Organizacja J&j Services osiągnęła 961 419 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 961 419 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 056 414 zł.
Strata netto wyniosła 94 995 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -272 156 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 961 419 zł w 2019 roku. • 3 166 840 zł w 2018 roku. • 1 505 732 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -58 510 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -94 995 zł w 2019 roku. • 3332 zł w 2018 roku. • 22 026 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji J&j Services wynosi 640 946 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 2 403 548 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 379 762 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 640 946 zł w 2019 roku. • 3 042 628 zł w 2018 roku. • 1 400 470 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT J&j Services wynosi -95 tys. zł.
EBITDA J&j Services wynosi -93 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
13 405 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -94 994 zł w
2019 roku. • 11 511 zł w
2018 roku. • -68 184 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
18 960 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -92 807 zł w
2019 roku. • 15 539 zł w
2018 roku. • -54 887 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie J&j Services mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2018 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji J&j Services wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2019 roku. • 2,90% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji J&j Services wynosi 0,33%. To oznacza, że firma ma szansę 0,33% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,145% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,33% w 2019 roku. • 0,02% w 2018 roku. • 0,04% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
J&j Services charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla J&j Services wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 38 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 38 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
25 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 120 tys. zł w 2018 roku. • 51 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 1 tys. zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 38 tys. zł w 2019 roku. • 428 tys. zł w 2018 roku. • 144 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
20 480
zł.
Koszty operacyjne J&j Services wyniosły
1 056 413
zł.
Wynagrodzenia stanowią
2%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-53 868 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 20 480 zł w 2019 roku • 41 728 zł w 2018 roku • 128 217 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
3.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
2% w 2019 roku •
1% w 2018 roku •
9% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów J&j Services wyniosła 799 967 zł.
a
ktywa obrotowe to 799 967 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 799 967 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 894 961 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -94 995 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 111 221 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 799 967 zł w 2019 roku. • 1 224 096 zł w 2018 roku. • 577 524 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -12%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 100%.
Marża operacyjna wyniosła -10%.
Marża netto wyniosła -10%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 46.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania J&j Services wyniosły 894 961 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 799 967 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 112%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 364 415 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 894 961 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 166 131 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 41.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 112% w 2019 roku • 0% w 2018 roku • 29% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja J&j Services wykazała przychody na poziomie 961 419 zł.
Organizacja zarobiła -94 995 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -94 995 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -1944 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2019 roku • 1200 zł w 2018 roku • 3887 zł w 2017 roku
Organizacja J&j Services wykazała zysk netto większy niż 6% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 6% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 86% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 82% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był wyższy niż 81% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 6 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 12 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-6
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−12 dni03-10-2020
2018
−3 dni12-07-2019
2017
−4 dni11-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Unhurian Stanislav posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 19.11.2020 jest Unhurian Stanislav kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 19.02.2019 do 19.11.2020
był J&j Services Investments Llc kontrolując 90% udziałów.
W okresie od 10.08.2018 do 19.02.2019 najwięcej udziałów posiadał Koziupa Jacek. Jego udziały w tym czasie wynosiły 90%.