SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Przychody operacyjne wyniosły 121 zł. Pozostałe przychody to 559 504 zł.
Całkowite koszty wyniosły -556 292 zł.
Zysk netto wyniósł 556 413 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -591 290 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 559 625 zł w 2022 roku. • 325 391 zł w 2021 roku. • 1 193 614 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 8420 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 556 413 zł w 2022 roku. • 287 851 zł w 2021 roku. • 1 164 903 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Pamm wynosi 13 719 309 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
839 437 zł a 59 309 733 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 442 296 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 13 719 309 zł w 2022 roku. • 12 071 596 zł w 2021 roku. • 15 942 731 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Pamm wynosi -3 tys. zł.
EBITDA Pamm wynosi -3 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
132 841 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -3091 zł w
2022 roku. • -2314 zł w
2021 roku. • -28 591 zł w
2020 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
148 447 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -3091 zł w
2022 roku. • -2314 zł w
2021 roku. • -28 591 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Pamm mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Pamm wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2022 roku. • 2,91% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Pamm wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,036% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2022 roku. • 0,04% w 2021 roku. • 0,04% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Pamm charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Pamm wynosi 710 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,97 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2,97 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
142 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 710 tys. zł w 2022 roku. • 675 tys. zł w 2021 roku. • 691 tys. zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,97 mln zł w 2022 roku. • 2,85 mln zł w 2021 roku. • 2,8 mln zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Pamm wyniosły
3212
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-46 666 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Pamm wyniosła 14 882 714 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 395 467 zł.
a
ktywa trwałe to 11 487 247 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 14 882 714 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 55 280 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 14 827 433 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 375 342 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 14 882 714 zł w 2022 roku. • 14 322 955 zł w 2021 roku. • 14 034 463 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
Marża operacyjna wyniosła -2,555%.
Marża netto wyniosła 99%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -515.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Pamm wyniosły 55 280 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 14 882 714 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 0%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -2 028 406 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 55 280 zł w 2022 roku • 51 935 zł w 2021 roku • 51 293 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 15.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2022 roku • 0% w 2021 roku • 0% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Pamm wykazała przychody na poziomie 559 625 zł.
Organizacja zarobiła 556 413 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 556 413 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -525 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja Pamm wykazała zysk netto większy niż 88% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 88% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 60% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 7 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 464 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 347 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+464
dni względem terminu
1
w terminie
7
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
+11 mies. 17 dni26-06-2024
2021
+20 mies. 20 dni26-06-2024
2020
−1 mies. 28 dni18-08-2021
2019
+8 mies. 5 dni17-06-2021
2018
+23 mies. 13 dni17-06-2021
2017
+8 mies. 14 dni26-03-2019
2016
+20 mies. 19 dni26-03-2019
2015
+32 mies. 24 dni26-03-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Pc Development posiada 255
udziałów,
które stanowią
51.0% firmy.
Akmmk Cyprus Limited posiada 245
udziałów,
które stanowią
49.0% firmy.
Największym udziałowcem od 28.05.2019 jest Pc Development kontrolujący 51% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 08.02.2013 do 28.05.2019
był Beragil Limited kontrolując 51% udziałów.
W okresie od 20.11.2007 do 08.02.2013 najwięcej udziałów posiadał Akmmk Cyprus Limited. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.