SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO SKŁADANIE OŚWIADCZEŃ DLA CZYNNOŚCI, KTÓRYCH WARTOŚĆ PRZEKRACZA 50.000,00 ZŁ WYMAGA WSPÓŁDZIAŁANIA DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU, W POZOSTAŁYM ZAKRESIE KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU JEST UPRAWNIONY DO JEDNOOSOBOWEJ REPREZENTACJI SPÓŁKI.
Organizacja Zuma Line osiągnęła 17 770 721 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 17 769 451 zł. Pozostałe przychody to 1270 zł.
Całkowite koszty wyniosły 17 728 989 zł.
Zysk netto wyniósł 40 463 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 550 483 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 17 770 721 zł w 2025 roku. • 18 379 892 zł w 2024 roku. • 17 914 644 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -105 150 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 40 463 zł w 2025 roku. • 47 303 zł w 2024 roku. • 73 554 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Zuma Line wynosi 19 904 478 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
404 628 zł a 44 426 803 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 614 047 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 19 904 478 zł w 2025 roku. • 20 307 606 zł w 2024 roku. • 20 066 968 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Zuma Line wynosi 165 tys. zł.
EBITDA Zuma Line wynosi 489 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
131 800 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 164 552 zł w
2025 roku. • 116 994 zł w
2024 roku. • 172 981 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
111 732 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 489 358 zł w
2025 roku. • 446 168 zł w
2024 roku. • 357 359 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Zuma Line wynosi 24 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 24 os. w 2025 roku. • 27 os. w 2024 roku. • 28 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Zuma Line wynosi 2,85%. To oznacza, że firma ma szansę 2,85% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,85% w 2025 roku. • 2,85% w 2024 roku. • 2,85% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Zuma Line wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2025 roku. • 0,09% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Zuma Line charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Zuma Line wynosi 873 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 8 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,11 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 8 tys. zł a 2,11 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
93 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 873 tys. zł w 2025 roku. • 857 tys. zł w 2024 roku. • 839 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 9 tys. zł w 2024 roku. • 15 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,11 mln zł w 2025 roku. • 2,1 mln zł w 2024 roku. • 2,09 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 632 392
zł.
Koszty operacyjne Zuma Line wyniosły
17 604 899
zł.
Wynagrodzenia stanowią
15%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
189 414 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 632 392 zł w 2025 roku • 2 650 944 zł w 2024 roku • 2 761 948 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
15% w 2025 roku •
15% w 2024 roku •
16% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Zuma Line wyniosła 13 870 319 zł.
a
ktywa obrotowe to 8 646 614 zł.
a
ktywa trwałe to 5 223 705 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 13 870 319 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 343 014 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 10 527 306 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 545 183 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 13 870 319 zł w 2025 roku. • 13 966 938 zł w 2024 roku. • 14 362 193 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła 0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Zuma Line wyniosły 3 343 014 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 13 870 319 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 24%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -345 028 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 343 014 zł w 2025 roku • 3 480 095 zł w 2024 roku • 3 922 654 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 24% w 2025 roku • 25% w 2024 roku • 27% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Zuma Line wykazała przychody na poziomie 17 770 721 zł.
Organizacja zarobiła 113 546 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 73 083 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 40 463 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 64% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -20 587 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 73 083 zł w 2025 roku • 56 851 zł w 2024 roku • 58 001 zł w 2023 roku