WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI ZAGRANICZNEJ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
1) W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO - PREZES ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO 2) W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO - WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE WSZYSTKICH CZŁONKÓW ZARZĄDU
Organizacja BHL - Finance osiągnęła 951 819 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 951 819 zł.
Całkowite koszty wyniosły -683 590 zł.
Zysk netto wyniósł 683 590 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -29 135 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 951 819 zł w 2024 roku. • 1 218 452 zł w 2023 roku. • 747 904 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 58 825 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 683 590 zł w 2024 roku. • 1 075 692 zł w 2023 roku. • 441 748 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji BHL - Finance wynosi 21 508 795 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 427 728 zł a 96 746 081 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 254 444 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 21 508 795 zł w 2024 roku. • 22 742 269 zł w 2023 roku. • 19 086 024 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT BHL - Finance wynosi -181 tys. zł.
EBITDA BHL - Finance wynosi -181 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
10 060 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -180 802 zł w
2024 roku. • -124 415 zł w
2023 roku. • -128 262 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
10 060 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -180 802 zł w
2024 roku. • -124 415 zł w
2023 roku. • -128 262 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie BHL - Finance mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 1 os. w 2023 roku. • 1 os. w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji BHL - Finance wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku. • 2,90% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji BHL - Finance wynosi 0,11%. To oznacza, że firma ma szansę 0,11% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,11% w 2024 roku. • 0,20% w 2023 roku. • 0,31% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
BHL - Finance charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla BHL - Finance wynosi 790 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4,84 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4,84 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
10 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 790 tys. zł w 2024 roku. • 706 tys. zł w 2023 roku. • 663 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4,84 mln zł w 2024 roku. • 4,7 mln zł w 2023 roku. • 4,49 mln zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
156 509
zł.
Koszty operacyjne BHL - Finance wyniosły
180 802
zł.
Wynagrodzenia stanowią
87%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
8142 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 156 509 zł w 2024 roku • 105 877 zł w 2023 roku • 109 352 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
87% w 2024 roku •
85% w 2023 roku •
85% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów BHL - Finance wyniosła 26 563 077 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 708 273 zł.
a
ktywa trwałe to 24 854 804 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 26 563 077 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 376 557 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 24 186 520 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 17 214 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 26 563 077 zł w 2024 roku. • 25 878 099 zł w 2023 roku. • 24 801 177 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 3%.
Marża netto wyniosła 72%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania BHL - Finance wyniosły 2 376 557 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 26 563 077 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 9%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -34 208 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 376 557 zł w 2024 roku • 2 375 168 zł w 2023 roku • 2 373 938 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 9% w 2024 roku • 9% w 2023 roku • 10% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja BHL - Finance wykazała przychody na poziomie 951 819 zł.
Organizacja zarobiła 769 193 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 85 603 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 683 590 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 11% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 12 229 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 85 603 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja BHL - Finance wykazała zysk netto większy niż 64% organizacji z branży "Pozostałe pośrednictwo pieniężne".
Organizacja wykazała przychód większy niż 77% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 62% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 64% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 77% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 65% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 34% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 22 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 18 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-22
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−18 dni27-06-2025
2023
−25 dni20-06-2024
2022
−15 dni30-06-2023
2021
−1 mies. 16 dni30-08-2022
2020
−2 dni13-10-2021
2019
−1 mies. 15 dni31-08-2020
2018
−12 dni03-07-2019
2017
−11 dni04-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Victory Fundacja Rodzinna posiada 104360
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 03.04.2026 jest Victory Fundacja Rodzinna kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 31.03.2015 do 03.04.2026
był Bratnor Holdings Limited Z Siedzibą W Nikozji, Cypr kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 18.09.2012 do 31.03.2015 najwięcej udziałów posiadał Bratnor Holdings Limited Z Siedzibą W Nikozji, Cypr. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.