SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU POWOŁANIA DO ZARZĄDU WIĘCEJ NIŻ JEDNEJ OSOBY, SPÓŁKA REPREZENTOWANA JEST PRZEZ DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Agent ubezpieczeniowy specjalizujący się w likwidacji szkód komunikacyjnych.|Obsługa flot pojazdów z polis wystawionych przez Euro Insurances DAC.|Możliwość zgłaszania szkód przez różne kanały: online, telefonicznie, mailem, pocztą.|Oferowanie dokumentów regulujących warunki świadczenia usług.|Skupienie na indywidualnym podejściu i wysokiej jakości usług.
Fleet Accident Management Services Sp. z o.o. jest agentem ubezpieczeniowym z siedzibą w Warszawie, który specjalizuje się w zarządzaniu szkodami komunikacyjnymi. Firma skupia się na obsłudze flot pojazdów, oferując kompleksowe usługi związane z likwidacją szkód. Fleet Accident Management Services współpracuje z Euro Insurances DAC, co pozwala jej na szybkie i efektywne rozwiązanie spraw związanych z odszkodowaniami. Klienci mogą zgłaszać szkody na kilka sposobów: online, telefonicznie, mailem lub pocztą. Dodatkowo, firma oferuje dostęp do regulaminów oraz ogólnych warunków ubezpieczenia, co zapewnia przejrzystość i profesjonalizm w obsłudze. Fleet Accident Management Services wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta oraz wysoką jakością świadczonych usług w zakresie zarządzania szkodami, co czyni ją godnym zaufania partnerem.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Fleet Accident Management Services osiągnęła 23 249 895 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 22 706 735 zł. Pozostałe przychody to 543 160 zł.
Całkowite koszty wyniosły 8 770 307 zł.
Zysk netto wyniósł 13 936 427 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 706 512 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 23 249 895 zł w 2024 roku. • 18 780 682 zł w 2023 roku. • 15 049 347 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 955 721 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 13 936 427 zł w 2024 roku. • 10 981 450 zł w 2023 roku. • 8 355 542 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Fleet Accident Management Services wynosi 82 072 960 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
10 827 320 zł a 195 109 982 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 5 677 350 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 82 072 960 zł w 2024 roku. • 65 057 341 zł w 2023 roku. • 50 096 722 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fleet Accident Management Services wynosi 16,37 mln zł.
EBITDA Fleet Accident Management Services wynosi 16,35 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
1 087 502 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 16 365 194 zł w
2024 roku. • 13 218 717 zł w
2023 roku. • 10 167 885 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
1 085 521 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 16 351 331 zł w
2024 roku. • 13 210 606 zł w
2023 roku. • 10 158 151 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Fleet Accident Management Services wynosi 18 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 18 os. w 2024 roku. • 14 os. w 2023 roku. • 13 os. w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Fleet Accident Management Services wynosi 2,82%. To oznacza, że firma ma szansę 2,82% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,007% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,82% w 2024 roku. • 2,84% w 2023 roku. • 2,86% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fleet Accident Management Services wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku. • 0,03% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Fleet Accident Management Services charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fleet Accident Management Services wynosi 2,46 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 697 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5,05 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 697 tys. zł a 5,05 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
166 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2,46 mln zł w 2024 roku. • 1,96 mln zł w 2023 roku. • 1,52 mln zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 697 tys. zł w 2024 roku. • 563 tys. zł w 2023 roku. • 451 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 5,05 mln zł w 2024 roku. • 3,98 mln zł w 2023 roku. • 3,09 mln zł w 2022 roku.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-390 613 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • -3 759 494 zł w 2024 roku • -3 023 287 zł w 2023 roku • -2 330 092 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
59% w 2024 roku •
58% w 2023 roku •
49% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fleet Accident Management Services wyniosła 23 890 634 zł.
a
ktywa obrotowe to 23 881 867 zł.
a
ktywa trwałe to 8767 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 23 890 634 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9 454 207 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 14 436 427 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 988 249 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 23 890 634 zł w 2024 roku. • 18 611 512 zł w 2023 roku. • 9 227 914 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 58%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 97%.
Marża operacyjna wyniosła 72%.
Marża netto wyniosła 60%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Fleet Accident Management Services wyniosły 9 454 207 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 23 890 634 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 40%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 032 528 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 9 454 207 zł w 2024 roku • 7 130 062 zł w 2023 roku • 372 372 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 40% w 2024 roku • 38% w 2023 roku • 4% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Fleet Accident Management Services wykazała przychody na poziomie 23 249 895 zł.
Organizacja zarobiła 16 903 719 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2 967 292 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 13 936 427 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 18% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 179 500 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2 967 292 zł w 2024 roku • 2 576 518 zł w 2023 roku • 1 936 142 zł w 2022 roku
Organizacja Fleet Accident Management Services wykazała zysk netto większy niż 99% organizacji z branży "Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 99% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 96% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 98% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 66% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 8 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 288 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+8
dni względem terminu
7
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 18 dni29-04-2026
2023
−4 dni11-07-2024
2022
−3 dni12-07-2023
2021
−3 mies. 2 dni15-07-2022
2020
−3 mies. 2 dni15-07-2021
2019
−29 dni16-09-2020
2018
−5 dni10-07-2019
2017
−3 dni12-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Ayvens Poland posiada 500
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 29.04.2025 jest Ayvens Poland kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 30.01.2012 do 29.04.2025
był Ayvens Poland kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 02.12.2011 do 30.01.2012 najwięcej udziałów posiadał Ayvens Poland. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.