Organizacja Antolin Silesia osiągnęła 187 479 653 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 186 512 448 zł. Pozostałe przychody to 967 205 zł.
Całkowite koszty wyniosły 187 897 180 zł.
Strata netto wyniosła 417 527 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
15 571 249 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 187 479 653 zł w 2021 roku. • 144 803 741 zł w 2020 roku. • 156 337 154 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
396 793 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -417 527 zł w 2021 roku. • -24 144 177 zł w 2020 roku. • -1 211 112 zł w 2019 roku.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Antolin Silesia wynosi 125 077 570 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
1 689 868 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 125 077 570 zł w
2021 roku. • 85 611 960 zł w
2020 roku. • 121 697 835 zł w
2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Antolin Silesia wynosi 4,61 mln zł.
EBITDA Antolin Silesia wynosi 19,5 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
2 571 527 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 4 606 812 zł w
2021 roku. • -1 461 528 zł w
2020 roku. • -536 242 zł w
2019 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
5 477 635 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 19 496 092 zł w
2021 roku. • 11 017 914 zł w
2020 roku. • 8 540 822 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Antolin Silesia wynosi 256 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
18 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 256 os. w 2021 roku. • 277 os. w 2020 roku. • 309 os. w 2018 roku.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 39 obwieszczeń
dotyczących organizacji Antolin Silesia. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 8 maja 2024.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 7 marca 2025 (MSiG nr 46/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
39
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 22377. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelinie. KRS 0000236792. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23 czerwca 2005 r.
[BMSiG-22021/2024]
UWAGAMSiG 89/2024I. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH/2. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Na podstawie art. 264 § 1 KSH Zarząd spółki ANTOLIN SILESIA sp. z o.o. z siedzibą w Strzelinie (57-100), ul. Wrocławska 82, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego
przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
IX Wydział Gospodarczy, KRS 0000236792, NIP 8982065139
(dalej:”Spółka”), informuje, że w dniu 25.04.2024 r. jedyny
wspólnik Spółki w miejsce uchwały Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników złożył oświadczenie nr 2, na podstawie którego postanowił o dobrowolnym umorzeniu 282.000
udziałów o wartości nominalnej 50,00 zł każdy należących do
jedynego wspólnika GRUPO ANTOLIN-IRAUSA, S.A. UNIPERSONAL z siedzibą w Burgos, Hiszpania, za jego zgodą
bez wynagrodzenia oraz o obniżeniu kapitału zakładowego
Spółki o kwotę 14.100.000,00 zł, tj. do kwoty 30.704.100,00 zł
Umorzenie udziałów nastąpi z chwilą obniżenia kapitału zakładowego.
Zarząd wzywa wierzycieli Spółki do wniesienia sprzeciwu
w terminie trzech miesięcy, licząc od dnia ogłoszenia, jeżeli
nie zgadzają się na obniżenie kapitału zakładowego. Wierzyciele, którzy w tym terminie zgłoszą sprzeciw, będą przez
Spółkę zaspokojeni lub zabezpieczeni. Wierzycieli, którzy
sprzeciwu nie zgłoszą w zakreślonym terminie, uważa się za
zgadzających się na obniżenie kapitału zakładowego. Sprzeciw należy wnieść na adres siedziby Spółki: ul. Wrocławska 82, 57-100 Strzelin.
Zarząd:
María Cristina Blanco Santo Tomás
Christophe Charles Ancey
–
Z E Z K O D E K S S P Ó Ł E K H A N D LO W YC H
Pozostałe obwieszczenia (38) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 133914. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/3006/25/636]
Rzuć okiemMSiG 46/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.02.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
: nr 62 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. ANCEY 2. CHRISTOPHE CHARLES 5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. MARTÍNEZ CONTRERAS 2. IGNACIO 5. WICEPREZES ZARZĄDU
6. NIE
Poz. 1428406. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/17411/24/644]
Rzuć okiemMSiG 245/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 61 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji:
1. GRUPO ANTOLIN-IRAUSA, S.A. UNIPERSONAL)
wykreślić: 5. 896.082 UDZIAŁY O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 44.804.100,00 ZŁ (CZTERDZIEŚCI CZTERY
MILIONY OSIEMSET CZTERY TYSIĄCE STO ZŁOTYCH) wpisać: 5. 614.082 UDZIAŁY O ŁĄCZNEJ
WYSOKOŚCI 30.704.100,00 ZŁ (TRZYDZIEŚCI
MILIONÓW SIEDEMSET CZTERY TYSIĄCE STO
ZŁOTYCH)
Poz. 1344973. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/15903/24/488]
Rzuć okiemMSiG 223/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 60 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 25.04.2024 R., REP. A NR 3578/2024, NOTARIUSZ
MARTA SZAFRAŃSKA, KANCELARIA NOTARIALNA
SZAFRAŃSKI SZAFRAŃSKA I BEM NOTARIUSZE
SPÓŁKA PARTNERSKA WE WROCŁAWIU (53-124),
ALEJA LIPOWA NUMER 36, ZMIENIONO: §6 UST.
1 AKTU ZAŁOŻYCIELSKIEGO.
Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 44804100,00 ZŁ
wpisać: 1. 30704100,00 ZŁ
Poz. 221879. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/587946/24/701]
MSiG 68/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 59 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 221878. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/587946/24/300]
MSiG 68/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 58 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 221877. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/587946/24/899]
MSiG 68/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 57 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 221876. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/587946/24/498]
MSiG 68/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 56 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 25.03.2024 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
X V. W P I S Y D O
Poz. 3700. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
aż- 0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/21037/23/866]
Rzuć okiemMSiG 2/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.12.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 55 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. GONZÁLEZ VEGANZONES 2. MARIA TERESA
5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. SOTOMAYOR
JAUREGUI 2. RAMÓN 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
wpisać: 3 1. BLANCO SANTO TOMÁS 2. MARÍA
CRISTINA 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 4 1. ANCEY
2. CHRISTOPHE CHARLES 5. WICEPREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 547567. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/10506/22/926]
Rzuć okiemMSiG 140/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 54 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić:
1 1. GRUPO ANTOLIN IRAUSA SPÓŁKA AKCYJNA
wpisać: 1. GRUPO ANTOLIN-IRAUSA, S.A. UNIPERSONAL
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. PASCUAL SANTOS 2. JESÚS 5. PREZES
ZARZĄDU SPÓŁKI 6. NIE wpisać: 2 1. SOTOMAYOR
JAUREGUI 2. RAMÓN 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 337278. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/8667/22/915]
Rzuć okiemMSiG 110/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 52 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 72574. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/368086/22/120]
MSiG 35/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.02.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 51 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 72573. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/368086/22/719]
MSiG 35/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.02.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 50 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 72572. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/368086/22/318]
MSiG 35/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.02.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 49 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.02.2022 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 62640. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/367576/22/768]
MSiG 30/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.01.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 48 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 62639. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/367576/22/367]
MSiG 30/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.01.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 47 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 62638. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/367576/22/966]
MSiG 30/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.01.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 46 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 62637. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/367576/22/565]
MSiG 30/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.01.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 45 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.01.2022 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 649995. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/13058/21/38]
Rzuć okiemMSiG 159/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 29.07.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 44 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 3. Prokurenci wykreślić: 1 1. ŚLIWIŃSKI
2. WOJCIECH 3. [ukryto] 4. PROKURA ŁĄCZNA
Z INNYM PROKURENTEM wpisać: 2 1. KOŁODZIEJSKI 2. DOMINIK NORBERT 3. [ukryto] 4. PROKURA ŁĄCZNA Z INNYM PROKURENTEM SPÓŁKI
Poz. 1077694. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
- GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/16711/20/864]
Rzuć okiemMSiG 221/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.11.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 43 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. GIMENÉZ RICO 2. FERNANDO SANZ
3. [ukryto] 5. WICEPREZES ZARZĄDU SPÓŁKI
6. NIE wpisać: 2 1. GONZÁLEZ VEGANZONES
2. MARIA TERESA 5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 474842. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/10699/20/113]
Rzuć okiemMSiG 167/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 42 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 3. Prokurenci wykreślić: 1 1. SMOLIŃSKI
2. DOMINIK 3. [ukryto] 4. PROKURA ŁĄCZNA
Z DRUGIM PROKURENTEM
Poz. 971808. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/16419/19/795]
Rzuć okiemMSiG 158/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 40 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 952489. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/171633/19/719]
MSiG 152/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 39 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 952488. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/171633/19/318]
MSiG 152/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 38 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
D wpisać: 1 2. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 952487. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRA-
: NICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/171633/19/917]
MSiG 152/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 37 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 31.07.2019 okres O
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 361789. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/11423/19/355]
Rzuć okiemMSiG 109/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.05.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 36 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. ANTOLÍN ARRIBAS 2. ERNESTO 5. PREZES
ZARZĄDU SPÓŁKI 6. NIE 2 (dla pozycji: 1. PASCUAL
SANTOS 2. JESÚS) 5. WICEPREZES ZARZĄDU
SPÓŁKI wpisać: 5. PREZES ZARZĄDU SPÓŁKI 3 (dla
pozycji: 1. GIMENÉZ RICO 2. FERNANDO SANZ
3. [ukryto]) wykreślić: 5. CZŁONEK ZARZĄDU
wpisać: 5. WICEPREZES ZARZĄDU SPÓŁKI
Poz. 136511. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/6786/19/135]
Rzuć okiemMSiG 61/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 20.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 35 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 3. Prokurenci wykreślić: 1 1. PIASTA
2. WŁODZIMIERZ 3. [ukryto] 4. PROKURA
ŁĄCZNA, WYKONYWANA WSPÓLNIE Z DRUGIM
PROKURENTEM
X V. W P I S Y D O
Poz. 102597. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/977118/19/834]
MSiG 48/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 34 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 102596. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/977117/19/433]
MSiG 48/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 33 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 102595. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/977116/19/32]
MSiG 48/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 32 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 102594. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[RDF/977115/19/631]
MSiG 48/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.03.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 31 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 01.03.2019 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 1153089. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/30409/18/59]
Rzuć okiemMSiG 237/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.11.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 30 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
X V. W P I S Y D O
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. GIMENÉZ-RICO 2. FERNANDO SANZ 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. GIMENÉZ RICO
2. FERNANDO SANZ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK
ZARZĄDU 6. NIE
Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. ŚLIWIŃSKI 2. WOJCIECH 3. [ukryto] 4. PROKURA ŁĄCZNA
Z INNYM PROKURENTEM
Poz. 384519. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000236792.
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ
WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/31541/17/304]
Rzuć okiemMSiG 205/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.10.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 28 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. SMOLIŃSKI
2. DOMINIK 3. [ukryto] 4. PROKURA ŁĄCZNA
Z DRUGIM PROKURENTEM
Poz. 256153. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000236792. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-
-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/18647/17/294]
Rzuć okiemMSiG 164/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.08.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 27 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. SANTESTEBAN OTAZU 2. PEDRO 5. CZŁONEK
ZARZĄDU SPÓŁKI 6. NIE wpisać: 2 1. GIMENÉZ-
-RICO 2. FERNANDO SANZ 5. CZŁONEK ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 26.06.2017 okres OD
01.01.2016 DO 31.12.2016 1 2. OD 01.01.2016 DO
31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 4. O
01.01.2016 DO 31.12.2016
Poz. 271379. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000236792. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO
REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/19916/16/301]
MSiG 173/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.08.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 26 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
X V. W P I S Y D
wpisać: 1 1. data złożenia 10.08.2016 okres OD
01.01.2015 DO 31.12.2015 1 2. OD 01.01.2015 DO
31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 4. OD
01.01.2015 DO 31.12.2015
Poz. 120462. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000236792.
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ
WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/7574/16/872]
Rzuć okiemMSiG 95/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.05.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 25 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wpisać:
1 1. SANTESTEBAN OTAZU 2. PEDRO 5. CZŁONEK
ZARZĄDU SPÓŁKI 6. NIE
Poz. 86428. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000236792.
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ
WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 23.06.2005.
[WR.IX NS-REJ.KRS/5111/16/197]
Rzuć okiemMSiG 75/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.04.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 24 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. SILESIA
PLASTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. ANTOLIN SILESIA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 18.03.2016R., NOTARIUSZ MONIKA STASZOWSKA, KANCELARIA NOTARIALNA WE WROCŁAWIU
PRZY UL. RUSKIEJ NUMER 3/4, REPERTORIUM
A NUMER 26761/2016, ZMIENIONO: § 2 UST.1, § 2
UST. 2 ORAZ § 6 UST. 3 AKTU ZAŁOŻYCIELSKIEGO,
ORAZ NADANO NOWE BRZMIENIE § 9 AKTU ZAŁOŻYCIELSKIEGO.
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. GRUPO
ANTOLIN IRAUSA SPÓŁKA AKCYJNA) wykreślić:
- 5. 448.041 (CZTERYSTA CZTERDZIEŚCI OSIEM
TYSIĘCY CZTERDZIEŚCI JEDEN) UDZIAŁÓW PO 50
(PIĘĆDZIESIĄT) ZŁOTYCH O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
22.402.050,00 ZŁ (DWADZIEŚCIA DWA MILIONY
CZTERYSTA DWA TYSIĄCE PIĘĆDZIESIĄT ZŁOTYCH) wpisać: 5. 896.082 UDZIAŁY O ŁĄCZNEJ
WYSOKOŚCI 44.804.100,00 ZŁ (CZTERDZIEŚCI
CZTERY MILIONY OSIEMSET CZTERY TYSIĄCE STO
ZŁOTYCH) wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. TAK wykreślić: 2 1. INDUSTRIAS ALEGRE S.A. 5. 448.041 (CZTERYSTA CZTERDZIEŚCI OSIEM TYSIĘCY CZTERDZIEŚCI JEDEN) UDZIAŁÓW PO 50 (PIĘĆDZIESIĄT)
ZŁOTYCH O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 22.402.050,00 ZŁ
: (DWADZIEŚCIA DWA MILIONY CZTERYSTA DWA
TYSIĄCE PIĘĆDZIESIĄT ZŁOTYCH) 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) wykreślić: 2. SPÓŁKA REPREZENTOWANA JEST PRZEZ
DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE: 1. PREZESA ZARZĄDU
I WICEPREZESA ZARZĄDU LUB 2. WICEPREZESA
ZARZĄDU I CZŁONKA ZARZĄDU, NIE PEŁNIĄCEGO
FUNKCJI PREZESA LUB WICEPREZESA ZARZĄDU
SPÓŁKI. wpisać: 2. SPÓŁKA JEST REPREZENTOWANA PRZEZ KAŻDEGO CZŁONKA ZARZĄU DZIAŁAJĄCEGO SAMODZIELNIE PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. ANTOLIN
ARRIBAS 2. ERNESTO 5. WICEPREZES ZARZĄDU
6. NIE 2 1. ALEGRE OLMOS 2. MONICA 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE 3 1. LAVESA CURTO 2. ANGEL
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 4 1. SANTESTEBAN
OTAZU 2. PEDRO 5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE
wpisać: 5 1. ANTOLÍN ARRIBAS 2. ERNESTO 5. PREZES ZARZĄDU SPÓŁKI 6. NIE 6 1. PASCUAL SANTOS 2. JESÚS 5. WICEPREZES ZARZĄDU SPÓŁKI
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 ——- 13 99 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW TEKSTYLNYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 2 ——- 16 29 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z DREWNA; PRODUKCJA
WYROBÓW Z KORKA, SŁOMY I MATERIAŁÓW UŻYWANYCH DO WYPLATANIA 3 ——- 17 29 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z PAPIERU
I TEKTURY 4 ——- 22 1 PRODUKCJA WYROBÓW
Z GUMY 5 ——- 22 2 PRODUKCJA WYROBÓW
Z TWORZYW SZTUCZNYCH 6 ——- 23 1 PRODUKCJA SZKŁA I WYROBÓW ZE SZKŁA 7 ——- 24 20
Z PRODUKCJA RUR, PRZEWODÓW, KSZTAŁTOWNIKÓW ZAMKNIĘTYCH I ŁĄCZNIKÓW ZE STALI
8 ——- 24 3 PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW ZE STALI PODDANEJ WSTĘPNEJ OBRÓBCE
9 ——- 24 5 ODLEWNICTWO METALI 10 ——- 25
1 PRODUKCJA METALOWYCH ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH 11 ——- 25 73 Z PRODUKCJA
NARZĘDZI 12 ——- 25 9 PRODUKCJA POZOSTAŁYCH GOTOWYCH WYROBÓW METALOWYCH
13 ——- 26 1 PRODUKCJA ELEKTRONICZNYCH
ELEMENTÓW I OBWODÓW DRUKOWANYCH 14
——- 27 3 PRODUKCJA IZOLOWANYCH PRZEWODÓW I KABLI ORAZ SPRZĘTU INSTALACYJNEGO
15 ——- 27 40 Z PRODUKCJA ELEKTRYCZNEGO
SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO 16 ——- 27 90
Z PRODUKCJA POZOSTAŁEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO 17 ——- 28 1 PRODUKCJA MASZYN
OGÓLNEGO PRZEZNACZENIA 18 ——- 28 2 PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MASZYN OGÓLNEGO
PRZEZNACZENIA 19 ——- 28 4 PRODUKCJA
MASZYN I NARZĘDZI MECHANICZNYCH 20 ——28 9 PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MASZYN SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA 21 ——- 29 3 PRODUKCJA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW
SILNIKOWYCH 22 ——- 32 9 PRODUKCJA WYROBÓW GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 23
——- 33 1 NAPRAWA I KONSERWACJA METALOWYCH WYROBÓW GOTOWYCH, MASZYN I URZĄDZEŃ 24 ——- 33 20 Z INSTALOWANIE MASZYN
PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA 25
——- 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 26 ——- 42 1 ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ
DRÓG KOŁOWYCH I SZYNOWYCH 27 ——- 42
2 ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ RUROCIĄGÓW,
LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH 28 ——- 42 9 ROBOTY ZWIĄZANE
Z BUDOWĄ POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ 29 ——- 43 1 ROZBIÓRKA
I PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ 30
——- 43 2 WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, WODNO-KANALIZACYJNYCH
X V. W P I S Y
I POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH 31
——- 43 3 WYKONYWANIE ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH 32 ——- 43 9 POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE
33 ——- 45 3 SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 34
——- 45 40 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA
MOTOCYKLI, ICH NAPRAWA I KONSERWACJA
ORAZ SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA CZĘŚCI
I AKCESORIÓW DO NICH 35 ——- 46 5 SPRZEDAŻ
HURTOWA NARZĘDZI TECHNOLOGII INFORMACYJNEJ I KOMUNIKACYJNEJ 36 ——- 46 6 SPRZEDAŻ HURTOWA MASZYN, URZĄDZEŃ I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA 37 ——- 46 90 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA 38 ——- 68
10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA
WŁASNY RACHUNEK 39 ——- 68 20 Z WYNAJEM
I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI
LUB DZIERŻAWIONYMI 40 ——- 70 2 DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEM 41 ——- 71 20
B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE 42
——- 73 1 REKLAMA 43 ——- 74 90 Z POZOSTAŁA
DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA
I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA wpisać: 44 1. 29 32 Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW
SILNIKOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 45
——- 25 73 Z PRODUKCJA NARZĘDZI 46 ——- 28
4 PRODUKCJA MASZYN I NARZĘDZI MECHANICZNYCH 47 ——- 33 1 NAPRAWA I KONSERWACJA
METALOWYCH WYROBÓW GOTOWYCH, MASZYN
I URZĄDZEŃ 48 ——- 33 20 Z INSTALOWANIE
MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA 49 ——- 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 50 ——- 45 3 SPRZEDAŻ
HURTOWA I DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW
DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 51 ——- 45 40 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA MOTOCYKLI, ICH NAPRAWA
I KONSERWACJA ORAZ SPRZEDAŻ HURTOWA
I DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO NICH
52 ——- 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 53 ——- 74 90
Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA,
NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Antolin Silesia nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Antolin Silesia wynosi 2,77%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,77% w 2021 roku. • 6,4% w 2020 roku. • 2,77% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Antolin Silesia charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Antolin Silesia wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 7,46 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 7,46 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 2,98 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 79 tys. zł w 2018 roku. • 3,06 mln zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 296 tys. zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 7,46 mln zł w 2021 roku. • 5,79 mln zł w 2020 roku. • 8,73 mln zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
26 178 074 zł.
Koszty operacyjne Antolin Silesia wyniosły
181 905 636 zł.
Wynagrodzenia stanowią
14,4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
788 830 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 26 178 074 zł w 2021 roku • 25 718 122 zł w 2020 roku • 27 755 733 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
2 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
14,4% w 2021 roku •
17,6% w 2020 roku •
18,4% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Antolin Silesia wyniosła 217 870 626 zł.
Aktywa trwałe to 174 703 612 zł.
Aktywa obrotowe to 43 167 014 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 217 870 626 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 21 028 846 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 196 841 780 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 27 768 610 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 11 305 484 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 217 870 626 zł sumy bilansowej i 21 028 846 zł kapitału własnego w 2021 roku. • 244 570 178 zł sumy bilansowej i 21 493 793 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 273 407 847 zł sumy bilansowej i 43 639 814 zł kapitału własnego w 2019 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1,99%.
Marża operacyjna wyniosła 2,47%.
Marża netto wyniosła -0,22%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
1 punkt procentowy rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Antolin Silesia wyniosły 196 841 780 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 217 870 626 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 90,3%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 16 463 126 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 196 841 780 zł w 2021 roku • 223 076 384 zł w 2020 roku • 229 768 032 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 90% w 2021 roku • 91% w 2020 roku • 84% w 2019 roku
Wierzyciele
Organizacja Antolin Silesia ma 196 841 780 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 155 343 860 zł (79%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Dalej: dostawcom 36 545 901 zł (19%), rezerwy i rozliczenia 3 206 277 zł (2%); 3 mniejsze pozycje razem 1 745 742 zł (poniżej 1%).
Nie jest winna nic (0 zł): klientom spoza grupy kapitałowej.
Sprawozdanie podaje tylko kredyty krótkoterminowe, więc kwota dla banków może być zaniżona (brakująca część jest w „pozostałych”).
Z całości 155 363 463 zł (79%) ma termin spłaty ponad rok.
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
196,8 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
19%
79%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
36,5 mln zł
19%
Państwo
podatki, cła i ZUS
519 tys. zł
<1%
Pracownicy
wynagrodzenia
1,2 mln zł
<1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
29 tys. zł
<1%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela, w tym fundusze specjalne
3,2 mln zł
2%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
155,3 mln zł
79%
W roku 2021 79% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2017: 50%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej zmalał z 1% (2017) do poniżej 1% (2021).
W roku 2021 sprawozdanie podaje tylko część kredytów (krótko- albo długoterminowe), więc udział banków może być zaniżony.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Antolin Silesia wynosi 1,13 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,6 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,14, czyli same środki pieniężne pokrywają 14% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,36 miesiąca.
gotówka od ręki: 5,5 mln zł należności i inne: 17,6 mln zł zapasy (materiały, produkty, towary): 20,1 mln zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,13 zł, z czego 0,14 zł w gotówce.
1,13
płynność bieżąca
0,6
płynność szybka
0,14
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,13 w 2021 roku • 1,23 w 2020 roku • 2,33 w 2019 roku
Obsługa długu
Organizacja Antolin Silesia: dług wobec banków i pożyczkodawców 29 279 zł, gotówka 5 503 911 zł. Do tego 164 756 319 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
W tym kredyty i pożyczki: 0 zł. Sprawozdanie podaje tylko kredyty krótkoterminowe, więc kwota długu może być niepełna.
Koszty odsetek: 4 892 877 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa tylko 94% odsetek.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 196 841 780 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 164,8 mln zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł5,5 mln zł
dług wobec banków i pożyczkodawców29 tys. zł
gotówka5,5 mln zł
w tym kredyty i pożyczki: 0 zł
sprawozdanie podaje tylko kredyty krótkoterminowe - kwota długu może być niepełna
Zysk a odsetkinie starcza na odsetki
nie starczamały zapasz zapasem
0136+
Koszty odsetek: 4,9 mln zł. Zysk operacyjny pokrywa tylko 94% odsetek.
W roku 2021 organizacja miała też 164,8 mln zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
W latach 2017-2020 organizacja miała też od 10,7 mln zł do 191 mln zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), a sprawozdanie nie podaje pełnej kwoty długu, więc długu netto za te lata nie podajemy.
Dług w ostatnich latach: • 2021: 29 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2021: tylko 94% • 2020: strata operacyjna • 2019: strata operacyjna
Sprawozdania podają tylko część kredytów i pożyczek (krótko- albo długoterminowe), więc dług może być niepełny.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Antolin Silesia wynosi 35 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 73 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 80 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -39 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -45 dni.
Rotacja zapasów wynosi 40 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 17 278 621 zł, z czego 17 278 621 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-39 dni
firma płaci dostawcom 39 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
35 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 35 dni
73 dni
bez amortyzacji80 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 73 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 35 dni w 2021 roku • 44 dni w 2020 roku • 105 dni w 2019 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Antolin Silesia wynoszą 180 107 986 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 71 848 347 zł, czyli 40% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 39 514 894 zł, czyli 22% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 26 112 601 zł, czyli 14% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej180,1 mln zł
Zużycie materiałów i energii71,8 mln zł · 40%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów39,5 mln zł · 22%
Usługi obce26,1 mln zł · 14%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)20,6 mln zł · 11%
Amortyzacja14,9 mln zł · 8%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia5,6 mln zł · 3%
Podatki i opłaty889 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe676 tys. zł · <1%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 180,1 mln zł w 2021 roku • 142,8 mln zł w 2020 roku • 151 mln zł w 2019 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2021 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Antolin Silesia wykazała przychody na poziomie 187 479 653 zł.
Organizacja zarobiła 681 140 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1 098 666 zł.
W rezultacie strata netto wyniosła 417 527 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 161,3% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
1 744 440 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1 098 666 zł w 2021 roku • 2 362 626 zł w 2020 roku • -2 390 213 zł w 2019 roku
Organizacja Antolin Silesia wykazała zysk netto większy niż 22% organizacji z branży "Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 77% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 77% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,22%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 22% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 77% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 81% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był wyższy niż 78% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy37 z 38 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:181 239 226,80
– od jednostek powiązanych10 198 520,79
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów121 389 978,15
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów59 849 248,65
B. Koszty działalności operacyjnej180 107 985,73
I. Amortyzacja14 889 279,73
II. Zużycie materiałów i energii71 848 347,11
III. Usługi obce26 112 601,07
IV. Podatki i opłaty, w tym:888 838,00
V. Wynagrodzenia20 592 168,94
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym:5 585 904,70
VII. Pozostałe koszty rodzajowe675 951,89
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów39 514 894,29
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)1 131 241,07
D. Pozostałe przychody operacyjne5 273 221,46
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych2 781 649,00
IV. Inne przychody operacyjne2 491 572,46
E. Pozostałe koszty operacyjne1 797 650,48
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych157 629,34
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych734 858,41
III. Inne koszty operacyjne905 162,73
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)4 606 812,05
G. Przychody finansowe967 204,86
V. inne967 204,86
H. Koszty finansowe4 892 877,33
I. Odsetki, w tym: (+1)4 892 877,33
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym:0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)681 139,58
J. Podatek dochodowy1 098 666,22
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-417 526,64
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Antolin Silesia składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 309 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 527 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+309
dni względem terminu
0
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
+17 mies. 17 dni25-03-2024
2020
+6 mies. 23 dni06-05-2022
2019
+18 mies. 28 dni06-05-2022
2018
+16 dni31-07-2019
2017
+7 mies. 19 dni01-03-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Grupo Antolin-Irausa, S.A. Unipersonal posiada 614 082 udziały, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 21.11.2024 jest Grupo Antolin Irausa, S.a. Unipersonal kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 06.07.2022 do 21.11.2024 najwięcej udziałów posiadał
Grupo Antolin Irausa, S.a. Unipersonal (100%).
W okresie od 12.04.2016 do 06.07.2022 najwięcej udziałów posiadała
Grupo Antolin Irausa Spółka Akcyjna (100%).