SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI ORAZ REPREZENTOWANIA SPÓŁKI W SPRAWACH SĄDOWYCH I POZASĄDOWYCH UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE, A W SPRAWACH PRZEKRACZAJĄCYCH KWOTĘ 100.000,00 ZŁ (STO TYSIĘCY ZŁOTYCH) - DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Euleo SSC osiągnęła 3 112 379 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 095 974 zł. Pozostałe przychody to 16 406 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 848 934 zł.
Zysk netto wyniósł 247 040 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 352 725 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 112 379 zł w 2025 roku. • 3 060 624 zł w 2024 roku. • 2 361 871 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 30 478 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 247 040 zł w 2025 roku. • 315 145 zł w 2024 roku. • 150 234 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Euleo SSC wynosi 3 672 300 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
609 222 zł a 7 780 949 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 426 536 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 672 300 zł w 2025 roku. • 3 724 937 zł w 2024 roku. • 2 373 099 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Euleo SSC wynosi 244 tys. zł.
EBITDA Euleo SSC wynosi 255 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
32 531 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 243 771 zł w
2025 roku. • 333 036 zł w
2024 roku. • 187 541 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
33 971 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 255 291 zł w
2025 roku. • 373 223 zł w
2024 roku. • 256 364 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Euleo SSC wynosi 9 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 9 os. w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Euleo SSC wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Euleo SSC wynosi 0,19%. To oznacza, że firma ma szansę 0,19% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,012% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,19% w 2025 roku. • 0,19% w 2024 roku. • 0,16% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Euleo SSC charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Euleo SSC wynosi 123 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 37 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 271 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 37 tys. zł a 271 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
14 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 123 tys. zł w 2025 roku. • 105 tys. zł w 2024 roku. • 57 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 37 tys. zł w 2025 roku. • 50 tys. zł w 2024 roku. • 28 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 271 tys. zł w 2025 roku. • 189 tys. zł w 2024 roku. • 94 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 601 234
zł.
Koszty operacyjne Euleo SSC wyniosły
2 852 202
zł.
Wynagrodzenia stanowią
56%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
170 753 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 601 234 zł w 2025 roku • 1 461 192 zł w 2024 roku • 1 219 672 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
3.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
56% w 2025 roku •
54% w 2024 roku •
56% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Euleo SSC wyniosła 3 471 836 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 433 160 zł.
a
ktywa trwałe to 38 676 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 471 836 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 659 540 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 812 296 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 154 513 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 471 836 zł w 2025 roku. • 3 296 637 zł w 2024 roku. • 3 133 071 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 30%.
Marża operacyjna wyniosła 8%.
Marża netto wyniosła 8%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Euleo SSC wyniosły 2 659 540 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 471 836 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 77%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 61 878 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 659 540 zł w 2025 roku • 2 731 381 zł w 2024 roku • 2 869 627 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 77% w 2025 roku • 83% w 2024 roku • 92% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Euleo SSC wykazała przychody na poziomie 3 112 379 zł.
Organizacja zarobiła 260 124 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 13 084 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 247 040 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 5% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1239 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 13 084 zł w 2025 roku • 18 904 zł w 2024 roku • 5515 zł w 2023 roku
Organizacja Euleo SSC wykazała zysk netto większy niż 85% organizacji z branży "Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów z wyłączeniem holdingów finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 88% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 85% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 88% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 81% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 75% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 88% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 57 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 87 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-57
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 27 dni19-04-2026
2024
−2 mies. 9 dni07-05-2025
2023
−2 mies. 8 dni08-05-2024
2022
−2 mies. 5 dni11-05-2023
2021
−2 mies. 20 dni27-07-2022
2020
−16 dni29-09-2021
2019
−3 mies. 16 dni01-07-2020
2018
w terminie15-07-2019
2017
−18 dni27-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Badowski Piotr posiada 20
udziałów,
które stanowią
33.3% firmy.