Organizacja Wine Company osiągnęła 102 770 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 102 770 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 106 222 zł.
Strata netto wyniosła 3452 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -5795 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 102 770 zł w 2025 roku. • 65 763 zł w 2024 roku. • 141 511 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -199 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -3452 zł w 2025 roku. • -19 873 zł w 2024 roku. • 9204 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Wine Company wynosi 68 513 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 256 925 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 3864 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 68 513 zł w 2025 roku. • 43 842 zł w 2024 roku. • 131 158 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Wine Company wynosi -2 tys. zł.
EBITDA Wine Company wynosi -2 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
24 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -1635 zł w
2025 roku. • -18 828 zł w
2024 roku. • 11 898 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
24 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -1635 zł w
2025 roku. • -18 828 zł w
2024 roku. • 13 888 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Wine Company.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 os. w 2024 roku. • 0 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Wine Company wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Wine Company wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2025 roku. • 0,09% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Wine Company charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Wine Company wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4 tys. zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Wine Company wyniosły
104 405
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-3618 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
2.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Wine Company wyniosła 32 100 zł.
a
ktywa obrotowe to 32 100 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 32 100 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 114 725 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -82 625 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -1381 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 32 100 zł w 2025 roku. • 31 240 zł w 2024 roku. • 35 220 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -11%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
Marża operacyjna wyniosła -2%.
Marża netto wyniosła -3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Wine Company wyniosły 114 725 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 32 100 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 357%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3577 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 114 725 zł w 2025 roku • 110 413 zł w 2024 roku • 94 520 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 19.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 357% w 2025 roku • 353% w 2024 roku • 268% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Wine Company wykazała przychody na poziomie 102 770 zł.
Organizacja Wine Company wykazała zysk netto większy niż 23% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 56% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 46% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.3%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 23% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 56% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 53% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 74% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.3%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 69 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 89 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-69
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 29 dni17-04-2026
2024
−2 mies. 21 dni25-04-2025
2023
−19 dni26-06-2024
2022
−2 mies. 22 dni24-04-2023
2021
−2 mies. 15 dni01-08-2022
2020
−5 mies. 7 dni11-05-2021
2019
−4 mies. 13 dni04-06-2020
2018
−1 mies. 4 dni11-06-2019
2017
+1 mies. 15 dni29-08-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Gorecki Józef posiada 98
udziałów,
które stanowią
98.0% firmy.
Największym udziałowcem od 26.07.2011 jest Gorecki Józef kontrolujący 98% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 30.07.2010 do 26.07.2011: • Gorecki Józef (34% udziałów) • Sacharuk Małgorzata (34% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 19.07.2010 do 30.07.2010: • Gorecki Józef (34% udziałów) • Sacharuk Małgorzata (34% udziałów) • Sacharuk Artur (34% udziałów)