SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE LUB DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE ALBO CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Organizacja RAF Integration Services osiągnęła 223 572 476 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 223 546 284 zł. Pozostałe przychody to 26 192 zł.
Całkowite koszty wyniosły 221 925 781 zł.
Zysk netto wyniósł 1 620 504 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 26 065 315 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 223 572 476 zł w 2025 roku. • 210 963 009 zł w 2024 roku. • 189 690 287 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 161 733 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 620 504 zł w 2025 roku. • 1 682 430 zł w 2024 roku. • 1 367 329 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji RAF Integration Services wynosi 159 557 139 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 026 808 zł a 558 931 189 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 18 477 853 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 159 557 139 zł w 2025 roku. • 150 936 426 zł w 2024 roku. • 135 057 387 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT RAF Integration Services wynosi 2,43 mln zł.
EBITDA RAF Integration Services wynosi 2,44 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
254 577 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 426 664 zł w
2025 roku. • 2 213 221 zł w
2024 roku. • 1 936 909 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
254 999 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 436 244 zł w
2025 roku. • 2 229 815 zł w
2024 roku. • 1 967 191 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie RAF Integration Services mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji RAF Integration Services wynosi 2,60%. To oznacza, że firma ma szansę 2,60% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,60% w 2025 roku. • 2,60% w 2024 roku. • 2,62% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji RAF Integration Services wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,014% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
RAF Integration Services charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla RAF Integration Services wynosi 3,15 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 324 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8,94 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 324 tys. zł a 8,94 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
363 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 3,15 mln zł w 2025 roku. • 3,01 mln zł w 2024 roku. • 2,69 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 324 tys. zł w 2025 roku. • 332 tys. zł w 2024 roku. • 273 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8,94 mln zł w 2025 roku. • 8,43 mln zł w 2024 roku. • 7,59 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
7 152 007
zł.
Koszty operacyjne RAF Integration Services wyniosły
221 119 621
zł.
Wynagrodzenia stanowią
3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
688 099 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 7 152 007 zł w 2025 roku • 8 409 224 zł w 2024 roku • 7 796 505 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
3% w 2025 roku •
4% w 2024 roku •
4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów RAF Integration Services wyniosła 8 757 167 zł.
a
ktywa obrotowe to 7 564 716 zł.
a
ktywa trwałe to 1 192 451 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 8 757 167 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 388 089 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5 369 078 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 876 257 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 8 757 167 zł w 2025 roku. • 9 492 106 zł w 2024 roku. • 8 161 778 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 19%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 30%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania RAF Integration Services wyniosły 3 388 089 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 8 757 167 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 39%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 270 865 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 388 089 zł w 2025 roku • 4 739 171 zł w 2024 roku • 3 991 272 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 39% w 2025 roku • 50% w 2024 roku • 49% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja RAF Integration Services wykazała przychody na poziomie 223 572 476 zł.
Organizacja zarobiła 2 086 519 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 466 015 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 620 504 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 22% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 48 257 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 466 015 zł w 2025 roku • 429 329 zł w 2024 roku • 357 755 zł w 2023 roku
Organizacja RAF Integration Services wykazała zysk netto większy niż 90% organizacji z branży "Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne".
Organizacja wykazała przychód większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 89% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 90%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 95% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 86% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 63% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 89% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 90%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 32 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 78 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-32
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 18 dni28-04-2026
2024
−2 mies. 3 dni13-05-2025
2023
−12 dni03-07-2024
2022
−25 dni20-06-2023
2021
−9 dni06-10-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−2 mies. 25 dni22-07-2020
2018
−10 dni05-07-2019
2017
−6 dni09-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Ataman Katarzyna posiada 170
udziałów,
które stanowią
85.0% firmy.
Największym udziałowcem od 12.10.2020 jest Ataman Katarzyna kontrolujący 85% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 09.08.2012 do 12.10.2020
była Ataman Katarzyna kontrolująca 85% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 08.02.2010 do 09.08.2012: • Faliński Dariusz (25% udziałów) • Jach Jan (25% udziałów) • Frank Włodzimierz (25% udziałów) • Dudała Janusz (25% udziałów)