna0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)798 361,86
D. Pozostałe przychody operacyjne48 639,96
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje-6 424,09
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne55 064,05
E. Pozostałe koszty operacyjne44 278,30
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne44 278,30
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)802 723,52
G. Przychody finansowe47,55
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)47,55
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe21 216,32
I. Odsetki, w tym: (+1)19 198,40
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne2 017,92
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)781 554,75
J. Podatek dochodowy163 428,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)618 126,75
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Cer-Point składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 76 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 42 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-76
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−1 mies. 12 dni03-06-2026
2024
−3 mies. 15 dni01-04-2025
2023
−1 mies. 11 dni04-06-2024
2022
+7 mies. 2 dni12-02-2024
2021
−5 mies. 23 dni25-04-2022
2020
−6 mies. 23 dni26-03-2021
2019
−6 mies. 19 dni30-03-2020
2018
−3 mies. 22 dni25-03-2019
2017
−17 dni28-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Szacik Marcin posiada 30 udziałów, które stanowią 30% firmy.
Szacik Ireneusz posiada 30 udziałów, które stanowią 30% firmy.
Szacik Łukasz posiada 30 udziałów, które stanowią 30% firmy.
Szacik Barbara posiada 10 udziałów, które stanowią 10% firmy.
Największymi udziałowcami (od 19.01.2026) są: • Szacik Ireneusz (30% udziałów) • Szacik Marcin (30% udziałów) • Szacik Łukasz (30% udziałów)
W okresie od 19.02.2015 do 19.01.2026 najwięcej udziałów posiadał
Szacik Ireneusz (90%).
W okresie od 23.05.2012 do 19.02.2015 najwięcej udziałów posiadał
Szacik Ireneusz (100%).