Organizacja Stabil Fashion Polska osiągnęła 474 684 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 394 344 zł. Pozostałe przychody to 80 340 zł.
Całkowite koszty wyniosły 368 068 zł.
Zysk netto wyniósł 26 276 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -79 005 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 474 684 zł w 2025 roku. • 583 413 zł w 2024 roku. • 530 961 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2010 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 26 276 zł w 2025 roku. • -54 921 zł w 2024 roku. • 298 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Stabil Fashion Polska wynosi 606 229 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
184 667 zł a 1 186 710 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 21 547 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 606 229 zł w 2025 roku. • 553 901 zł w 2024 roku. • 561 315 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Stabil Fashion Polska mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Stabil Fashion Polska wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stabil Fashion Polska wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Stabil Fashion Polska charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Stabil Fashion Polska wynosi 27 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 86 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 86 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 27 tys. zł w 2025 roku. • 24 tys. zł w 2024 roku. • 31 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 86 tys. zł w 2025 roku. • 77 tys. zł w 2024 roku. • 96 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
71 619
zł.
Koszty operacyjne Stabil Fashion Polska wyniosły
451 370
zł.
Wynagrodzenia stanowią
16%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
6313 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 71 619 zł w 2025 roku • 122 632 zł w 2024 roku • 71 712 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
16% w 2025 roku •
20% w 2024 roku •
14% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Stabil Fashion Polska wyniosła 249 331 zł.
a
ktywa obrotowe to 249 331 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 249 331 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 246 223 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3108 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 13 736 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 249 331 zł w 2025 roku. • 455 122 zł w 2024 roku. • 411 902 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 11%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 11%.
Marża operacyjna wyniosła -14%.
Marża netto wyniosła 6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Stabil Fashion Polska wyniosły 3108 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 249 331 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -20 547 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3108 zł w 2025 roku • 235 176 zł w 2024 roku • 137 035 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 14.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2025 roku • 52% w 2024 roku • 33% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Stabil Fashion Polska wykazała przychody na poziomie 474 684 zł.
Organizacja zarobiła 26 276 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 26 276 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Stabil Fashion Polska wykazała zysk netto większy niż 74% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 68% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 74% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 68% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 71% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 23% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 10 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 9 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 2 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 113 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-2
dni względem terminu
9
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 23 dni24-03-2026
2024
−3 mies. 12 dni04-04-2025
2023
−19 dni26-06-2024
2022
−8 dni07-07-2023
2021
−5 mies. 6 dni12-05-2022
2020
−4 mies. 29 dni19-05-2021
2019
−16 dni29-09-2020
2018
−2 mies. 29 dni17-04-2019
2017
−1 mies. 15 dni31-05-2018
2016
+22 mies. 14 dni20-05-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie